Zavrieť

Porady

Nováčikovia na porade nemáte pocit menejcennosti?

Chcela by som sa spýtať hlavne nováčikov na porade , aké majú pocity z tejto porady. Môj osobný názor je bez urážky skúsenejších poradákov takýto. Myslím si , že dosť dávajú najavo ,že sú skúsenejší ako nováčikovia. My neskúsenejší potrebujeme trpezlivosť k pochopeniu daným zákonom a niekedy aj laicky a polopate vysvetliť. Som prihlásená na porade ešte pod iným užívateľ.menom, ktoré nebudem zverejňovať a dostala som aj od iných súkr.správy , kde mali námietky voči skúsenejším poradákom. Neberte to ako urážku. Ked komunikujem pod iným užívateľ.menom , v ktorých mám cez 300 príspevkov, mám pocit, že ostatný poraďáci majú iný prístup ku mne ( milší, lepší, ochotnejší atd...) , ako ku takému, ktorý má len 10 príspevkov. Možno, že si to len namýšlam, tak preto som založila túto tému či aj druhý majú takéto názory a či to postrehli. Nikoho som nechcela týmto príspevkom uraziť hlavne nie skúsenejších poradákov. My nováčikovia Vám všetkým skúsenejším chceme poďakovať za rady, ktoré k účtov.potrebujeme. Ste super!!!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Tak s tym teda NESUHLASIM, som tu sice uz dlho, ale, aj ja som bola pred takmer rokom novacik a nic take som si nevsimla, aj ja davam suhlasy ale len ku tomu o com som presvedcena ze je spravne, bezohladu na to, kto to napisal ....
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Katka ja som to tiež pochopila ako Daska lebom som tiež súhlasila a súhlas dávam aj tebe.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Baby , dúfam že toto dnešné kolo debaty som nevyprovokovala já mojim dnešným vyjadreným názorom .To nebolo mojim zámerom , aby ste sa nejako moc a moc rozkokošili , alebo rozva .... ostatné si domyslite.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Daska
Tak s tym teda NESUHLASIM, som tu sice uz dlho, ale, aj ja som bola pred takmer rokom novacik a nic take som si nevsimla, aj ja davam suhlasy ale len ku tomu o com som presvedcena ze je spravne, bezohladu na to, kto to napisal ....
Daška, však ja nepíšem, že skúsený poraďáci sa správajú zle k nováčikom.
Ja som to napísala, že mne to z príspevku od ANNY tak vyznelo.

Ja práve píšem, že všetci poraďáci sa podľa mňa správaju a odpovedajú na založenú tému a nie na daného poraďáka, alebo podľa jeho počtu príspevkov.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Zita5
Baby , dúfam že toto dnešné kolo debaty som nevyprovokovala já mojim dnešným vyjadreným názorom .To nebolo mojim zámerom , aby ste sa nejako moc a moc rozkokošili , alebo rozva .... ostatné si domyslite.

Nebud domýšlavá a vzťahovačná, ved som aj ja stebou súhlasila.
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Som úplný nováčik.
Pocit menejcenosti mám, ale len preto, že neviem to, čo vedia "super účtovníčky- Poraďáčky/. Som veľmi vďačný za každú radu a snažím s najprv nájsť či tá téma už nebola rozobratá...snáď sa mi to darí, a ak nie tak možno preto, že nezadám správne vyhľadávanie. No trocha sa zle orientujem v príspevkoch, kde je aj 30-40 strán príspevkov, vtedy ma to totálne domotá, ale neviem ako to vyriešiť...

Ešte raz vďaka za trpezlivosť a Vaše odpovede
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Už radšej pomlčím
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Plavčík,
s tým súhlasím. Ak sa niečo rozoberá na nekonečných stranách a je tam veľa roznych názorov, tak sa z toho len ťažko vymotá aj skúsený poraďák.
Preto je v poriadku, ak sa založí nová téma a nanovo sa to vydiskutuje.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Možno táto celá diskusia pramení z toho, že nie každý deň je pre nás tým naj, t.j. sme menej alebo viac citliví na určité prejavy. Ja som na Porade od konca februára a vo všeobecnosti /boli aj malé výnimky/ som nemala nikdy pocit utlačovaia nováčikov. Myslím si, že počet príspevkov uvádzaných pri mene je dobrá vec, okrem iných výhod, ktoré už na stránkach boli popísané Richardom pre mňa osobne práveže znamená, že sa novému členovi snažím /ak viem/ pomôcť tzv. "lopatickejším spôsobom", ktorý možno Tí skúsenejší poraďáci až tak nepotrebujú. Ak niekto položí otázku x-týkrát a viem, že bola rozoberaná, nájdem to cez vyhľadávanie a uvediem link, bez komentára, prípadne s návodom, ako to môže nabudúce vyhľadať sám. Myslím si , že niekedy práve takéto komentáre môže brať niekto citlivejšie. Na záver trošku úsmevne poznamenávam, že nováčikovia to predsa majú vždy ťažšie
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Dala som Evina k tvojmu príspevku súhlas , ale ešte aj takto to chcem vyjadriť , napísala si to presne tak ako by som to bola napísala a ako si to myslím aj ja.
0 0
alternativa alternativa

alternativa je offline (nepripojený) alternativa

Prave som docitala Etiketu na Porade a s som vymazala moju, uz teraz viem ze zbytocnu, otazku o shoutboxe. Sorry a dik, co ste mi trpezlivo odpovedali. Aj to je o novacikoch
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

DanielaSĽ
Dala som Evina k tvojmu príspevku súhlas , ale ešte aj takto to chcem vyjadriť , napísala si to presne tak ako by som to bola napísala a ako si to myslím aj ja.
Ďakujem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Som členom od 30.1.2006, nakoľko som sa narodila začiatkom druhej polovice
minulého storočia moje skúsenosti s internetom sú mierne povedané -chabé.
Úplnou náhodou som našla poradu,pretože som nevedela aká dôveryhodná
stránka to je ,ovplyvnilo to aj moju registráciu a svoj profil som vykreslila
veľmi stroho. po 2-3 dňoch a to vám prezradím,že úplnou náhodou ,som prišla na to,že ho môžem zmeniť.A doplnila som ho.
Nikto nablízku čo by mi poradil a tak na začiatku som
behala ako "vyoraná myš" z témy do témy. Najhoršie bolo keď som si pre
seba našla niečo užitočné a vzápätí som to stratila v nenávratne. Dnes mi
to pomaličky ide a je to aj vďaka tomu ,že som nepocítila od nikoho,že som nováčik. A ešte niečo musím povedať: stále som sama,pretože pracujem
doma a vstupom na poradu mám pocit ,že stále niekto so mnou je,a môže mi poradiť a možno aj ja prispejem hoci aj malou radou a možnože aj niekomu
kto je v bežnom živote konkurenciou a to ma robí lepšou a stavia ma to trochu vyššie. Som rada ,že som vás spoznala a verte že to nie je lichotenie.

Maja P.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Melnick
Dnes mi
to pomaličky ide a je to aj vďaka tomu ,že som nepocítila od nikoho,že som nováčik.
Maja P.
Pekne si to napísala, Maja. Ďakujem Ti. Myslím, že aj iní, dlhšie pôsobiaci na porade, ak narazia na túto tému, so mnou budú súhlasiť.
Pekný deň.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Marína
Pekne si to napísala, Maja. Ďakujem Ti. Myslím, že aj iní, dlhšie pôsobiaci na porade, ak narazia na túto tému, so mnou budú súhlasiť.
Pekný deň.
Ďakujem všetkým.
0 0
iika iika

iika je offline (nepripojený) iika

Ja som tiež predovšetkým rada, že táto porada existuje.
0 0
Machulka Machulka

Machulka je offline (nepripojený) Machulka

:-)
Ak môžem, aj ja sa pridám. Keď som v r. 2004 objavila túto stránku, myslela som si, že všetky moje problémy sa vyriešia. Hoc som, a to sa priznám, bola lenivá naštudovať si pokyny a rady od Richarda a ostatných, ako vyhľadávať už vyriešené témy. Bolo pre mňa omnoho jednoduhšie zadať novú tému a čakala som, že hneď mi niekto odpovie. Ale už sa učím, síce pomaly, najskôr vyhľadať si riešenie môjho problému cez vyhľadávač, a až potom zadám tému.
Priznám, že neprejde ani jeden deń, aby som nezavrtla na túto stránku, je proste super a som rada, že sú tu aj ľudkovia, ktorí vedia a hlavne chcú poradiť nám, ktorí nemáme ešte také skúsenosti so zákonmi.

Kiež by deň mal viac ako 24 hodín, aby sa to všetko dalo stíhať popri práci, rodine a hlavne popri Porade.
Machulka
Naposledy upravil Machulka : 22.02.06 at 16:05
0 0
domacnost domacnost

domacnost je offline (nepripojený) domacnost

hm, priznám sa , že teraz mám úplny iný názor na poradcov na porade, ako na začiatku, keby sa dala táto téma vymazať, hned by som ju zmazala.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No vidíš... zapadla si medzi nás.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nemusíš ju vymazávať. Je poučná pre ďalších nových. Nespáchala si žiaden zločin, len si povedalo svoj názor tak, ako si to vtedy cítila. Zbav sa "blbého" pocitu. Všetci sme omylní. Dôležité je, že si dospela k pozitívnejšiemu názoru.
Ja len zopakujem. Všetko na tejto stránke je založené na dobrovoľnosti a tak je potrebné aj k tomu pristupovať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať