Zavrieť

Porady

Polícia a radary

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Vysvetlíte mi niekto toto?
Prečo nesmú byť policajti skrytý? Veď ja musím dopravné predpisy dodržiavať či policajta vidím, alebo nie.
Tá istá téma, radary. Rýchlosť by sa mala dodržiavať či je tam radar alebo nie. Ja dodržujem rýchlosť aj bez radaru, okrem nepozornosti (znížená rýchlosť, obec alebo iné obmedzenie), ale vedome to nerobím.
Spišák vyhlási, tam a tam bude radar, tak tam budem dodržiavať rýchlosť. Môžem sa vyhovoriť?: nezaplatím pokutu pretože ste za "bučkom" a ako to že tu je radar keď to Spišák nevyhlásil. Porušujete interné predpisy, neplatím.
Naposledy upravil erzet : 07.10.10 at 07:58
Usporiadat
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Čím sa mi musí pri kontrole preukázať policajt,aby som mu uveril,že je naozaj policajt?Musí mať pri kontrole čiapku na hlave?
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

marleau Pozri príspevok
Čím sa mi musí pri kontrole preukázať policajt,aby som mu uveril,že je naozaj policajt?Musí mať pri kontrole čiapku na hlave?
Nie si tiež policajt, alebo byvalý policajt ?

lebo taká otázka hocikoho nenapadne .
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

marleau Pozri príspevok
Čím sa mi musí pri kontrole preukázať policajt,aby som mu uveril,že je naozaj policajt?Musí mať pri kontrole čiapku na hlave?
...mal by mať identifikačné číslo na štítku pripnuté viditeľne na uniforme, a čo sa týka čiapky, je to súčasť uniformy, tak by ju mal mať...ale ňou sa nepreukazuje...
0 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Laco-monter Pozri príspevok
Nie si tiež policajt, alebo byvalý policajt ?

lebo taká otázka hocikoho nenapadne .
Ani za svet,ale často sa s nimi ako sa povie "rýmujem",aj si zabŕdnem,keď sa dá,veľakrát mám pocit,že sa starajú o ďaleko menej významné veci ako sa práve v okolí odohrávajú,tak nech viem,koľko a čoho možem.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Premenoval som "Políciu na radary" iba na "Políciu"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau Pozri príspevok
Čím sa mi musí pri kontrole preukázať policajt,aby som mu uveril,že je naozaj policajt?Musí mať pri kontrole čiapku na hlave?
Laco-monter Pozri príspevok
Nie si tiež policajt, alebo byvalý policajt ?
lebo taká otázka hocikoho nenapadne .
Ale je dobré aj to vedieť ...
Ale ja nie , nie som ...ale viem
bobino38 Pozri príspevok
...mal by mať identifikačné číslo na štítku pripnuté viditeľne na uniforme, a čo sa týka čiapky, je to súčasť uniformy, tak by ju mal mať...ale ňou sa nepreukazuje...
Neznalosť neospravedlňuje ...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Laco-monter Pozri príspevok
Nie si tiež policajt, alebo byvalý policajt ?

lebo taká otázka hocikoho nenapadne .
Možno ho to napadlo, pod dojmami z filmov, keď vyjde policajt z policajného auta, nasadí si čiapku a ide k vodičovi.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
No jo ...amerika je amerika ...u nás je to iné ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať