Zavrieť

Porady

Nováčikovia na porade nemáte pocit menejcennosti?

Chcela by som sa spýtať hlavne nováčikov na porade , aké majú pocity z tejto porady. Môj osobný názor je bez urážky skúsenejších poradákov takýto. Myslím si , že dosť dávajú najavo ,že sú skúsenejší ako nováčikovia. My neskúsenejší potrebujeme trpezlivosť k pochopeniu daným zákonom a niekedy aj laicky a polopate vysvetliť. Som prihlásená na porade ešte pod iným užívateľ.menom, ktoré nebudem zverejňovať a dostala som aj od iných súkr.správy , kde mali námietky voči skúsenejším poradákom. Neberte to ako urážku. Ked komunikujem pod iným užívateľ.menom , v ktorých mám cez 300 príspevkov, mám pocit, že ostatný poraďáci majú iný prístup ku mne ( milší, lepší, ochotnejší atd...) , ako ku takému, ktorý má len 10 príspevkov. Možno, že si to len namýšlam, tak preto som založila túto tému či aj druhý majú takéto názory a či to postrehli. Nikoho som nechcela týmto príspevkom uraziť hlavne nie skúsenejších poradákov. My nováčikovia Vám všetkým skúsenejším chceme poďakovať za rady, ktoré k účtov.potrebujeme. Ste super!!!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
domacnost domacnost

domacnost je offline (nepripojený) domacnost

Áno, je tu strašne veľa ohlasom k tejto téme, aj pozitívnych a negatívnych. Dokonca na začiatku tejto témy som mala pocit útočenia z každej strany. Teraz z odstupom času sa až hanbím....., že som založila takúto tému. Keď som zakladala túto tému bola som plná emócií a eufórie z toho , že mi nikto neodpovedal na moju otázku, možno som ju aj zle položila a ani nemuselo byť zrejmé z mojej otázky čo vlastne chcem, no čo už téma je na svete, možno si kopu ľudí na porade uvedomili čo je správne a čo je nesprávne, možno po niektorý i ked v kútiku duše si povedali , že mám pravdu, ale nedali najavo, že somnou súhlasia. Možno sa báli povedať si svoj názor, z dôvodu, aby ich rovnako niekto zle neposudzoval , tak ako mňa na začiatku v príspevkoch. Nuž mám takú povahu, som moc úprimná a tiež si poviem svoj názor a za tým si v danej chvíli stojím... Potom si uvedomím, že som to videla moc čierne, ale už je neskoro. Potom mám hlavu v smútku a ked si to chcem vyžehliť pred druhými nahodím tzv. psie oči ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

domacnost
Áno, je tu strašne veľa ohlasom k tejto téme, aj pozitívnych a negatívnych. Dokonca na začiatku tejto témy som mala pocit útočenia z každej strany. Teraz z odstupom času sa až hanbím....., že som založila takúto tému. Keď som zakladala túto tému bola som plná emócií a eufórie z toho , že mi nikto neodpovedal na moju otázku, možno som ju aj zle položila a ani nemuselo byť zrejmé z mojej otázky čo vlastne chcem, no čo už téma je na svete, možno si kopu ľudí na porade uvedomili čo je správne a čo je nesprávne, možno po niektorý i ked v kútiku duše si povedali , že mám pravdu, ale nedali najavo, že somnou súhlasia. Možno sa báli povedať si svoj názor, z dôvodu, aby ich rovnako niekto zle neposudzoval , tak ako mňa na začiatku v príspevkoch. Nuž mám takú povahu, som moc úprimná a tiež si poviem svoj názor a za tým si v danej chvíli stojím... Potom si uvedomím, že som to videla moc čierne, ale už je neskoro. Potom mám hlavu v smútku a ked si to chcem vyžehliť pred druhými nahodím tzv. psie oči ...
Netreba si teraz sypať popol na hlavu. Stalo sa. Aj tu sa potvrdilo, že nedá sa pozerať na svet len jedným pohľadom. Držím palce, pri získavaním len dobrých skúseností na porade.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Na Porade sa "prihodilo" už toho dosť. Ale zo všetkého sa dalo poučiť. A tak to bude aj naďalej. Vždy sa tu nájde a stretne kopec skvelých ľudí. Stačí len chcieť a netreba sa vzdávať.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Machulka
Kiež by deň mal viac ako 24 hodín, aby sa to všetko dalo stíhať popri práci a rodine.

Kiež by deň mal viac ako 24 hodín, aby sa to všetko dalo stíhať popri Porade.
0 0
Terezap Terezap

Terezap je offline (nepripojený) Terezap

Som na porade len krátko, ale ja mám z toho pocit, akoby som si našla novú rodinu.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Terezap
Som na porade len krátko, ale ja mám z toho pocit, akoby som si našla novú rodinu.
A neviem či si už zažila aj nejaké skutočné stretnutie s poraďákmi. Vtedy ten pocit rodiny bude ešte dupľovane umocnený.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
DanielaSĽ
A neviem či si už zažila aj nejaké skutočné stretnutie s poraďákmi. Vtedy ten pocit rodiny bude ešte dupľovane umocnený.
Napr. stretnutie 27.5.2006 BF
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

ajobs
Napr. stretnutie 27.5.2006 BF
nemá tam byť 2005? alebo sa chystá nejaké stretnutie?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ALBO
nemá tam byť 2005? alebo sa chystá nejaké stretnutie?
Nemá. Je to ten správny dátum.
Naposledy upravil Tweety : 01.03.06 at 09:47
0 0
Žofa Žofa

Žofa je offline (nepripojený) Žofa

Ja patrím tiež medzi "nováčikov". Nepasujem sa so žiadnymi pocitmi.
Porada mi dala omnoho viac poznatkov ako odborná literatúra. Touto cestou by som rada poďakovala všetkým, ktorí nezištne pomáhajú nám "nováčikom".
Žofa
0 0
Nikeee Nikeee

Nikeee je offline (nepripojený) Nikeee

no odhodlala som sa tiež prvý krat napisať na hlavný panel,tiež som novačikom,a doteraz som iba čitala,a hľadala...nemala som odvahu napisať,aby som niečo nepokazila,napisať niečo k nespravnej teme...no sňaď som sa trafila...som novačik,nepociťujem to,a som naozaj prekvapená,že niečo take existuje,tolko ochotnývh ludí pomať tým ktorí to potrebuju...ste skvelí,patri Vam naozaj to najväčsie uznanie..som naozaj rada že som takú skvelu "rodinu"našla...
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Nikeee
no odhodlala som sa tiež prvý krat napisať na hlavný panel,tiež som novačikom,a doteraz som iba čitala,a hľadala...nemala som odvahu napisať,aby som niečo nepokazila,napisať niečo k nespravnej teme...no sňaď som sa trafila...som novačik,nepociťujem to,a som naozaj prekvapená,že niečo take existuje,tolko ochotnývh ludí pomať tým ktorí to potrebuju...ste skvelí,patri Vam naozaj to najväčsie uznanie..som naozaj rada že som takú skvelu "rodinu"našla...
Sme radi, že si sa osmelila a že si medzi nami.
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Len dnes som natrafila na túto tému a aj ja sa chcem pridať. Tiež som tu len krátko, a na začiatku mi chvíľu trvalo kým som sa zorientovala, ale som nadšená že PORADA existuje. Ja pracujem doma na živnosť, zatiaľ len druhý rok a doteraz to bola niekedy nočná mora. Odkedy poznám PORADU, život sa mi zdá jednoduchší, našla som tu množstvo tém, ktoré mi odpovedali na moje otázky, alebo ma uistili, že to robím správne (a to je veľmi dôležité). Nikdy som nemala pocit, že by sa ku mne niekto správal inak, len preto že som tu nová. Práve naopak, som veľmi rada, že je tu také množstvo ľudí vždy ochotných pomôcť (aj v tomto čase, keď určite majú práce nad hlavu) a vždy si nájdu čas na odpoveď a poradenie. Mám pocit, že niektorí členovia sú mi takí blízki ako keby som ich poznala osobne. Ja veľmi, veľmi ďakujem všetkým poraďákom za ich úžasný prístup a ochotu podeliť sa o vedomosti, za ten krátky čas čo som tu mi pomohli toľkokrát, že to ani neviem spočítať. Vďaka vám som si omnoho istejšia svojou robotou a ten pocit je úžasný, ešte raz všetkým veľká vďaka.
0 0
Nikeee Nikeee

Nikeee je offline (nepripojený) Nikeee

ajobs
Sme radi, že si sa osmelila a že si medzi nami.
Ďakujem Vam,že ste taký skvelí...som rada že som tu ..a že ste ma prijali...prvý krok som urobila..nebolo to take ťazke,ako sa to na prvý pohľad zdalo....no a teraz už som v pohodke..dufam, že tak ako mne pomahaju skusenejši,budem vedieť pomocť aj ja iným...možno takým nesmelým ako som ja ..:p..je tu skvela partia..a tie obavy ..nesmelosť rychlo opadnú..
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
obavy ..nesmelosť rychlo opadnú... - už by mali opadnúť, veď mi sa tešíme z každého nového člena.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Nikeee
Ďakujem Vam,že ste taký skvelí...som rada že som tu ..a že ste ma prijali...prvý krok som urobila..nebolo to take ťazke,ako sa to na prvý pohľad zdalo....no a teraz už som v pohodke..dufam, že tak ako mne pomahaju skusenejši,budem vedieť pomocť aj ja iným...možno takým nesmelým ako som ja ..:p..je tu skvela partia..a tie obavy ..nesmelosť rychlo opadnú..
No vidíš Nika a také si mala obavy! Veď som ti napísala, žiaden strach, tu si ako doma, keď uvaríš kávu, uvaria aj tebe, a dobré slovo sa ti vráti.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Aj lentilky sa rozdávajú ...
0 0
Nikeee Nikeee

Nikeee je offline (nepripojený) Nikeee

ondrejvla
No vidíš Nika a také si mala obavy! Veď som ti napísala, žiaden strach, tu si ako doma, keď uvaríš kávu, uvaria aj tebe, a dobré slovo sa ti vráti.
Chcem ti poďakovať Vlasti..pomohla si mi urobit ten prvý krok...svojimi par slovami..ktore ma povzbudili...a donutili ma zamyslieť sa nad niektorými vecami,mala som obavu...bala som sa pisať na hlavný panel,...oslovila som ťa SS,a potom si uvedomila,že som tak trochu sebec..chcela som radu..žiadam o pomoc..oberam o čas...aj keď je ho tak malo...zvlašť teraz ...toto obdobie...DP
a jednoducho... možno niekde niekto riešil podobný problem ako ja...a ja som to riešila SS...chcem povedať iba toľko..naozaj si važim vašu ochotu pomocť ...nam menej skuseným..novačikom...ste skvelí...klobuk dole..pred takým skvelým timom...to sa len tak nenajde ..a chcem povedať pre nováčikov...ak budú čitať tieto riadky...nebojte sa pisať na hlavný panel...určite problem ktorý mate vy...riešenie ktore hľadate vy....može v danom okamihu pomôcť nielen Vam
0 0
sea sea

sea je offline (nepripojený) sea

mama troch synov
Mám prirodzený rešpekt voči tým ktorí sa vedia orientovať v oblastiach tejto stránky a preto ako nováčik sa tak k tomu aj staviam. Tiež ale najprv "prefáram" celú Poradu a až keď nenájdem čo treba, zadám novú tému. Zatiaľ mi bolo vždy uspokojivo odpovedané. Keď sa na mňa "nalepí" viac vedomostí a skúseností budem rada keď aj ja niekomu pomôžem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nikee , ja ani neviem , ako som sa sem v roku 2004 dostala .
Od radosti .....čo som na internete našla , akú dobrotu....a skvelú vec, neviem ako som sa doklikala do slova a do písmena ..... ale to mi skutočne ver . Potom už moja orientácia na Porade bola zo dňa na deň lepšia a lepšia . Len pozor na závislosť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať