Zavrieť

Porady

Platenie výživného na deti-rady a skúsenosti

Manželka podala trestné oznámenie na mňa,kôli neplateniu vyživovacej povinnosti.Polícii som doložil šeky-policajt to ihneď zastavil nakoľko sa skutok nestal.Ale od začiatku:manželka podala na súd trestné oznámenie,že neplním si vyživovaciu povinnosť§207 trest. poriadku.
Súd mi určil ešte v Marci platiť spätne od Decembra 2009 výživné na syna 30% zo živ. minima-čo činí necelých 26 eur.
Manželka písala,že som nezaplatil za december,január,apríl.Ďalej píše že nieje schopná dostatočne živiť maloletého.Že nijako inak si svoju vyž. povinnosť neplním,neprispievam,nenakupujem a ani nenavštevujem deti.
Nakoľko skutková podstata trest. činu sa naplní ak v období 2 rokov neplatíte 3 mesiace-nemusia ísť po sebe,manželka chcela takto docieliť,aby ma vyhodili z práce,zobrali vodičák,odsúdili ma a ona dostala deti.
Na výsluchu u policajtov uviedla to isté,až na toto:dlhujem je za mesiace december,január,február a podľa jej advokáta to činí 300 eur.
O syna nejavím záujem,darčeky nekupujem,nedávam mu žiadnu fin. hotovosť,od vtedy čo som sa odsťahoval,som raz priniesol 4ks banány,2ks citrónov,2ks horaliek a 1 ks mandarinku.

Ja u Policajtov:šeky si prefotili,všetko sedí,platím každý mesiac o 75 eur viac ako mi určil súd,mám bločky ako aj svedkov že som malému kupoval ešte aj hračky,oblečenie,lieky,stravu.ˇ
Nakoľko z domu ma vyhodila cca v novembri 2009,riadne som platil,nakupoval a viedol domácnosť aj naďalej ,manželka ma krivo poobviňovala listom na súd že som alkoholik,nestarám sa,neplatím.... ,súd určil že syna môžem vydieť len 1x za 2 týždne v prítomnosti matky na adrese jej trv. bydliska.Na to som sa odvolal ,súdu doložil že matka mi bráni v styku so synom-doklad s PZ,súd mi veľkodušne dal dobu na pobyt so synom až *3 hodiny za tých istých podmienok!!!!
2x som bol s policajnou hliadkou pre syna ešte pred týmto rozhodnutím súdu-nakoľko mi ho nikdy nechcela dať,polícia to posunula úradu a ten nakoľko je zaujatý nič nekoná.Deti chodím navštevovať cca 1xza 2 týždne aj s príslušným nákupom.Mám nestranných svedkov na to.
Mám dve deti,druhé sa narodilo v 5/2010.

Takže zhrnutie činov na ktoré mám dôkazy:manželka bráni v styku s deťmi,nosím stravu,hračky,lieky,oblečenie,prispievam namiesto 26 100 eur.
Súd určí niečo na základe krivej výpovede v liste od mojej manželky,dá vám platiť spätne od kedy si manželka požiada,odvolám sa aj s patričnými dôkazmi a súd mi veľkodušne dovolí byť so synom o 2 hodiny viac,napriek tomu,že ja som sa ničím neprevinil a dokázal som viacej prehreškov matky,ako tu píšem.Ona porušuje zákony-ja Trpím,ona sa smeje
Navyše kľudne si podá trestné oznámenie za niečo čo sa nestalo-nie jedno,krivo ma obviní,krivo vypovedá-rozchádzajú sa jej výpovede na polícii a čo písala súdu.
Idem podať trestné oznámenie ja. Ak máte dobrú radu napíšte.Nech to slúži pre pomoc a varovanie ľudí ktorý sa "dobre " oženia-vydajú.
Usporiadat
kisko@inmail.sk kisko@inmail.sk

kisko@inmail.sk je offline (nepripojený) kisko@inmail.sk

V najbližšom čísle Trnavského hlasu by mal vyjsť článok,kde je zrejmé že klame .Pre toho kto sleduje túto tému
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

kisko@inmail.sk Pozri príspevok
V najbližšom čísle Trnavského hlasu by mal vyjsť článok,kde je zrejmé že klame .Pre toho kto sleduje túto tému
Hoci rada, by som si článok prečítala, nemám sa ako k výtlačku dostať...
0 0
kisko@inmail.sk kisko@inmail.sk

kisko@inmail.sk je offline (nepripojený) kisko@inmail.sk

Pre Evuš:v tomto to nevyšlo,neviem či to dajú v ďaľšom,alebo vôbec.Prísľub bol v tomto.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Kisko mrkni do témy "Dlžné výživné bez úrokov?" - nech teda vypočujeme obidve strany problému.......
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mimochodom, ak máš všetky doklady že si riadne platil stanovené výživné z rozsudku, máš všetky doklady od darčekov zasielaných poštou - tak daj teraz ty trestné oznámenie pre krivé obvinenie a potom to bude sranda pre vás oboch .....
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

kurník aj so zmenou času, už som hore a tak by som spalaaaa ....
0 0
kisko@inmail.sk kisko@inmail.sk

kisko@inmail.sk je offline (nepripojený) kisko@inmail.sk

Pre Hubatá:kukol som,myslím si že by totak malo byť.
Na trestných oznámeniach sa pracuje,nie však s mojej pomsty,ale očistenie mena a vysúdenie detí v budúcnosti.10.11. má rozvod tak potom napíšem
0 0
kisko@inmail.sk kisko@inmail.sk

kisko@inmail.sk je offline (nepripojený) kisko@inmail.sk

Rozvod bol odročený,prišlo mi to cca 40 hodín pred pojednávaním.Navyše žiadny dôvod nebol uvedený.Vynikajúci štát.
0 0
kisko@inmail.sk kisko@inmail.sk

kisko@inmail.sk je offline (nepripojený) kisko@inmail.sk

Údajne dnes Lampáreň na Markíze
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať