Zavrieť

Porady

Fušeri alebo firmy a partie ktorým je lepšie sa vyhnúť

Keďže som mal v poslednej dobe veľmi zlé skúsenosti s fušermi tj. robotníkmi, ktorí si nevedia spraviť dobre a správne svoju prácu a ešte aj okrádajú zákazníka, tak zakladám túto tému resp. databázu "fušerov".
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Len tak, aby reč nestála .Kto mi poradí ,ako to urobiť.Zateliť to tak ,aby to bolo dobre.Ako?Keď dom je vysoký 7 m a múr padá 12cm a hrúbka izolácie je 10cm.

Je to šlendriánstvo ,alebo ak to niekto nevie prečo sa do toho pchá?Len taká drobnosť dom je z brúsených tehál.
http://picasaweb.google.sk/107564108.../ZateplenieRD#
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

220870 Pozri príspevok
Len tak, aby reč nestála .Kto mi poradí ,ako to urobiť.Zateliť to tak ,aby to bolo dobre.Ako?Keď dom je vysoký 7 m a múr padá 12cm a hrúbka izolácie je 10cm.

Je to šlendriánstvo ,alebo ak to niekto nevie prečo sa do toho pchá?Len taká drobnosť dom je z brúsených tehál.
http://picasaweb.google.sk/107564108.../ZateplenieRD#
Asi im fukal silny vietor, alebo mali bulharsku vodovahu
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

220870 Pozri príspevok
Len tak, aby reč nestála .Kto mi poradí ,ako to urobiť.Zateliť to tak ,aby to bolo dobre.Ako?Keď dom je vysoký 7 m a múr padá 12cm a hrúbka izolácie je 10cm.

Je to šlendriánstvo ,alebo ak to niekto nevie prečo sa do toho pchá?Len taká drobnosť dom je z brúsených tehál.
http://picasaweb.google.sk/107564108.../ZateplenieRD#
Jedna moja životná poučka, ktorá stojí za povšimnutie :

" Na dosiahnutie 100 % vysledku, je treba vynaložiť rádovo 4x viac práce ako na dosiahnutie 97 % vysledku."
Preto niekedy stačí sa uspokojiť s 97 % vysledkom a netlačiť za každú cenu na dosiahnutie 100 %.

Treba improvizovať.
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Laco-monter Pozri príspevok
Jedna moja životná poučka, ktorá stojí za povšimnutie :

" Na dosiahnutie 100 % vysledku, je treba vynaložiť rádovo 4x viac práce ako na dosiahnutie 97 % vysledku."
Preto niekedy stačí sa uspokojiť s 97 % vysledkom a netlačiť za každú cenu na dosiahnutie 100 %.

Treba improvizovať.
Chciet veci na 100%, to nie je az take nezvycajne a zvlastne...
0 0
safri_duo safri_duo

safri_duo je offline (nepripojený) safri_duo

Zdravim všetkych náš príbeh s pánom Miroslavom Pitákom z obce Rabča má pokračovanie.

Pred 2 týždňami som sa mu konečne dovolal ako-inak z cudzieho čísla. Pán Piták nasľuboval ako ma odškodní len, čo dostane peniaze zo zákazky, ktorú ukončil.

Dnes som mu opäť volal na jeho mobilné číslo 0910604070 a na moje prekvapenie sa iba ozvalo: VOLANÉ ČÍSLO NEEXISTUJE čiže ako vidieť charakter pána Miroslava Pitáka sa dokreslil úplne nádherne.

Pán Piták si myslí, že keď si zruší číslo tak je koniec a je po problémoch. Takže VEĽKÝ POZOR na tohto pána. Je to zlodej, fušer a poriadny klamár.

Za týmito slovami si stojím, a ak ho ohováram alebo kazím jeho "dobré meno" tak sa s nim veľmi rád stretnem na súde.

Už len dodám, že už to ide riešiť polícia, inak sa to asi s týmto pánom vyriešiť nedá.
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

Tak drzim palce, ja som mojho stavbara hned vyhodil, ako som zbadal zlu pracu, a to co este dorabal, tak som nad nim stal, a keby som nestal, tak mam do zachoda dvoje dvere a do spajze ziadne, lebo 500mm nie je 5000mm...

Som za taku temu, lebo inak sa o takychto chrapunoch ludia nedozvedia. Su to bezchrbtaci, ktorym to vobec nevadi....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Dávno to tvrdím a zopakujem aj teraz.Okrem toho,že sú to doslova hajzlíci,chyba je aj v tom,že keď sa prepúšťa z fabrík,tak väčšina ide do stavebníctva,tam sa fláka najväčšie množstvo lajdákov,ktorí si po roku myslia,že všetko vedia.Potom to tak vyzerá na stavbách a pod.
Ja viem,že ťažko dopredu vedieť,ktorý z tých neznámych majstrov je dobrý a ktorý zlý.Ale existuje predsa zdravý sedliacky rozum,ktorý keď použijem,viem,na koho natrafím.
0 0
NInive NInive

NInive je offline (nepripojený) NInive

Znižovali sme stropy, lebo vzduchotechnika. Aj napriek tomu máme stropy slušné (predtým sme dávali o 1 rad tvárnic navyše)
0 0
safri_duo safri_duo

safri_duo je offline (nepripojený) safri_duo

Zdravým všetkých, náš príbeh s pánom P. ma svoje pokračovanie. Po niekoľkých mesiacoch sa mi podarilo včera s nim skontaktovať a čuduj sa svete najviac mu prekáža táto naša diskusia a "reklama" ktorú mu robí. Nuž ale bohužiaľ je tu len čistá pravda a fakty.

Takže evidentne aj takéto príspevky vedia niekedy pohnúť s vecou a teda má zmysel takéto témy zakladať a informovať verejnosť.

Uvidíme ako to celé dopadne.
0 0
katkup katkup

katkup je offline (nepripojený) katkup

zdravim,

ja tiez mam x skusenosti s fusermi a ked takych clovek stretne, tak to je potom spustat enormnych problemov. Clovek si naprv mysli, ze nejake peniazky usetri, ze da si opravit byt/dom zivnostnikovi, ktory je rad, ze ma pracu a zas obyc. clovek, ze usetri par peniazkov akoby mu to robila nejaka firma za viac penazi, lez hold ta firma mu nasledne za tie peniaze zarucuje akotaky zarucny servis a keby sa nieco stalo, tak sa da este co to od nich pravnymi cestami vymoct.....ale ked vam nieco domrvi zivnostnik, ktory nema ziadny majetok a berie ksefty cash, tak aj keby ste sa s nim natahovali po sudoch, tak iba co hold nas poskodenych to stoji cas, nervy a tie usetrene peniaze, ktore sme uz hold minuli na ten zarucny servis, bo zrazu "pan" zivnostnik uz nedviha telefon, prerusil zivnost atd....ja pochadzam z mensieho mestecka a tam u nas to este ako tak poctivo funguje, ze ked tam niekto nieco domrvi a nepride si to opravit, tak medzi ludmi sa to velmi rychlo rozkrikne a ten clovek moze chodit od hanby po kanaloch a viac si nezarobi!!! ale co tu v BA? tu nikto nikoho nepozna a to je velky problem Mne tiez pri prerabke bytu zle zapojili radiator a ked sa spustila vykurovacia sezona, tak kym sme boli v robote, tak nasla som moj byt vytopeny a este 2 poschodia susedov
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no, mne sa počas výstavby žiadna velká galiba nestala, až na jedného velmi šikovného a teraz už aj velmi múdreho stolára tuším miloška f.z obce rosina pri žiline.....má čas napraviť svoje hriechy do vianoc, potom sem hodím seriu článkov aj s foto...lebo takú kuchynskú linku za vyše 2000.-€ ste ešte nevideli....a dám si samozrejme pozor, aby to nebolo formou ohovárania, iba info...
0 0
fetya fetya

fetya je offline (nepripojený) fetya

Vcera som bol pozriet jeden byt v novopostavenom bytovom komplexe v madarsku. Kamos laik chcel kupit byt, poprosil ma o rady. Ceny uvadzam v eurach. K bytu si musite kupit parkovacie miesto, ktore je uzamykatelne v cene 400 eur. Pre kazdy byt jedno miesto, no v pripade navstevy auto mozno zaparkovat cca 250m od bytu. Cena bytu okolo 40 tisíc. 75 m2, 2 izby, kuchyna, kupelna, predsien. Prve poschodie, nad garazami, strop garazi nie je izolovana. Holobyt. A teraz zjavne chyby: cinske poistky, instalacne krabice moc hlboko zapustene v stene, kryt este min 4 cm vo vnutri steny. Vsetky istice zapnute, trcajuce droty, na konci odizolovane, ziadne zasuvky, vypinace. Hrubka 1,5 pre zasuvky, pre svetelne obvody este tensie. Predpriprava na el. sporak a ruru - kabel 2,5. Vsetky podlahy v odlisnej vyske, vrzgajuce plastove okna. Chybajuca dilatacia medzi stenami a podlahou, vsetko pekne popraskane. Ziadna dokumentacia k bytu, ved to bolo skolaudovane. Ich typ: ved peknymi farbami a obkladmi to bude pekne. Radsej som odisiel.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

dal som si spraviť kuchynsku linku fy p.filipoviča z rosiny pri žiline. Zhrabol peniaze a za 1 1/2 roka bol schopný akurát nahodiť skrinky z drevotrieky a a už rozpadávajúce sa šuplíky. Po roku mi doniesol dvierka, ktoré nepasujú, povedal, že mu akurát vykradli auto a nahodí mi to v sobotu....to bolo pred pol rokom......mám určite najdrahší korpus linky na slovensku...p. filipovič z rosiny už pol roka nedvíha telefon, nepoznáte ho niekto ? nestalo sa mu zase niečo ? lebo okrem toho, že mu vykradli auto, mal už aj autohaváriu, ušli mu zamestnanci, operáciu atd, atd....budem vdačný za akékolvek info....ml-stolárstvo, rosina...p. filipovič ...mali ste už niekto s ním skúsenosť, alebo podobnú ? pomohlo tu trestné oznámenie ?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Možno mu dal niekto riadne po papuli a tak horšie počuje telefon.
1 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

mne robila strechu firma a oklamali ma kde sa len dalo. Najprv naslubuju zaruky xy rokov potom mi dodali iny material, ktory ked som isiel vratit tak povedali ze iba s tym materialom bude zaruka, potom mi povedali ze daju zaruku len dva roky podla zakona a nakoniec zistis ze vsetko od zaciatku robili tak, aby som na po uctovnej stranke na nich nic nemal. Jedine mi ostava ist na sud a riesit to tam.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

To je tak,keď fušeri sú lacnejší ako seriózna firma,píšem seriózna,nie taká,čo si účtuje DPH aj k dátumu.
Na druhej strane so 40,- eurami sa do stavania nie je dobre púšťať.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

alltracboy Pozri príspevok
mne robila strechu firma a oklamali ma kde sa len dalo. Najprv naslubuju zaruky xy rokov potom mi dodali iny material, ktory ked som isiel vratit tak povedali ze iba s tym materialom bude zaruka, potom mi povedali ze daju zaruku len dva roky podla zakona a nakoniec zistis ze vsetko od zaciatku robili tak, aby som na po uctovnej stranke na nich nic nemal. Jedine mi ostava ist na sud a riesit to tam.
aka firma?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bjuty smis Pozri príspevok
dal som si spraviť kuchynsku linku fy p.filipoviča z rosiny pri žiline. Zhrabol peniaze a za 1 1/2 roka bol schopný akurát nahodiť skrinky z drevotrieky a a už rozpadávajúce sa šuplíky. Po roku mi doniesol dvierka, ktoré nepasujú, povedal, že mu akurát vykradli auto a nahodí mi to v sobotu....to bolo pred pol rokom......mám určite najdrahší korpus linky na slovensku...p. filipovič z rosiny už pol roka nedvíha telefon, nepoznáte ho niekto ? nestalo sa mu zase niečo ? lebo okrem toho, že mu vykradli auto, mal už aj autohaváriu, ušli mu zamestnanci, operáciu atd, atd....budem vdačný za akékolvek info....ml-stolárstvo, rosina...p. filipovič ...mali ste už niekto s ním skúsenosť, alebo podobnú ? pomohlo tu trestné oznámenie ?
tu si robil kuk: http://www.google.sk/webhp?hl=sk&tab...w=1366&bih=667
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

áno , to je on....ešte mal tú drzosť a dal si do galerie moje schody, čo dodnes nie su dokončené....akurát že nereaguje na maily, telefon nedvíha.....asi to bude tak, ako písal vyšie 220870...aspon dúfam ) pán filipovič, ak to čítate ozvite sa, treba to dokončiť, alebo vrátiť peniaze....netreba súdy zaťažovať....ak ste sním niekto náhodou v kontakte, dajte mu vedieť...dakujem
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

day Pozri príspevok
aka firma?
je to firma halama invest zo senca. Tvarili sa ze robia strechy a davaju brutal zaruku. Nakoniec vysvitlo, ze krov pre nich robi firma Zlatohlavek, a material nakupovali cez internet cez JJJ. Dovoz som si musel zariadit sam, lebo nevedeli nic zorganizovat.. tesari od zaltohlavka cakali stale na nejaky material. Oblbovali ma certifikatmi a zarukami, nakoniec mam certifikat uplne vseobecny ktory si mozem vytlacit aj ja aj ked by mi nerobili strechu a zaruku ziadnu, lebo ani neodpovedali na reklamaciu a ked ich predvolala SOI tak tvrdili ze som im poslal prazdnu obalku so zarukou. Podla vyjadrenia SOI mam pocit ze tam zapracoval uplatok.. no v tomto state nefunguje nic. Ja este raz poslem reklamaciu a potom trestne oznamenie. Proste podvod. Cize pokial niekto planuje robit strechu cez halama invest tak to kludne moze nakupit material cez internet nechat si ho doviezt, potom oslovit firmu zlatohlavek a mate pracu ako by vam to robil halama. A usetrite majland. Mna oklamali aj na cene za pracu, aj na stresnej folii ktoru mi dodali uplne inu znacku ako som chcel. Bez CE.. boh vie co mam na streche. Cenova ponuka absolutne nepresna.. uctovali take nezmysli ako presun materialu, pricom vsetko som si musel zhanat sam a kazdu dopravu som im este platil. Chcel som strechu na kluc a clovek si musi aj tak vsetko pozhanat a zorganizovat sam. Ja som si tam na stavbe odstal celu dobu, takze presne viem co mi tam davali. okapove plechy som mal objednane KJG, a halama sa este rozculoval ze mu klampiar neprisiel naohybat okapove plechy. Cize clovek si nieco pobjedna a on to ide bastlit na kolene a potom predat ako original. Pokial niekto bude nieco riesit cez tu firmu, dajte si bacha na kazdy jeden dodaci list aby bol vyplneny ako ma byt, alebo pri takej firme clovek nikdy nevie. Na zaciatku posobili fakt seriozne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať