Zavrieť

Porady

Dobrý deň, ak sa mi bývalý priateľ vyhráža...

Matka krasneho syna Daniela (3rôčky) ...viac
Som na materskej dovolenke a rozisly sme sa kvoly nezhodam a problemom,nadavkam a pred romom ma uz neras udrel,musela som to ukoncit aby som chranila seba a svoje dieta,no zacaly sa vyhrasky a aj mojim znamim s ktorimy sa stretavam.Mam nahraty rozvovor snim ako sa vyhraza ze vsetci schytame a kamaratovy rozbyje hlavu,a ja pridem o maleho(2r).Uz bola ras na neho podane trestne oznamenie ale niako to nepomohlo,chodieva aj ku mne domou v noci a trieska na dvere aj to som nahlasila aj volala policiu ale iba ho poslaly domou,nema u mna trvaly pobyt,takze tu nema co hladat,sud pridelil maleho mne,ale mam strach ze nam ublyzi aj mojim zmamim,Čo mi viete poradit,čo mam viac robyt?
Naposledy upravil arizona : 15.09.10 at 13:15
Usporiadat
martana martana

martana je offline (nepripojený) martana

Jednoznačnejšie sa to ani povedať nedalo....a trápi ma už pol roka. Asi som moc mäkká.
0 0
martana martana

martana je offline (nepripojený) martana

On sa nevyhráža, len prosí a vypisuje a tvári sa, že to bude zas všetko dobré....prosí ma, nech mu píšem, kým si bezo mňa zvykne. Pojedol už aj lieky pred nedávnom. A ja stále čakám, že ho to prestane baviť...ale ono ho to neprestáva.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať