Zavrieť

Porady

Pochvala a jej vymazanie .

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
V profile som vymazala všetky príspevky a tým sa vymazali aj pochvaly resp.ich počet podľa jednotlivého členenia . Má to tak byť , alebo niečo som nesprávne spravila pri vymazávaní .

Ďakujem .
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Heni Pozri príspevok
viem, že už to bolo preberané v inej téme (bez výsledku či odozvy), ktorú už Richard uzavrel, ale prišli ste už na to, ako sa "zbaviť" v profile tých x strán zmazaných odkazov, ktoré obsahujú len oznam "Túto správy zmazal ..." ?
už mi to začína statočne prekážať...
Heni mne sa zdá , že som na Porade čítala ,že x strán zmazaných odkazov vidí len nick, ktorému profil patrí .Ostatní by to údajne vidieť nemali.Ale či je to tak , posúdiť neviem .
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Zita5 Pozri príspevok
Heni mne sa zdá , že som na Porade čítala ,že x strán zmazaných odkazov vidí len nick, ktorému profil patrí .Ostatní by to údajne vidieť nemali.Ale či je to tak , posúdiť neviem .
áno, Zitka, tak je to, ale mne tých x strán zmazaných odkazov už prekáža, načo to tam visí...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Heni Pozri príspevok
áno, Zitka, tak je to, ale mne tých x strán zmazaných odkazov už prekáža, načo to tam visí...
Tak aj ja som robila poriadok a mám tam tiež veľa strán.Tiež neviem čo stým .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Heni Pozri príspevok
to mi pripadá ako (teda s prepáčením ako) riadna blbosť, ved ked si odkaz zmažem, tak už akože pochvala neplatí? už pochválená nie som?
...nehnevaj sa , ale musím podotknúť , kua , že takto vulgárne , kua , som dávno vedený príspevok , kua , nevidel....kua , kua ...

Ser , kua , na pochvaly ....
Dobré sa , kua , samo chváli ....
Viď mňa , kua , že aký som , kua dobrý ....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
buchač Pozri príspevok
...nehnevaj sa , ale musím podotknúť , kua , že takto vulgárne , kua , som dávno vedený príspevok , kua , nevidel....kua , kua ...

Ser , kua , na pochvaly ....
Dobré sa , kua , samo chváli ....
Viď mňa , kua , že aký som , kua dobrý ....
Áno kura naše, si moc dobrý....... A pochvalu Ti ani neudeľujem, aj tak by si ju čoskoro vymazal. Len netuším, prečo aj počty zmiznú......
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zita5 Pozri príspevok
Heni mne sa zdá , že som na Porade čítala ,že x strán zmazaných odkazov vidí len nick, ktorému profil patrí .Ostatní by to údajne vidieť nemali.Ale či je to tak , posúdiť neviem .
Čím to je, čím to je, že ja ti vidím aj všetky zmazané? Asi mám udelenú mimoriadnu výsadu.
Tiež som bola prekvapená, že ma nik nechváli a to ja si pochvaly sama poctivo vymazávam.
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Marína Pozri príspevok
Čím to je, čím to je, že ja ti vidím aj všetky zmazané? Asi mám udelenú mimoriadnu výsadu.
Tiež som bola prekvapená, že ma nik nechváli a to ja si pochvaly sama poctivo vymazávam.
Marína aj ja vidím Zitke pochvaly a asi aj ostatní možno len Zitke to neukáže
1 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Monika C. Pozri príspevok
Marína aj ja vidím Zitke pochvaly a asi aj ostatní možno len Zitke to neukáže
Tak som pozrela aj ja a vidím tam len tie posledné pochvaly, ktoré sú na posledných štyroch stranách odkazov, čo nie sú vymazané. Z vymazaných odkazov pochvaly ja u Zitky nevidím.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

???
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Marína Pozri príspevok
Čím to je, čím to je, že ja ti vidím aj všetky zmazané? Asi mám udelenú mimoriadnu výsadu.
Tiež som bola prekvapená, že ma nik nechváli a to ja si pochvaly sama poctivo vymazávam.
Zitkina téma bola zadaná 5.8. - všetky jej terajšie pochvaly boli udelené po tomto dátume.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať