Zavrieť

Porady

znalecký posudok

ahojte, chcem kúpiť byt a potrebujem znalecký posudok, prosím vás viete mi dať viac informáciu - kto to robí - ako niekoho takého nájdem, kolko to stojí a pod.

dakujem
Marcela
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    http://jaspi.justice.gov.sk/jaspiw1/..._vyber_hl1.asp

    zadáš si činnosť 370901 - Odhad hodnoty nehnuteľností, svoj okres (nech to nemáš ďaleko) a obvoláš si znalcov.
    Stojí ro rôzne ... od 100,--EUR vyššie
    alebo, ak napíšeš okres, tak Ti skúsim nejakých vyhľadať
    môžete mi prosím ešte poradiť - ak chceme kúpiť byt - ale vynechaním realitky, kolko by stálo vypracovanie kupno-predajnej zmluvy právnikom , prípadne aká dalšia činnosť do toho ešte spadá

    dakujem
    marcela

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    marcela_maca Pozri príspevok
    môžete mi prosím ešte poradiť - ak chceme kúpiť byt - ale vynechaním realitky, kolko by stálo vypracovanie kupno-predajnej zmluvy právnikom , prípadne aká dalšia činnosť do toho ešte spadá

    dakujem
    marcela
    aká by bola kúpna cena? Viem TI napísať notárske poplatky, v podstate by obnášali spísanie zmluvy, návrh na vklad do katastra, prípadne aj podanie ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.