Zavrieť

Porady

TREND CIEN NEHNUTELNOSTI

ahojte, prosím vás môžete tu vyjdariť vlastný názor na to, či do budúcnosti budú ceny bytov v Bratislave stúpať alebo klesať.
potrebujem sa rozhodnúť či kúpiť byt na hypotéku s tým že v budúcnosti ho predám a zarobím na tom. medzitým ho dám do podnájmu - čím sa mi bude platiť hypotéka.

dakujem
marcela
Usporiadat
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

tetrisss Pozri príspevok
No veru, ja si tiez myslim, ze vyska mesacenj platby za zakupeny byt na hypoteku je strasna, u nas su platy od 400 do 5OO eur a aj nizsie, tito ludia si to veru tazko mozu dovolit. Trocha moze zamiesat karty este aj stat, zda sa mi, ze terajsia vlada sa snazi o zrusenie akejkolvek podpory byvania. Lenze co budu robit mlade rodiny, je otazka. Byvanie s rodicmi je vacsinou casom adrenalin, na byt nebude a aj najmy nie su za par korun.
Tak sa mi zdá, že štát už dosť a dosť zamiešal karty. Svoje "poručíme vétru, dešti" a aj trhu už povedal (no nestalo sa). Rovnako aj banky majú svoje "poručíme trhu" za sebou.
Banky dopadli tak, že im zostali už len tí poslední na ktorých by radi zarobili. Ich omyl je v tom, že tých posledných, mali považovať za prvých a najdôležitejších a zároveň najbezpečnejších zákazníkov (nuž, ani to sa nestalo).
No a čo budú robiť mladé rodiny?
Potrebujú samostatne bývať, lebo s rodinou to stojí nerváky a samostatne bubáky (€).
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Keď všetci predávajú - nakupuj.
Keď všetci kupujú - predávaj
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať