Zavrieť

Porady

Fušeri alebo firmy a partie ktorým je lepšie sa vyhnúť

Keďže som mal v poslednej dobe veľmi zlé skúsenosti s fušermi tj. robotníkmi, ktorí si nevedia spraviť dobre a správne svoju prácu a ešte aj okrádajú zákazníka, tak zakladám túto tému resp. databázu "fušerov".
Usporiadat
Jokoško Jokoško

Jokoško je offline (nepripojený) Jokoško

niky si nedávajte zateplovať bytový dom firmou Linder.
sú neschopní, všetko zničia, iba bordel narobia, stavba sa preťahuje už 3 mesiace, striedajú sa robotníci. 2 týždne robia, potom na 3 mesiace odídu. otrasná firma, samé sťažnosti. presne to isté u kamaráta - jemu tiež zateplovali.
je to otrasné. majiteľ iba sľubuje, sľubuje, .... je ako med ale nič nerobí, iba sľubuje, sľubuje, ......
0 0
Jokoško Jokoško

Jokoško je offline (nepripojený) Jokoško

najväčší fušer:

SNP 37, 965 01 Žiar nad HronomTelefón:
045 / 673 53 50
Mobil:
0905 603 668
Fax:
045 / 673 53 52
E-mail:
linder@linder.sk
0 0
Jokoško Jokoško

Jokoško je offline (nepripojený) Jokoško

niky si nedávajte zateplovať bytový dom firmou Linder.
sú neschopní, všetko zničia, iba bordel narobia, stavba sa preťahuje už 3 mesiace, striedajú sa robotníci. 2 týždne robia, potom na 3 mesiace odídu. otrasná firma, samé sťažnosti. presne to isté u kamaráta - jemu tiež zateplovali.
je to otrasné. majiteľ iba sľubuje, sľubuje, .... je ako med ale nič nerobí, iba sľubuje, sľubuje, ......
0 0
Andrej88 Andrej88

Andrej88 je offline (nepripojený) Andrej88

Tu nejde predsa o zivnost alebo co tam ma napisane. Za 1. Ak mate stary strop tak dat si tazky sadrokarton je na uvazenie a este si aj zmensujete priestor.Vidim ,ze tie dieri boli na viac krat vrtane a je tak jasne, ze pan P musel vediet co robi aj ked to robi zle.A tym padom vam to urobil naschval. Ak ho mate stary tak ste tam mohol radsej nalepit okrasny polystyren. Ru rozneho druhu. Len to nalepite a ten polystyren nieje ani nejak extra tazky. Kludne sa do toho daju schovat aj kable. Akurat tie kable musite prichitit o stenu alebo strop ale to uz je iny detail. Za 2. je vela takychto firiem, ktore proste povedia zakaznikovi vsetko mozne aby prebili konkurenciu a dostali robotu, zial taka je doba. 3. Urcite sa s nim sudte alebo dohodnite, pytajte si peniaze minimalne nazad co ste mu dal. Urcite ste aj tym co to opravovali museli zaplatit. Mali by ste to snim riesit, nestrkajte hlavu do piesku.
4. Velmi dobre ste urobili to s tymi fotkami. Mohli ste aj "majstra" odfotit.
5. Nieco si precitajte aj na nete, kym nieco idete robit aby ste nenaleteli aj nabuduce.
0 0
Nikto Ma Nezmení Nikto Ma Nezmení
Odpoveď pre lujza.j : Miloš Filipovič je podvodník a už je zrušený. Ja som u neho pracoval a nikdy nemal na nič peniaze ani na vyplatenie mojej práce. Ja som ho zahlásil na živnostenský úrad a vykonali mu kontrolu a zistili že neoprávnene vykonáva stolársku výrobu a ku všetkému ani nieje vyučený stolár a to som im tam aj uviedol. Takže za peniaze ktoré bral od ľudí si vyrovnal nejaké svoje povinnosti a nič viac. Že mu vykradli auto je hovadina pretože momentálne určite nemal za čo natankovať a prísť k vám. Ďalšia vec je že nemal ani zásoby materialu a ani peniaze na kúpu.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Mohli ste aj "majstra" odfotit.

to by mohlo byť napadnuteľné
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať