Zavrieť

Porady

Nove opatrenia vlady

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ako pozeram, tak pozeram, uz mi je to nejake cudne, vas nikoho nezaujimaju nove opatrenia vlady? Inak dnes aj celkovo mam taky dojem, ze Slovakov nadchli futbalisti a ekonomika im je volna u r..i. Zo stolicky ma dvihlo aj zdovodnenie nejakeho zastupcu obchodnikov, ze to budu len kozmeticke upravy a ze to ani vlastne nie o com, tak naco ich vlada navrhla? Kozmeticke upravy tazko naakumuluju tolke miliony eur. No a ta casova docasnost, uz sme tu mali docasne nejake armady, nakoniec sice odisli,ale potom sa ja uz znizenia nedozijem. Ale inak prislo na moje slova, bububu a ked sa splni len nieco, tak sme celi od radosti vyjaseni, ze mohlo byt aj horsie.
Usporiadat
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

psps Pozri príspevok
Prosím pomôžte mi zorientovať sa v zákonoch. Potrebujem poradiť, kde, na ktorej stránke nájdem všetky zákony a opatrenia vlády a hlavne aktuálne. Ja si zadám do vyhladávača zákon, ktorý potrebujem, nájde mi to x stránok, otvorím a vždy je tam zákon platný od ..., ale nikdy neviem, či náhodou nebol novelizovaný a či ešte platí. Na ktorej stránke sú zaručene aktuálne? Alebo mi nič iné nezostáva len si objednať zasielanie týchto vládnych noviniek mailom napríklad od Dashofera a podobných?
http://jaspi.justice.gov.sk/jaspiw1/jaspiw_mini_fr0.htm
Na tejto stránke JASPI nájdeš všetky zákony ku ktorémukoľvek dátumu. Ak by ti ju ukázalo ukončenú, stlač ok.

V ľavom stĺpci si klikni na Predpisy. Ukáže ti tabuľku. Ak vieš číslo zákona (vo forme napr.: 182/1993) , napíš ho do kolonky Predpis č.

Môžeš použiť aj hľadaný text tak že tam dáš slovo; pri dvoch a viacerých slovách musíš dať medzi ne s medzerami spojovník <a>
Tieto skratky nájdeš na hlavnej stránke JASPI pod heslom Spôsob vyhľadávania.

Keď máš napísané číslo zákona (vpravo je aktuálny dátum, ktorý si ale môžeš zmeniť), stlačíš Vyhľadať. Ukáže ti zoznam zákonov, zvyčajne prvé a posledné znenie. To najnovšie znenie (aký si mala dátum vo vyhľadávacej tabuľke) je zeleno označené ako Rek zákony. Stlač číslo zákona a máš ho.

Úplne dole pod zákonom máš Vytlačiť. To keď klikneš, dostaneš tlačovú verziu, ktorá sa dá aj Uložiť ako.
16 0
psps psps

psps je offline (nepripojený) psps

Mária27 Pozri príspevok
http://jaspi.justice.gov.sk/jaspiw1/jaspiw_mini_fr0.htm
Na tejto stránke JASPI nájdeš všetky zákony ku ktorémukoľvek dátumu. Ak by ti ju ukázalo ukončenú, stlač ok.

V ľavom stĺpci si klikni na Predpisy. Ukáže ti tabuľku. Ak vieš číslo zákona (vo forme napr.: 182/1993) , napíš ho do kolonky Predpis č.

Môžeš použiť aj hľadaný text tak že tam dáš slovo; pri dvoch a viacerých slovách musíš dať medzi ne s medzerami spojovník <a>
Tieto skratky nájdeš na hlavnej stránke JASPI pod heslom Spôsob vyhľadávania.

Keď máš napísané číslo zákona (vpravo je aktuálny dátum, ktorý si ale môžeš zmeniť), stlačíš Vyhľadať. Ukáže ti zoznam zákonov, zvyčajne prvé a posledné znenie. To najnovšie znenie (aký si mala dátum vo vyhľadávacej tabuľke) je zeleno označené ako Rek zákony. Stlač číslo zákona a máš ho.

Úplne dole pod zákonom máš Vytlačiť. To keď klikneš, dostaneš tlačovú verziu, ktorá sa dá aj Uložiť ako.
Ďakujem za radu!!!!!! Už sa orientujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať