Zavrieť

Porady

tlačidlo "Nesúhlasím"

Anketa: Ste za pridanie tlačidla "nesúhlasim"?

Počet hlasujúcich
58. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno

    43 74.14%
  • Nie

    9 15.52%
  • Je mi to jedno

    6 10.34%
Dnes pri jednej nemenovanej téme som mal pocit že mi veľmi chýba tlačidlo "Nesúhlasím", ktoré by môj postoj k výroku vyjadrovalo najvýstižnejšie.
Máme "užitočné vs. neužitočné", dokonca mimotémy, zábavné a nevhodné... výber vcelku slušný. Ale chýba mi protipól možnosti súhlasím.
Niekedy nevhodné, neužitočné, nevystihujú situáciu, mimo témy to nieje a vypisovať negatívne stanovisko nemá zmysel. V takomto prípade by možnosť kliknúť na nesúhlasím prispela k sprehľadneniu témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

no aspoň demokraticky môžme o tom podebatiť... ale v zmysle centralizmu a plánovitého hospodárstva, je len minimálna šanca, že pripomienka ktorá je nadnesená plebsom nájde uplatnenie.
Aj keď... niekedy aj motyka vystrelí... Už to môžem považovať za úspech, že Boss sa aspoň raz vyjadril k tomu čo sa tu hovorí... a dúfam, že sa ešte raz ozve po uzavretí ankety.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...na prvej koľaji pozor ...pozor ...posúva sa ...
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

hádam sa to neodsunie na poslednú koľaj
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Flinstone, asi to bude tak, ako v teme vylúčenie člena, zatvoria nám ústa a my nebudeme vedieť ani kto a prečo ...aj to pridá na eláne prispievať do porady néééé??
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

anketa bola časovo obmedzená, a téma zatiaľ fičí ďalej
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja nechápem, ako mohla porada existovať,keď v začiatkoch bolo len jedno tlačítko na vyjadrenie názoru...kopa kdejakých !mimo...,neu...nevh..., mi pripadá ako pomsta na niekoho...
...dôvodenie, že je možnosť vyjadriť názor v širšej forme sa mi vidí neprijateľné...lebo ak mám iný názor, je možné napísať príspevok a nie odklikávať nevhodným či neužitočným...
2 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

nezobralo mi citát, takže odpoveď je neadresná
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

Hmmm... ja som myslel, že boss sa vyjadrí k tomu ešte po uzavretí ankety... ale on asi svoje vyjadrenia k tejto téme už dávno uzavrel...
Jednoducho žiadna demokracia... je to jeho doména a buď bude tak ako povedal, alebo nebude...
Toto bol môj posledný pokus o vylepšenie niečoho tuto.
HOWG
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať