Zavrieť

Porady

Vyplatenie zaplatenej sumy za stravu na sluzobnej ceste

zamestnavatel ma vyslal na tuzemsku SC, kde mi objednal ubytovanie a stravovanie. Sumu za ubytovanie a stravu nad 18 hod som vyplatil v hotovosti vlastnymi peniazmi na recepcii, kde mi dali fakturu. Problem je v tom, ze suma za ranajky, obed a veceru bola vyssia ako zakonom urcene stravné a zamestnavatel mi tvrdi, ze rozdiel si hradim z vlastneho!!!!! ja som si tam nic neobjednaval, dostal som ako stravu to, co mi objednal zamestnavatel a inde som sa nemal kde stravovat (bolo to mimo mesto), ani som sa tak sam nerozhodol. Je zamestnavatel povinny preplatit mi celu sumu, teda ubytovanie aj stravu, ktoru som platil v hotovosti na hoteli?
Usporiadat
MILAN.ZA MILAN.ZA

MILAN.ZA je offline (nepripojený) MILAN.ZA

i tak dik za tvoj cas
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Milan budem veľmi

Tá daň robí 1,27€. Viem, že si nahnevaný, ale vieš koľko nezamestnaných by išlo rado na akúkoľvek pracovnú cestu.

Určite som ťa týmto nepotešila, ale aspoň budeš vedieť ako sa zariadiť, ak ťa bude zamestnávatel na inú prac.cestu vysielať.
1 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Chcem sa spýtať ako je to v roku 2011, zamestnanec bol na SC, kde mal poskytnuté bezplatné stravovanie na celý deň, nevyplatí sa mu stravné. Ale stravovanie bolo poskytnuté vo výške viac ako je stravné na celý deň. Čo s tým rozdielom medzi stravným a skutočnou výškou poskytnutého stravovania? je to zdaniteľný príjem pre zamestnanca a čo odvody?
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

nikto nevie?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať