Zavrieť

Porady

chronický zápal nosohltana

ahojte poraďáci,

už som zo seba zúfalá, tak Vás prosím o pomoc. Posledný rok mám chronické zápaly nosohltana. Vybrala som už veľa antibiotík - počas liečby sa mi stav zlepší, ale potom je to znova to isté. Nosohtan mám v kuse zapálený a tvorí sa mi tam hustý žltozelený hlien. Veľmi ma to trápi, neustále smrkám a tiež mi to zateká do krku. Dakedy je to fakt hrôza, čo sa mi podarí vykašľať alebo vysmrkať. Bola som na krčnom, urobili mi vyšetrenia a odporúčali operáciu nosovej priehradky. Mám ju posunutú, ale už od mala a akútne problémy mám len posledný rok. Už som bola aj na alergológii - nepotvrdila sa žiadna alergia. Operáciu si nechávam ako poslednú možnosť, pretože som hovorila s ľudmi, ktorí to absolvovali a vôbec im to nepomohlo. Prosím neviete mi poradiť? Zároveň by som uvítala kontakt na nejakého špičkového krčiara.

P.S.: Už som bola v tomto roku aj pri mori, ani to nepomohlo...
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Petra Nová Pozri príspevok
Aha! Tak podstata je v čistení tela, zjednodušene povedané. No, prečítam znovu a uvidím, či to dokážem aplikovať u seba.
Ani nie tak v cisteni, ako v predpoklade, ze za imunitu je (z velkej casti) zodpovedna aj pecen a ine organy, ktore vsak sustavne zatazujeme travenim (hlavne masa a inej tazkej potravy) + potom este musi znova pecen odburavat jedy - spolodiny latkovej premeny. Ide teda o odbremenenie pecene, aby sa mohla venovet imunite.

Ale su tam aj ine veci, pohyb, okyslicenie, otuzovanie a pod.
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Váš problém je omnoho širšieho rozsahu, a nateraz sa prejavuje chonickým zápalom.
Som presvedčený, že je riešiteľný. Je potrebné urobiť diagnostiku funkčnosti orgánov a skupín. Na základe získaného poznania navrhnúť ozdravnú kúru orgánov zo zníženou funkčnosťou a mikrocirkuláciou na úrovni lymfatického systému.
Až potom postupne krok po kroku získa Váš organizmus porušenú rovnováhu oboch energií. Vtedy nastane v ňom stav zdravia. Sosilnie Váš imunitný systém, a v dôsledku toho získate stratenú pôvodnú zdravotnú pohodu.
Pekný večer rpaje dusansl.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať