Zavrieť

Porady

vybavovanie invalidneho dochodku

ahojte...moja mamina bola pred dvoma tyzdnami na komisii (konecne, kedze v januari si podala ziadost)...lekarka jej povedala, ze do dvoch maximalne troch tyzdnov bude mat doma rozhodnutie...ale jedna moja znama mi vravela, ze ona dva mesiace na to rozhodnutie cakala..ake mate vy s tymto skusenosti??..a kedy pridu prve peniazky asi?..po tom rozhodnuti sa caka 30 dni, ci sa nahodou nejdeme odvolat alebo to hned pustia v najblizsom vyplatnom termine??..dakujem
Usporiadat
paaataaa paaataaa

paaataaa je offline (nepripojený) paaataaa

nooo...lenze moja mama si podala ziadost v januari..a cakala viac ako 7 mesiacov, kym ju zavolali na komisiu.a teraz musi cakat na rozhodnutie...a ked pride rozhodnutie....tak na dalsi mesiac dostane peniazky..alebo este v ten isty??..nepochopila som
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no..môže zažalovať SP pre nedodržanie zákonnej lehoty na vybavenie...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Sp v mieste bydliska mohla mať dlhšiu čakaciu dobu na komisionálne vyšetrenie pacienta, ktorý si podal žiadosť o ID..ale vyjadrenie SP z bydliska aj s príslušnou dokumentáciou sa posiela do BA a tam sú to tie 3 mesiace...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
presne tak. SP niekedy, aby sa vyhli sankcionovaniu, tak pred vypršaním zákonnej lehoty na vybavenie pošle vyrozumenie, že ešte niečo chýba a treba predložiť no a na základe toho vlastne koná, beží ďalšia lehota.
Fakt sa to dosť naťahuje.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať