Zavrieť

Porady

Nováčikovia na porade nemáte pocit menejcennosti?

Chcela by som sa spýtať hlavne nováčikov na porade , aké majú pocity z tejto porady. Môj osobný názor je bez urážky skúsenejších poradákov takýto. Myslím si , že dosť dávajú najavo ,že sú skúsenejší ako nováčikovia. My neskúsenejší potrebujeme trpezlivosť k pochopeniu daným zákonom a niekedy aj laicky a polopate vysvetliť. Som prihlásená na porade ešte pod iným užívateľ.menom, ktoré nebudem zverejňovať a dostala som aj od iných súkr.správy , kde mali námietky voči skúsenejším poradákom. Neberte to ako urážku. Ked komunikujem pod iným užívateľ.menom , v ktorých mám cez 300 príspevkov, mám pocit, že ostatný poraďáci majú iný prístup ku mne ( milší, lepší, ochotnejší atd...) , ako ku takému, ktorý má len 10 príspevkov. Možno, že si to len namýšlam, tak preto som založila túto tému či aj druhý majú takéto názory a či to postrehli. Nikoho som nechcela týmto príspevkom uraziť hlavne nie skúsenejších poradákov. My nováčikovia Vám všetkým skúsenejším chceme poďakovať za rady, ktoré k účtov.potrebujeme. Ste super!!!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Monikov Monikov

Monikov je offline (nepripojený) Monikov

SZČO účtovník
Ja som na porade tiež nováčikom. Dozvedela som sa o nej asi pred dvoma mesiacmi - na školení. Zo začiatku som sa ani nezaregistrovala, len som čítala. No dnes môžem skonštatovať, že keď mám čo i len chvíľku času, visím na porade a čítam, prípadne prispievam. A najviac ma teší, že sú tu strašne fajn ľudia. A ja to nielen hovorím, ja to tak aj cítim. Žiadny komplex menejcennosti nemám, práve naopak! Všetci ste fajn a veľmi sa teším, že som našla takýto PERFEKTNÝ KOLEKTÍV.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Jozef Mihál Pozri príspevok
Škoda komentovať...zišlo by sa teraz pred DP na týždeň odstaviť Poradu...aby si pár ľudí uvedomilo, čo tu majú...
Super trefa.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

willma Pozri príspevok
Nemblbnite, ešte nemám spracované to moje

VĎAKA PORADE SVET GOMBIČKA !!!
ms_2291[1].gif  
ms_2205[1].gif  
Kópia – tanec032[1].gif  
tanec007[1].gif  
325[1].gif  

276.gif  
1/1
0 0
Chava Chava

Chava je offline (nepripojený) Chava

A teda aj ja ako nováčik :-).
Ja teda nemám pocit menejcennosti. Skôr keď vidím, ako tí skusenejší radia, tak je to pre mna motivácia, aby som sa aj ja zdokonalovala. Som zatiaľ len študentkou a je zaujímavé čítať praktickú stránku toho, čo nám hovoria v škole. Zväčša poradiť neviem a keď áno, tak sú to len veci, s ktorými som mala aj ja problémy a to je málinko príspevkov....

A teda obdivujem ľudí, vás skusených poraďákov, že máte niekedy nervy popri svojich povinnostiach ešte aj radiť iným.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
rád by som tu zdôraznil že otázka ohľadom dvojitého členstva je legitímna a už sa tu niekoľko krát spomínalo, že používanie dvoch účtov je neetické správanie najmä ak si niekto takto "nahráva" v diskusiách. V etikete to priamo napísané nie je.
Momentálne je trošičku nevýhoda v tom, že niektorí si vytvorili s nejakých dôvodov druhé konto pre "firemné" účely na draka. To však nie je porušením princípu ak sa to nezneužíva v priebehu diskusií.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Vidis - to je dobry napad. Ja sa prihlasim este aj ako palopalo a jozojozo a budem mat vzdy dvoch ludi nato, aby mi pritakali. Pripadne ak dam otazku, a nikto nic, tak palopalo najprv slusne ostatnych poprosi, aby misovi pomohli, a ked to nepomoze, jozojozo im vynada...
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

A viete čo je najlepšie? Že Ejuska teraz zaryto mlčí. Ktovie prečo?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ejuška si asi spytuje svedomie.
Už jej to asi došlo.

Ja som na porade od začiatku a keďže som účtovníčka vo firme, kde sa všetky účtovné prípady väčšinou opakujú, som veľmi rada, keď si mám kde nájsť niektoré špecialitky, s ktorými si neviem rady. Za to všetkým, ktorí mi pomohli patrí veľké ĎAKUJEM!

Nechcem nikoho hodnotiť, ale pamätám si, keď som skončila školu ja (nebolo to tak dávno cca 11 rokov), nedovolila som si v prvej robote ani pípnuť a uši som mala natrčené a čakala som, čo mi kedy kto poradí. Keby som vtedy bola mala poradu, dnes mám účtovnú kanceláriu...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Ejuška si asi spytuje svedomie.
Už jej to asi došlo.

Ja som na porade od začiatku a keďže som účtovníčka vo firme, kde sa všetky účtovné prípady väčšinou opakujú, som veľmi rada, keď si mám kde nájsť niektoré špecialitky, s ktorými si neviem rady. Za to všetkým, ktorí mi pomohli patrí veľké ĎAKUJEM!

Nechcem nikoho hodnotiť, ale pamätám si, keď som skončila školu ja (nebolo to tak dávno cca 11 rokov), nedovolila som si v prvej robote ani pípnuť a uši som mala natrčené a čakala som, čo mi kedy kto poradí. Keby som vtedy bola mala poradu, dnes mám účtovnú kanceláriu...
Ešte ju stále môžeš mať.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
misomiso Pozri príspevok
Vidis - to je dobry napad. Ja sa prihlasim este aj ako palopalo a jozojozo a budem mat vzdy dvoch ludi nato, aby mi pritakali. Pripadne ak dam otazku, a nikto nic, tak palopalo najprv slusne ostatnych poprosi, aby misovi pomohli, a ked to nepomoze, jozojozo im vynada...
no to je super nápad a ešte si pridám body...
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

A Jožkova výzva v téme "odčítateľné položky" zostala nepovšimnutá

http://www.porada.sk/t48127-odcitate...tml#post429639
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

katkaj Pozri príspevok
A Jožkova výzva v téme "odčítateľné položky" zostala nepovšimnutá

http://www.porada.sk/t48127-odcitate...tml#post429639
Hm, takže Ejuška si svedomie nespytuje
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Naozaj nechápem, prečo majú nový členovia pocit, že sa k nim ostatní správajú zle. Veď to, že je niekto prihlásený len mesiac ešte neznamená, že je nováčik aj v účtovníctve. Chodia sem samí vzdelaní ľudia a hlavne dospelí a preto si myslím, že toto došlo každému. Napríklad ja som na porade prihlásená už dva roky, teda nie som nováčik. Ale čo sa týka účtovníctva, tak sa za nováčika považujem (čo z mojich otázok je zrejmé).

Som nesmierne vďačná ľuďom, ktorí mi na tejto stránke nezištne pomohli a mali so mnou trpezlivosť (a ja viem, že často práve trpezlivosť bola potrebná). A som vďačná aj za to, že niekedy môžem práve vďaka tomu, že bolo poradené mne aj ja poradiť a vtedy mám strašne dobrý pocit. Jednak, že konečne niečo viem a jednak, že som pomohla.

..........
0 0
*Fénix *Fénix

*Fénix je offline (nepripojený) *Fénix

Znovuzrodený z popola.
otázka Pozri príspevok
no to je super nápad a ešte si pridám body...
Raz som udelil bod mojej mame,známej poraďáčke,pretože kolegovia v práci potrebovali niečo vysvetliť k mzdám a ona nám poradila ,no skoro ma prizabila keď zistila ,že jej pribudol bod odo mňa.
Naposledy upravil *Fénix : 22.03.07 at 16:53
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

*Fénix Pozri príspevok
Raz som udelil bod mojej mame,známej poraďáčke,pretože kolegovia v práci potrebovali niečo vysvetliť k mzdám,no skoro ma prizabila.
Natíska sa otázka kto je tvoja mama ? To tu máme celé rodinné klany
0 0
*Fénix *Fénix

*Fénix je offline (nepripojený) *Fénix

Znovuzrodený z popola.
Katka poznáš ju a dobre ,ale ja nie som doma, som mimo domova a niekedy sa s mamou stretnem iba tu.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ja zas budem písať o opačnom konci - neradím sa medzi členov s najviac príspevkami, ale keď porovnáte moje otázky z obdobia, keď som sa zaregistrovala, sú to presne rovnaké otázky, ako každého (resp. skorokaždého) novoregistrovaného člena... Chcem tým povedať, že zo začiatku je každý tak trošku vyplašený, nevie, čo môže očakávať, možno píše v strese a napätí a potom vznikajú rôzne nedorozumenia. Pred dvomi rokmi, keď som niekomu poradila, tŕpla som, aby to bolo dobre. Teraz, aj keď si jeden nikdy nemôže byť istý, mám dobrý pocit, že môžem niekomu pomôcť a ešte lepší z toho, že to ovládam. Takže ja poradu nevnímam len ako miesto plné informácií, ale ako moju súkromnú školu, kde aj mojimi odpoveďami si buď potvrdzujem učivo, alebo ma niekto vyvedie z omylu.
a len tak medzi nami - každý z nás raz bol nováčikom. Či už na porade, alebo v účtovníctve. Keď pomyslím na tie roky...
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

*Fénix Pozri príspevok
Katka poznáš ju a dobre ,ale ja nie som doma, som mimo domova a niekedy sa s mamou stretnem iba tu.
hmmmm tak sa teším že ju poznám
Takže Porada nielen radí ale aj zabezpečuje rodinné stretnutia, tak to je super
0 0
HEBA HEBA

HEBA je offline (nepripojený) HEBA

mám ekonomické vzdelanie, momentálne účtujem v JU ...viac
Som tu nováčik a som veľmi rada, že mám možnosť požiadať o radu skúsených účtovníkov a ekonómov, keď si potrebujem vyriešiť niečo dôležité. Poradáci majú moje uznanie na 99%. To jedno percento tvorí reakcia niektorých poraďákov a možno aj nováčikov na tému "Pošuskajte koľko pýtať".
Bolo to pred pár dňami. Bola som zhrozená aké boli niektoré reakcie na celkom nevinnú otázku jednej našej kolegyni.
Patrilo by sa jej ospravedlniť /je to len môj názor/.
Príjemný večer všetkým poraďákom i nováčikom
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

HEBA Pozri príspevok
Som tu nováčik a som veľmi rada, že mám možnosť požiadať o radu skúsených účtovníkov a ekonómov, keď si potrebujem vyriešiť niečo dôležité. Poradáci majú moje uznanie na 99%. To jedno percento tvorí reakcia niektorých poraďákov a možno aj nováčikov na tému "Pošuskajte koľko pýtať".
Bolo to pred pár dňami. Bola som zhrozená aké boli niektoré reakcie na celkom nevinnú otázku jednej našej kolegyni.
Patrilo by sa jej ospravedlniť /je to len môj názor/.
Príjemný večer všetkým poraďákom i nováčikom
Zaujímalo by ma, ktoré príspevky konkrétne máš na mysli. Tému "Pošuškajte..." sledujem a nič také som si nevšimla.
Ja tiež nepatrím k ostrieľaným poraďákom, nie som už ani nováčik, ale za celý čas som sa na Porade stretla len s ochotou pomôcť, za čo všetkým ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať