Zavrieť

Porady

Dlhy u exekutora, prispievanie na dieta

Ahojte... mam taky malicky problem... v minulosti som zarabal celkom slusne... podnikal som a zobral som si par uverov aby to podnikanie islo este lepsie... no moja sprostost nechal som sa nahovorit na somariny vdaka ktorym som bol nuteny prestat podnikat... no zostali mi dlhy ktore som nemal z coho platit tak ma zaradili do registra ako neplatica a samozrejme mam aj exekutorov na krku...

nasiel som si konecne robotu takze prijem uz je. no ale kedze mam maleho 3 mesacneho syna a priatelku a "chcem im doborovolne prispievat" nejake peniaze len pre exekucie je to nemozne...

prosim teda o radu ako na to? ma s tym niekto nejake skusenosti???
Naposledy upravil arizona : 17.03.11 at 14:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ak sa oženíš, tak to budu vyživované osoby a čiastka pre exekútora sa zníži..........

    elpre86 je offline (nepripojený) elpre86

    elpre86
    ano, ale maly ma moje priezvisko cize je priznany ako moj syn. a keby sme boli manzelia tym padom mozu siahnut aj na jej majetok...ci mylim sa?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    môžete zrušiť BSM, teda čo je jej, bude jej aj po svadbe, alebo to prepíše na syna.
    Alebo si vybav úradný papier - súdne rozhodnutie o výške výživného.

    anikaz je offline (nepripojený) anikaz

    anikaz
    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na financovanie matersekej školy - zriaďovateľom je obec. V prameňoch sa píše, že obec môže prideliť MŠ prostriedky, ktoré získa z podielových daní. Neviem teda, či existuje hranica, koľko precent musí prideliť. Zatiaľ ďakujem

    Dlhy u exekutora, prispievanie na dieta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.