Zavrieť

Porady

Príspevok na vykonávanie absolventskej praxe

Dobrý večer...ani neviem, či som zaradená správne, som tu 1x...dnes som zostala v šoku...doteraz bol príspevok na vykonávanie absolvenstkej praxe niečo okolo 180 €...preto som sa na to dala a od 9.8.2010 ju vykonávam...dnes som sa však od známeho dozvedela, že po novom to má byť niečo okolo 50€...ako to so mnou teraz bude?..dostanem po novom, alebo po starom a čo vlastne platí?..lebo za ten nový príspevok to teda robiť nebudem :-(
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

bbazsova Pozri príspevok
dakujem pekne, ale on asi nebol uchadzacom o zamestnanie 3 mesiace, tym padom nesplna podmienky ale predsa nema narok aspon na nejaky iny prispevok neviete mi poradit dakujem
Nie,
všetko sa viaže na tú hranicu tri mesiace.
0 0
bbazsova bbazsova

bbazsova je offline (nepripojený) bbazsova

Xanti Pozri príspevok
Nie,
všetko sa viaže na tú hranicu tri mesiace.
Dakujem aj tak velmi pekne
0 0
18TommyBoy 18TommyBoy

18TommyBoy je offline (nepripojený) 18TommyBoy

A kolkeho sa ma dostat prispevok? Uz je 20.-teho a za cely august som este stale nedostal
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

TommyBoy,
a odovzdal si smenovku na UP potvrdenú zamestnávateľom?
Volaj tam, a možno ťa už doma čaká šek, ak si nezadal číslo účtu kam maju posielať peniaze.
1 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Pekný den prajem poradákom,
syn dostával príspevok v KE po 22.
0 0
18TommyBoy 18TommyBoy

18TommyBoy je offline (nepripojený) 18TommyBoy

Dakujem krasne.. ja som si myslel ze hned zaciatkom mesiaca.. Tak nic mno, aspon je mi lahsie. Dakujem za rychlu odpoved
0 0
adriana153 adriana153

adriana153 je offline (nepripojený) adriana153

Dobry den. Ja sa chcem opytat ci ma mozu aj z AP vyhodit.
0 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
Vy podpíšete s ÚP dohodu, na základe, ktorej sa zaviažete vykonávať AP.
zamestnávateľ tiež podpíše dohodu s ÚP, že vám bude prideľovať prácu a viesť evidenciu dochádzky.

ak nebudete chodiť do práce, alebo si nebudete plniť povinnosti vyplývajúce z dohody, tak zamestnávateľ oznámi ÚP, ukončenie AP a ÚP AP ukončí.
4 0
adriana153 adriana153

adriana153 je offline (nepripojený) adriana153

Dakujem velmi pekne za odpoved. Som vyucena kadernicka a tak som sa tomu odboru stranila, az nakoniec si ma vezme jedna kadernicka. No nemam velku prax v tom a ani to cotenie, ktore by som ako vyucena asi mala mat. V buducnosti sa tomu venovat nechcem, ale predsa to musim vykonavat momentalne, kedze na UP mi povedali ze inu AP ako v mojom obore vykonavat nemozem. Tak sa trosku aj bojim ci bude potencionalna zamestnankyna so mnou spokojna
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať