Zavrieť

Porady

Poďakovanie za body

43 ročná účtovníčka
Poradáci mrzí ma, že keď prídem po pár dní na poradu nevidím od koho som dostala body vidíme len 15 posledných a tak Vám neviem poďakovať. Tak chcem Vám podakovať tu verejne všetkým, tým čo mi pridelili užitočné. Díki

Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Urobila som kuk a zistila so, že mi zase pribudli body, tak Vám touto cestou všetkým chcem poďakovať
4 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dnes som zistila veľmi veľa milých ohodnotení za blahoželanie k narodeninám Vierke - vieraaaa. Ďakujem Vám tu v tejto téme každej z Vás milé poraďáčky, nečakala som a som naozaj milo prekvapená a veľmi potešená.
pridám ešte pesničku...bude sa páčiť?!---tak mi zaplesalo srdce

5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..na konci starého roka sa patrí bilancovať...
..a mne sa bodíkov od vás dostalo veru dosť...
..ďakujem- je možno málo povedať...
...chcela by som každého z vás objať,ale technika zatiaľ nie je na mojej myšlienkovej báze...a tak posielam pozdrav Danile a vám všetkým,
moji milí, prajem do nového roku,
aby vás nezaťažili žiadne pevné sľuby,
ktoré aj tak nedodržíte,...aby sme si spolu zachovali priateľstvá,aj keď sa možno nikdy nestretneme...
...aby sa do vás zdravie so šťastím zamilovalo nastálo,
eurky aby sa stále motali vo vašej peňaženke-
lebo nie je podstatné, akí sme-
ak nás stále niekto ľúbi...tak ešte veľa lásky v roku 2011...



5 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Keďže sa naozaj blíži koniec roka a človek by nemal vstupovať do nového roku s restami, aj ja ďakujem všetkým, ktorým som nepoďakovala a všetkým chcem popriať:
Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom.
9 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ďakujem za body a želám veselého Silvestra a šťastný, pohodový a úspešný Nový rok
4 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Tento rok bol pre mňa dobrý – zaregistrovala som sa tu na Porade a našla som odpovede či už na priamo položené otázky alebo nepriamo, preklikávaním sa z témy na tému...
Najdôležitejšie však pre mňa je, že som tu spoznala milých a ochotných ľudí, podeliť sa s tým, v čom sa vyznajú – a to klobúk dole pred vedomosťami a rozhľadom mnohých Poraďákov!
Stretla som tu i ďalších vzácnych ľudí, ktorých si vážim a obdivujem ich – napriek svojmu často neľahkému údelu sa nevzdávajú a sú pripravení i pomáhať druhým... Ďakujem Vám i za Vašu ľudskú a priateľskú podporu!
No a napokon ďakujem všetkým za bodíky či súhlasy, ktorými ste ocenili moje príspevky – na to, ako sa to dá jednoducho zistiť, som prišla až tento týždeň, takže sa ospravedlňujem za oneskorenie, a nie vždy a každému som mala čas poďakovať sa osobne do profilu...

Teším sa i na naše stretnutia v novom roku 2011 – želám Vám, resp. nám všetkým, aby to bol rok láskavý a štedrý k tomu, čo potrebujeme, i k tomu, čo si tajne želáme...! Zimama
ĎAKUJEM!
5 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Dnes prvý deň nového roka by som chcela ešte raz poďakovať milým poraďákom, ktorí mi dávala v roku 2010 body a ocenenia a popriať všetkým, aby sa nám darilo aspon tak ako v minulom roku (ale radšej ešte lepšie) a aby sme sa znášali ako jedna veľká rodina.
4 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Opäť som tu, aby som poďakovala všetkým, ktorí mi v posledných dňoch pridelili bodíky, a ktorým som sa ešte nestihla poďakovať.

4 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Ďakujem za bodíky všetkým, ktorých vo svojom profile vidím : arizona, zdenka131, Mária27(2x), verkaz, Zitulda, Marína, marleau, Valčake, eňuš, babka - ježibabka, beba13, Meggi 1, VERONIKA6, Dana1.
Ďakujem za bodíky aj všetkým tým, ktorých už nevidím .
A ďakujem všetkým aj za iné hodnotenia, za to, že reagujú svojimi príspevkami na moje dotazy alebo sa zapájajú do vzájomných vecných diskusií.
Želám všetkým na Porade všetko dobré a veľa bodíkov, súhlasov a iných pekných hodnotení za ich snahu pomáhať svojimi radami iným.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ďakujem krásne všetkým za udelené bodíky aj súhlasy.želám krásny zbytok večera a príjemné prežitie zajtrajšieho sviatočného dňa
5 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Ďakujem Vám všetkým, ktorým som nepoďakovala jednotlivo a aj Vám, ktorým som stihla.
6 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Chcela by som takto poďakovať všetkým, ktorí mi pridelili body a súhlasy
6 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba


Ďakujem vám všetkým za hodnotenie.
8 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa


Ďakujem všetkým za bodíky, puntíky, súhlasy ...
Naposledy upravil vieraaaa : 14.01.11 at 21:42
5 0
renatamnch renatamnch

renatamnch je offline (nepripojený) renatamnch

Lubaba - super obrázok
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1


Ďakujem touto cestou za ocenenia a súhlasy každému, komu som nestihla poďakovať jednotlivo.....
7 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ďakujem veľmi pekne všetkým za bodíky,za súhlasím. Nestíham jednotlivo poďakovať, tak aspoň teraz. Ešte raz ďakujem.
4 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

V prestávočke, pri dováraní obeda, ďakujem za nové bodíky a súhlasy, či už kliknutím na ikonku, alebo slovne v reakcii na moje príspevky. Ďakujem aj za odpovede, za upresňujúce alebo doplňujúce reagovanie na moje príspevky, snažím sa odpovedať aktuálne, ale občas mi to unikne, keď ten čas niekedy tak letí ... .
Želám všetkým pekný deň a celý víkend .
Pekný deň.jpg  
5 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

renatamnch Pozri príspevok
Lubaba - super obrázok
vďaka
1 0
Mirica-LV Mirica-LV

Mirica-LV je offline (nepripojený) Mirica-LV

ďakujem vám za bodíky
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať