Zavrieť

Porady

Pozastavená a obnovená živnosť počas roka

Hoci som dlho hľadala v príspevkoch, nenašla som zrozumiteľné riešenie mojej situácie: od 1.5.2010 do 1.11.2010 mám pozastavenú živnosť, 2.11.2010 chcem v nej pokračovať, Počas pozastavnia som platila poplatky na podnikateľskom účte, mobil , na účet mi prišli aj úhrady faktúr zo začiatku roka. Teraz neviem, podľa toho, čo som našla v príspevkoch, či mám tieto príjmy a výdaje spočítať a dať do účtovníctva cez uzávierkové operície jedno číslo príjmy a druhé číslo výdaje? Ale k akému dátumu ? Proste neviem ako v účtované pokračovať. vďaka
Usporiadat
SPECTRUM SPECTRUM

SPECTRUM je offline (nepripojený) SPECTRUM

SPECTRUM Pozri príspevok
SZCO-pestovateľská pálenica prerušila živnosť od 9.3.2011-8.9.2011 - min. 6 mesiacov. Stala sa jedna vec, mal príjem z pálenia v auguste (počas prerušenie). Čo s tým príjmom ? Kto ho môže pokutovať ? Živnostenský alebo aj daňový úrad ? Som z toho na prášky Počas prerušenia aj majú výdavky s touto pálenicou - oprava, čistenie, vývoz odpadu. Môže si to dať do výdavkov, ktoré zaúčtujem 9.9.2011 aj ked vznikli počas pozastavenia ? dik moc za rady ...
Poradili by ste mi, čo s tým príjmom ?
0 0
SPECTRUM SPECTRUM

SPECTRUM je offline (nepripojený) SPECTRUM

SZCO-pestovateľská pálenica prerušila živnosť od 9.3.2011-8.9.2011 - min. 6 mesiacov. Stala sa jedna vec, mal príjem z pálenia v auguste (počas prerušenie). Čo s tým príjmom ? Kto ho môže pokutovať ? Živnostenský alebo aj daňový úrad ? Som z toho na prášky Počas prerušenia aj majú výdavky s touto pálenicou - oprava, čistenie, vývoz odpadu. Môže si to dať do výdavkov, ktoré zaúčtujem 9.9.2011 aj ked vznikli počas pozastavenia ? dik moc za rady ...
SPECTRUM Pozri príspevok
Poradili by ste mi, čo s tým príjmom ?
Poradili by ste mi, čo s tým príjmom ?
0 0