Zavrieť

Porady

Referendum 2010 - téma dňa - treba zažiť, treba vidieť do budúcnosti...

Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Boli ste, pôjdete alebo sa neplánujete zúčastniť dnešného referenda?
Ja len, že aby sa potom predišlo na Porade takým témam a príspevkom, ako:
- načo nám je 150 poslancov
- robia si čo chcú, veď ich chráni imunita
- prečo sa za štátne /t.j. naše peniaze/ kupujú také drahé autá /nad 40 tis. €/
- načo platíme koncesionárske poplatky
- tlačový zákon
- nemám čas ísť voliť, keby sa tak dalo cez internet...

Toto všetko dnes závisí len od Vás... Tak aby ste potom v budúcnosti nehundrali...
Ja som už voliť bola - ráno cestou na nákup...
Do večera času dosť - aj slniečko svieti /teda aspoň u nás/...
Naposledy upravil Oliwa : 18.09.10 at 09:52
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

vďaka za ochotu, už som našla

http://vladimirgurtler.blog.pravda.s...vitazi-cast-i/
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kukučka Pozri príspevok
ójojój, keby sa mi tak chcelo hľadať blog, v ktorom som čítala, ako rozvážali petičné hárky!
Jurajku, nájdeš?
pred voľbami aj napriek moratóriu hustia do nás do poslednej chvíľky a teraz nemám pocit, žeby ma niekto za rukáv ťahal
Samozrejme,že ťa neťahaju.Ved takmer všetkým,modrým aj červeným,vyhovuje imunita.Nebudu ťa nahovárať ani jedni,ani druhí.Ale ja som bola.Celkom by sa mi páčilo,keby tí premudrelí analytici raz nemali pravdu a ľudia by prišli a povedali si svoje.Aj ked za extempore typu Cuper mi asi bude smutno.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Samozrejme,že ťa neťahaju.Ved takmer všetkým,modrým aj červeným,vyhovuje imunita.Nebudu ťa nahovárať ani jedni,ani druhí.Ale ja som bola.Celkom by sa mi páčilo,keby tí premudrelí analytici raz nemali pravdu a ľudia by prišli a povedali si svoje.Aj ked za extempore typu Cuper mi asi bude smutno.
...Cuper je Cuper ...ten aspoň inteligent svojím spôsobom je ...
...no na Ďuračku nemá ...s jeho cteným poslaneckým ...oným ......"fajčivom"...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Prvy krat za moj zivot som nebola pri urnach, lebo som to povazovala za zbytocne. Jednak vola naroda je kazdemu ukradnuta, preco nie je zakon, ze ked narod nieco v referende chce, tak to aj urobime. No a druhy dovod je, ze vsetkych sest problemov mohol parlament na troch schodzach vybavit a nie vysolit tolko penazi.
Naposledy upravil tetrisss : 18.09.10 at 18:15
4 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Boli sme na referendum celá rodina.Aj keď bude neplatné, kvórum 50% účasti je vysoké a malo by sa znížiť trebars na 30%. Myslím že aj v iných krajinách je možnosť určite aj nižšieho kvóra.Na voľby do VUC iek /aj po zvážaní rómov autobusmi v niektorých krajoch//alebo na samospráv ´v niektorých mestách je účasť častokrát 20% a voľby sú platné.Ale aj keď bude aj par stotísic voličov na referende, to tiež by malo niečo politikom napovedať..
PS: Slovač by išla na takéto akcie najradšej za peniaze.Ak by im v miestnosti vyplatili trebars 2-5 Eur.Vtedy by bola účasť okolo 80%...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Jano24 Pozri príspevok
Boli sme na referendum celá rodina.Aj keď bude neplatné, kvórum 50% účasti je vysoké a malo by sa znížiť trebars na 30%. Myslím že aj v iných krajinách je možnosť určite aj nižšieho kvóra.Na voľby do VUC iek /aj po zvážaní rómov autobusmi v niektorých krajoch//alebo na samospráv ´v niektorých mestách je účasť častokrát 20% a voľby sú platné.Ale aj keď bude aj par stotísic voličov na referende, to tiež by malo niečo politikom napovedať..
PS: Slovač by išla na takéto akcie najradšej za peniaze.Ak by im v miestnosti vyplatili trebars 2-5 Eur.Vtedy by bola účasť okolo 80%...
Nastav riť, a ja Ťa v mene tej potupenej slovače s radosťou do nej nakopem....
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

tetrisss Pozri príspevok
Prvy krat za moj zivot som nebola pri urnach, lebo som to povazovala za zbytocne. Jednak vola naroda je kazdemu ukradnuta, preco nie je zakon, ze ked narod nieco v referende chce, tak to aj urobime. No a druhy dovod je, ze vsetkych sest problemov mohol parlament na troch schodzach vybavit a ne vysolit tolko penazi.
Myslím,že nikto netušil pred voľbami,že SaS bude nakoniec vo vláde a bude mať možnosť niečo ovplyvniť.Keby to tušili,nerobili by referendum.Osobne si myslím,že keby bolo referendum platné,bol by to pre politikov šok.Všetkých.Zelala by som im to.
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Danila Pozri príspevok
Nastav riť, a ja Ťa v mene tej potupenej slovače s radosťou do nej nakopem....
Ale načo tá zlosť. Veď ľudia často nadávajú na politikov v obchodoch na uliciach v krčme a preto neurobia ani pár krokov do miestnosti aby to zmenilo.Komu by vadilo aby poslancov nebolo 150 alebo povedzme 100? Politikom alebo občanom?
Naposledy upravil Jano24 : 18.09.10 at 18:22
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
linko1 Pozri príspevok
ale ved tu nejde o to, kto fandí akej strane,
ja to chápem tak, že referendum je hlas ľudu či je taký alebo taký...
ale JA SAMA mám povinnosť voči SEBE a budúcnosti mojich detí, sa vyjadriť aj takto, že na voľby aj referendum pôjdem a vyjadrím svoj postoj
No ak pre budúcnosť Tvojich detí je dôležité, v akých autách si budú vyvážat prdelky Tvoji mocipáni, ktoré majú lacno možnosť kúpiť aj bez referenda, lebo sľúbili, že budú šetrní, ak je dôležité pre budúcnosť Tvojich detí, že Sulík sa nevie dočkať likvidácie STV a ani sa tým netají, ak je dôležité pre budúcnosť Tvojich detí, koľko sedí v parlamente hádajúcich sa pánov a dám, ale nie za koľko, ak je pre budúcnosť Tvojich detí dôležitá imunita poslancov, ktorú už dávno mohli zrušiť, ak by mali vôľu, tak už dnes som nad budúcnosťou Tvojich detí posmutnela.
1 3
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

niekto delí voličov podľa inteligencie, niekto podľa veku....ja ich mám zadelených do dvoch skupín: ranný nákup a večerná prechádzka
Hádajte, do ktorej patrím?
Zatiaľ sa tu nepobite
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Danila Pozri príspevok
... tak už dnes som nad budúcnosťou Tvojich detí posmutnela.
...prezraďiš?? ... ten skvelý recept... vďaka ktorému si neposmutnela nad budúcnosťou svojho potomstva......
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Jano24 Pozri príspevok
Ale načo tá zlosť. Veď ľudia často nadávajú na politikov v obchodoch na uliciach v krčme a preto neurobia ani pár krokov do miestnosti aby to zmenilo.
Ja nemám zlosť. To v prvom rade. A už vôbec nie na politikov. Ale mám len skromný názor na ich voličov. Ty si však neosočil politikov, ale slovač. A môžeš mi dať ešte tisíc neužitočných, nepresvedčíš ma, že hlúpy Jano je len v rozprávkach. A vlastne by bolo aj škoda mojej topánky na nakopanie Tvojej prdele. Slovač, to som ja, ty, môj tatko, syn aj kamarát a vlastne všetci slušní. Vyprosujem si, aby si verejne túto slovač opľúval.
3 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Danila Pozri príspevok
Ja nemám zlosť. To v prvom rade. A už vôbec nie na politikov. Ale mám len skromný názor na ich voličov. Ty si však neosočil politikov, ale slovač. A môžeš mi dať ešte tisíc neužitočných, nepresvedčíš ma, že hlúpy Jano je len v rozprávkach. A vlastne by bolo aj škoda mojej topánky na nakopanie Tvojej prdele. Slovač, to som ja, ty, môj tatko, syn aj kamarát a vlastne všetci slušní. Vyprosujem si, aby si verejne túto slovač opľúval.
Sväta prostoto.../pomôžem si výrokom Jana Husa/Viac reagovať nebudem na túto tému.
2 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ajuška Pozri príspevok
...prezraďiš?? ... ten skvelý recept... vďaka ktorému si neposmutnela nad budúcnosťou svojho potomstva......
A to už prečo by som sa mala zrútiť z budúcnosti netuším. Keby si sa lepšie učila, vedela by si, čo je sínusoida.
Ale pre teba to je len tým mojim sarkazmom. Sybila predpovedala koniec sveta o niečo neskôr, tak sa ešte vytešujme.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Tak ale je pravda, ze si urazil tych, ktori na referendum nesli, ako ja, ze za eurace by sli. No to je fakt somarina. Neviem o takych peniazoch, co by ma dvihli...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
BXLmiami Pozri príspevok
Myslím,že nikto netušil pred voľbami,že SaS bude nakoniec vo vláde a bude mať možnosť niečo ovplyvniť.Keby to tušili,nerobili by referendum.Osobne si myslím,že keby bolo referendum platné,bol by to pre politikov šok.Všetkých.Zelala by som im to.
Ja som si myslela, že Ty si lekárka. A Ty si jasnovidka. Ďakujem za neužitočné, od teba je to lepšie, ako Tvoja infúzia. A takú blbosť, ako si teraz napísala, nevypotí ani Matovič.
1 0
day day

day je offline (nepripojený) day

zial niektore prispevku su velmi smute, nedokazete sa povzniest nad svojou uzkoprsostou,
stale len sulik, fico, ..., nic nezmenime, neuspesne referendum, pravnici povedali ...

vo francuzsku zvysia cestovne a vsetci su v uliciach a my? sklonime hlavy a placeme doma
1 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Trochu si este dovolim:
k 1 ot.: Myslite si, ze plat tych 50 usetrenych nas vytrhne z biedy? A ked teda uz, vsak si to mohli odsuhlasit.
k 2 ot.: Nooo, imunita je nekonecny pribeh, uz davno ju mali zrusit, ktora strana ma skutocny zaujem?
k 3 ot.: S tym teda suhlasim, ale zase, mohli si to zadarmo odkyvat
k 4 ot.: Tak neviem, ale peniaze nepadaju z neba, niekde ich budu musiet vziat, ze by uz ta DPH?
k 5 ot,: To mi zily netrha, to je len imidzovka
k 6 ot.: Mne by volba cez internet neprekazala, ale polovica naroda by to jednak nemala kde urobit, takze aj tak by sa musela niekde dostavit, a este by to ani nevedela, takze asi je to predcasne
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať