Zavrieť

Porady

List vlastníctva s tarchou+Neplatenie pôžičky v ČR

Ahojte.Dnes sme zistili,ze svokor si pre cca rokom zobral v CR pozicku a teraz je v katastri pisane ze je nan dana tarcha.Zistili sme aj kde mal tu pozicku a tam,ze uz neni,ale oni ju predali Colnej sprave na SR a mozeme v najblizsej dobe cakat exekutora.Dom je vo vlastnictve svokra a svokry a okrem nich mame v nom trvale bydlisko:ja,zena,mesacna dcera,svagrina a svagor.Chcem sa vas spytat co bude dalej?Pride exekutor a vystahuje nas vsetkych?Alebo ako?Aby som vedel na co sa mame pripravit...ci moze siahnut aj na moj a manzelkyn majetok?Alebo ako?Budem vdacny za kazdu rady a odpoved
Naposledy upravil arizona : 02.10.10 at 11:19
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dom je napísaný na Vás, alebo na svokra? Ak na Vás, tak si môžu akurát tak pískať "Pochod padlých hrdinov".
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Témy som Ti spojila, nezakladaj viac tém s rovnakou otázkou
1 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

misoft Pozri príspevok
Dom je napísaný na Vás, alebo na svokra? Ak na Vás, tak si môžu akurát tak pískať "Pochod padlých hrdinov".
Dom je pisany na svokru a svokra.A vraj ani nieje mozne urobit kupno-predajnu zmluvu tak,ze bude na troch surodencov.Ze moze byt iba na jedneho cloveka.Ale aj tak by vraj ten dlh presiel na toho cloveka,na ktoreho by sa ten dom prepisal/predal za 1€ napr.Aj ked v podstate by o tom dlhu nevedel.
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

No mam este par otazok.Ta tiaz tam bola na tu staru pozicku a do mesiaca to bude ok.Ale chcem sa spytat:
1,na kolkych ludi sa moze urobit kupno-predajna zmluva?
2,pokial bude na katastri cisty ten dom a preda sa napr za 1€,moz prist exekutor zrazu za tym novym majitelom a exekuovat ho?
Dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať