Zavrieť

Porady

Stravné pri zahraničnej pracovnej ceste

Máme šoféra, ktorý vykonáva medzinárodnú prepravu. Chcem sa opýtať, či za 1 deň môže mať nárok na 100 % stravného na Slovensku a 25 % stravného v CZ ? Kedy vzniká takáto situácia ? Ďakujem za vysvetlenie.
Naposledy upravil Dav : 22.09.10 at 15:36
Usporiadat
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

posúvam
0 0
Viera R. Viera R.

Viera R. je offline (nepripojený) Viera R.

Údaje sú neúplné. Podľa informácií, ktoré sú uvedené: na Slovensku nemá nárok na stravné
Rakúsko a Nemecko - Berie sa štát, kde strávil viac času to je Rakúsko - 3,5 + 2 hod. t. j. 5,5 hod. Stravné do 6 hodín pre Rakúsko je 11,25 EUR.
Uvedené uplatňuje konateľ-zamestnanec
0 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

anna81 Pozri príspevok
konateľ v sro šiel na obchodné jednanie do nemecka (rok 2012), cez slovensko cestoval 2 hod, cez rakúsko 3,5hod, v nemecku necele 2 hodiny. patrí mu na cestu do nemecka stravné vo výške 45,-€? a vreckové v akej hodnote?
Viera R. Pozri príspevok
Údaje sú neúplné. Podľa informácií, ktoré sú uvedené: na Slovensku nemá nárok na stravné
Rakúsko a Nemecko - Berie sa štát, kde strávil viac času to je Rakúsko - 3,5 + 2 hod. t. j. 5,5 hod. Stravné do 6 hodín pre Rakúsko je 11,25 EUR.
Uvedené uplatňuje konateľ-zamestnanec
ďakujem že si sa ozvala, dajme tomu že jeden deň išiel tam, druhý deň naspäť, v programe alfa mi to vypočítalo na 2*45,-
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

anna81 Pozri príspevok
ďakujem že si sa ozvala, dajme tomu že jeden deň išiel tam, druhý deň naspäť, v programe alfa mi to vypočítalo na 2*45,-
To je predsa iný prípad - iný počet hodín strávených v tom ktorom štáte na pracovnej ceste. Odpoveď od Viery R. bola na základe tvojho zadania správna.
0 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

Evanka Pozri príspevok
To je predsa iný prípad - iný počet hodín strávených v tom ktorom štáte na pracovnej ceste. Odpoveď od Viery R. bola na základe tvojho zadania správna.
ano, uvedomujem si, že som to neúplne zadala
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať