Zavrieť

Porady

Ako zrušiť automaticky aktivovanú notifikáciu na Porade?

admin
Na Porade bola všetkým užívateľom aktivovaná notifikácia (sledovanie témy) na email na témy, ktoré si založili alebo sa do nich zapojili.

Výhody: Rýchlejšie sa dozviete o novej odpovedi vo vašej téme
Nevýhody: Ak sa zapájate do veľa tém, je veľká pravdepodobnosť že bude dostávať príliš veľa notifikačných emailov.

Upraviť, alebo zrušiť notifikáciu môžete cez nastavenia "Upraviť možnosti"
http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions

Zmeny v nastaveniach neovplyvnia už nastavené sledovania. Dovtedy sledované témy ostávajú aktivované, tie treba zrušiť/upraviť tu: http://www.porada.sk/subscription.php

Viď obrázky:


.
.


.
.
Naposledy upravil Richard : 12.08.10 at 13:07
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok

Nečudo, veď každý normálny človek v takomto čase robí niečo úplne iné.
no šak áno...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Richard Pozri príspevok
Novým sa nastaví okamžitá notifikácia, starým som dal len raz za deň.

Nechciem vyznieť hrubo, ale je to taký problém keď si to pár aktívnych ľudí zruší?
Riško, lenže čo z toho, že si sledované témy zruším, keď na druhý deň tam mám ďalšie a tak dookola. Prepáč, ale pripadá mi to trochu nanútené a zbytočná robota ich dennodenne rušiť. Doterajší stav bol, z môjho pohľadu, oveľa vyhovujúcejší. Ak som chcela niečo (ne)sledovať, rozhodnutie bolo na mne ako sa zariadim.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Richard Pozri príspevok
Novým sa nastaví okamžitá notifikácia, starým som dal len raz za deň.

Nechciem vyznieť hrubo, ale je to taký problém keď si to pár aktívnych ľudí zruší?
Zrušila som to už včera a dnes som mala zase upozornenia v schránke .Ako vieš, že si tie upozornenia prajem? Predstav si, že o ne vôbec nestojím. Keď niečo chcem, tak si to vyhľadám aj bez upozornenia. Myslím si, že v poslednej dobe sa nám tu snažíš nanútiť veľa vecí, o ktoré mnohí z nás vôbec nestoja. Ak ešte raz budem mať upozornenia v schránke, tak tam zadám taký email, čo vôbec neexistuje a môžeš si dopisovať so serverom do kedy chceš. Už ma to tu fakt nebaví. Ešte že sem chodím iba občas. Ako vidím, tak sem budem chodiť véééééééééééľmi málo.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

wagner Pozri príspevok
Zrušila som to už včera a dnes som mala zase upozornenia v schránke .Ako vieš, že si tie upozornenia prajem? Predstav si, že o ne vôbec nestojím. Keď niečo chcem, tak si to vyhľadám aj bez upozornenia. Myslím si, že v poslednej dobe sa nám tu snažíš nanútiť veľa vecí, o ktoré mnohí z nás vôbec nestoja. Ak ešte raz budem mať upozornenia v schránke, tak tam zadám taký email, čo vôbec neexistuje a môžeš si dopisovať so serverom do kedy chceš. Už ma to tu fakt nebaví. Ešte že sem chodím iba občas. Ako vidím, tak sem budem chodiť véééééééééééľmi málo.
Ja som si tiež nedala žiadne sledovanie, no pri každom novom príspevku mi automatický sledovalo tému. Kolotoč dookola. Ale klikni moje nastavenia- upraviť možnosti - sledovanie témy- neželám si sledovanie a odvtedy je to už OK.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ja som to urobila ako píše Kvaka: http://www.porada.sk/1479387-post13952.html
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Miladka, to aj ja, lenže pri každej ďalšej téme, do ktorej prispejem a pribudne nový príspevok, už mám tému v sledovaných.

Dodatok: Napr. teraz, čo som prispela, už mám túto tému v sledovaných zase.
Naposledy upravil Marína : 13.08.10 at 18:26
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

To, že ich mám v sledovaných mi nejako nevadí - mám ich tam viac ako 500, mne vadili tie maily.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Marína Pozri príspevok
Miladka, to aj ja, lenže pri každej ďalšej tému, do ktorej prispejem a pribudne nový príspevok, už mám tému v sledovaných.

Dodatok: Napr. teraz, čo som prispela, už mám túto tému v sledovaných zase.
Evka, zmaž si v sledovaných témach všetky témy v ktorých máš sledovať 1-krát denne. Zmeň nastavenia - neželám si sledovať.

Žiadne nová téma, ktorú si nezadáš ty, sa do sledovania nepridá.
2 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
wagner Pozri príspevok
Zrušila som to už včera a dnes som mala zase upozornenia v schránke .Ako vieš, že si tie upozornenia prajem? Predstav si, že o ne vôbec nestojím. Keď niečo chcem, tak si to vyhľadám aj bez upozornenia. Myslím si, že v poslednej dobe sa nám tu snažíš nanútiť veľa vecí, o ktoré mnohí z nás vôbec nestoja. Ak ešte raz budem mať upozornenia v schránke, tak tam zadám taký email, čo vôbec neexistuje a môžeš si dopisovať so serverom do kedy chceš. Už ma to tu fakt nebaví. Ešte že sem chodím iba občas. Ako vidím, tak sem budem chodiť véééééééééééľmi málo.
už ma to fakt nebaví... Ja si prajem, aby mi chodili upozornenia a nikto mi nič neposiela... Prečo ?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

alla66 Pozri príspevok
už ma to fakt nebaví... Ja si prajem, aby mi chodili upozornenia a nikto mi nič neposiela... Prečo ?
Neboj sa, ani mne už nič nepošle. Taký email, aký som tu zadala ani neexistuje. Konečne budem mať pokoj od nejakého upozorňovania.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tamila Pozri príspevok
To, že ich mám v sledovaných mi nejako nevadí - mám ich tam viac ako 500, mne vadili tie maily.
Mne to práveže prekáža, pretože ozaj mnou sledované témy, ak tie neželajúce si nevymažem, zapadajú.

veronikasad Pozri príspevok
Evka, zmaž si v sledovaných témach všetky témy v ktorých máš sledovať 1-krát denne. Zmeň nastavenia - neželám si sledovať.

Žiadne nová téma, ktorú si nezadáš ty, sa do sledovania nepridá.
Veronika, mne to určite takto nefunguje. Napr. do témy Čo dnes na obed? som pridala príspevok, hneď bol v sledovaní ako upozornenie žiadne. Vymažem, že si neprajem sledovať. Znova som prispela do témy a just je téma hneď v sledovaní. Čiže ak prispejem do témy 20x za deň, 20x budem za deň túto tému zo sledovania vymazávať a ak niekto pridá k môjmu príspevku pochvalu, myslím, že sa do sledovaných dostane tiež.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

... tak to nepreháňaj!! ... že dvadsať krát
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Katy, tak dobre, že by 25x? V poslednom čase voľajako často varím, či čo, už aby som s tým prestala.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Marína Pozri príspevok
Mne to práveže prekáža, pretože ozaj mnou sledované témy, ak tie neželajúce si nevymažem, zapadajú.


Veronika, mne to určite takto nefunguje. Napr. do témy Čo dnes na obed? som pridala príspevok, hneď bol v sledovaní ako upozornenie žiadne. Vymažem, že si neprajem sledovať. Znova som prispela do témy a just je téma hneď v sledovaní. Čiže ak prispejem do témy 20x za deň, 20x budem za deň túto tému zo sledovania vymazávať a ak niekto pridá k môjmu príspevku pochvalu, myslím, že sa do sledovaných dostane tiež.
Ja som tiež mazala, neželám si sledovanie. No teraz je to sledovanie automatický v každej téme asi. Treba si to zrušiť podľa tohto postupu a mne sa už nič nesleduje.Klikni moje nastavenia- upraviť možnosti - sledovanie témy- neželám si sledovanie a odvtedy je to už OK.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem Zdenka, lenže takéto nastavenie mi zruší sledovanie všetkých tém, nemám pravdu? Lenže ja mnou vybrané témy sledovať chcem. Asi to nechám utriasť a časom sa uvidí.
Ešte ma napadlo, ak by som si predsa len nastavila zrušiť sledovanie tém, teraz mám nastavenie neželám si upozornenia, začali by mi znova chodiť e-maily?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Marína Pozri príspevok
Ďakujem Zdenka, lenže takéto nastavenie mi zruší sledovanie všetkých tém, nemám pravdu? Lenže ja mnou vybrané témy sledovať chcem. Asi to nechám utriasť a časom sa uvidí.
Ešte ma napadlo, ak by som si predsa len nastavila zrušiť sledovanie tém, teraz mám nastavenie neželám si upozornenia, začali by mi znova chodiť e-maily?
Ja som zrušila všetky. Ale ktoré mám záujem sledovať, tak si iba odkliknem sledovať tému a nastavím si , ako často mi majú chodiť notifikácie.
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vďaka Janka, asi to aj ja takto poriešim.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Marína Pozri príspevok
Ďakujem Zdenka, lenže takéto nastavenie mi zruší sledovanie všetkých tém, nemám pravdu? Lenže ja mnou vybrané témy sledovať chcem. Asi to nechám utriasť a časom sa uvidí.
Ešte ma napadlo, ak by som si predsa len nastavila zrušiť sledovanie tém, teraz mám nastavenie neželám si upozornenia, začali by mi znova chodiť e-maily?
Evka, prečítaj si v Richardovom prvom obrázku čo nechceš sledovať. Nové témy, ktoré chceš sledovať pridávaš ručne a nastavíš si tam ako ...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Veronika, ja už asi neviem, čia som. Presne tak to mám nastavené.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kto má záujem o sledovanie témy, v ktorej reagoval príspevkom, ale neželá si, aby mu chodili upozornenia na mail >
nastaví >>>>>>>>

Moje Nastavenia....Upraviť možnosti.... -> Sledovanie tém - ( klik )

nastavenia Tému, ktorú založíte (napr. otázkou), alebo tému, na ktorú iba reagujete, si môžete nechať sledovať. Sledovanie témy znamená zaslanie upozornenia na email o tom kto a kedy na ňu reagoval.


V tabuľke nájde zoznam nastavení:

*Neželám si sledovať
*Neželám si upozornenia
*Okamžité upozornenia
*Upozorniť 1xdenne
*Upozorniť 1xtýždenne


zmeniť označenie v okienku "Neželám si upozornenia "....

Kto si nepraje žiadne sledovanie tém, navolí "Neželám si sledovať"


Nezabudnúť po zmene upozornenia v okienku potvrdiť " ULOŽIŤ ZMENY"




Upraviť sledovanie starších tém sa dá i v profile: Načítať -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevky ( klik )... odkliknúť v témach okienka o upozornení (fajka v okienku) v téme....rolovať a následne z roletky vybrať "Neželám si upozornenia"

........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO
v upozorneniach musí byť " žiadne"



Kto bude reagovať v novej téme, zostane mu v profile ( kuk ) sledovanie danej témy, ale nedostane žiadne upozornenie na mail.




Kto má záujem o sledovanie zaujímavej témy, do ktorej sa nezapojil.....V záložke " Práca s témou " potvrdí Sledovať túto tému....tak isto mu nepríde žiadne upozornenie na mail.
Naposledy upravil alla66 : 14.08.10 at 17:49
sleduj.jpg  
žiadne.jpg  
1/1
11 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať