Zavrieť

Porady

otvoreny list

Ahoj Poradaci

Moze ma osoba zazalovat, ked som jej poslal velmi slusny list, kde som ho upozornil, ze ho zverejnim ako otvoreny list ked nebude reagovat s dorazom na ochranu jeho osobnych udajov. V liste nie su expresivne vyrazy, iba skutocnosti, ktore su podlozene svedectvom a dôkazmi. Dakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Ohováranie nie je len klamstvo, ale aj pravdivé záležitosti, ktoré sú tej osobe nepríjemné.

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    dayrkas Pozri príspevok
    Ahoj Poradaci

    Moze ma osoba zazalovat, ked som jej poslal velmi slusny list, kde som ho upozornil, že ho zverejnim ako otvoreny list ked nebude reagovat s dorazom na ochranu jeho osobnych udajov. V liste nie su expresivne vyrazy, iba skutocnosti, ktore su podlozene svedectvom a dôkazmi. Dakujem za radu.
    Toto zvýraznené už ani šalamúnskejšie nemohlo byť napísané. Vrelo doporučujem zabudnúť na otvorené listy. To, čo môžeš považovať za pravdivé tvrdenie, aj "svedecky podložené" , takým objektívne vôbec nemusí byť. Vyhneš sa možným ďalším problémom. Veci sa spravidla dajú riešiť normálnym postupom . Ešte som sa nestretla s tým, žeby otvorený list niečo konkrétne vyriešil.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...po podaní trestného oznámenia na osobu sa podstata najprv prešetrí vyšetrovateľom, vyjadria sa obidve strany..ak je oprávnené, pôjde na súd, kde sa prešetruje ďalej a určí sa pravda, prípadne vinník, ak nie, je bezpredmetné a na súd sa nedostane...to určuje ten, kto vyšetruje...
    ..a naše súdy sa aj tak zaoberajú kopou nezmyselných podaní...

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Dayrkas, na absolventa právnickej fakulty sa pýtaš na divné veci. Ten otvorený list chceš adresovať tomu advokátovi, čo Ti nevyplatil mzdu?
    http://www.porada.sk/t144348-mzda-od-advokata.html

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Môže vás zažalovať aj keby ste povedali svätú pravdu.Ale nieje isté,či sa to dostane na súd ,či sa tým súd bude zaoberať a či ho vyhrá..Súd väčšinou nepodložené žaloby posiela na obecné úrady atd...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.