Zavrieť

Porady

excel

Potreboval by som takú exelácku drobnosť.Kto mi poradí?
Ďakujem pekne.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

iasak Pozri príspevok
takto si myslel?
0 0
iasak iasak

iasak je offline (nepripojený) iasak

Fakt dakujem velmi pekne, presne to pocita co som potreboval, este jedna otazka, preco su tam 2 riadky vo vysledkovej tabulke? Testovacia vzorka ?
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

iasak Pozri príspevok
Fakt dakujem velmi pekne, presne to pocita co som potreboval, este jedna otazka, preco su tam 2 riadky vo vysledkovej tabulke? Testovacia vzorka ?
...keď myslíš pri výsledkoch, tak to len skúšobné
0 0
cibka1 cibka1

cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

Dobrý deň, prosím ochotných ľudí o radu.
v Excel 2003 mám vyhotovenú tabuľku, v stĺpci J mám číselné údaje od 1-100. Dalo by sa to nejak vyfiltrovať, aby mi označilo alebo vyhľadalo len riadky, kde je hodnota 50 a viac?
Mám to na veľkom množstve strán a neviem si predstaviť ako by som to robila ručne..
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Dáš si automatický filter a potom v podmienke filtra si dáš svoju vlastnú podmienku. Pozri fotky.
Naposledy upravil Letko : 11.07.13 at 08:55 Dôvod: Príloha
Filter3.jpg  
Filter1.jpg  
Filter2.jpg  
1/1
1 0
cibka1 cibka1

cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

Letko ďakujem krásne :-)
0 0
Euro Babi Euro Babi

Euro Babi je offline (nepripojený) Euro Babi

našla by sa dobrá duša, čo by mi pomohla?
potrebujem vytvoriť vzorec podľa prílohy: v stlpci "J" potrebujem vidieť aj dni DO splatnosti.... mám tam dva vzorece (v tých farebných riadkoch) - ale to len tak, že ako by to malo vyzerať (vzorec konečný bude iste iný)
Veľmo pekne ďakujem
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Euro Babi
našla by sa dobrá duša, čo by mi pomohla?
potrebujem vytvoriť vzorec podľa prílohy: v stlpci "J" potrebujem vidieť aj dni DO splatnosti.... mám tam dva vzorece (v tých farebných riadkoch) - ale to len tak, že ako by to malo vyzerať (vzorec konečný bude iste iný)
Veľmo pekne ďakujem
takto? =IF(I3="";TODAY()-H3;I3-H3)
3 0
Euro Babi Euro Babi

Euro Babi je offline (nepripojený) Euro Babi

marjankaj
Euro Babi
našla by sa dobrá duša, čo by mi pomohla?
potrebujem vytvoriť vzorec podľa prílohy: v stlpci "J" potrebujem vidieť aj dni DO splatnosti.... mám tam dva vzorece (v tých farebných riadkoch) - ale to len tak, že ako by to malo vyzerať (vzorec konečný bude iste iný)
Veľmo pekne ďakujem
takto? =IF(I3="";TODAY()-H3;I3-H3)
ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEEEEEEEEEEEM !!!!
0 0
Euro Babi Euro Babi

Euro Babi je offline (nepripojený) Euro Babi

Dobrý deň prajem
a poprosím ešte poradiť, či by sa dalo toto: 001/2013 nejak tak naformulovať, navzorcovať, aby sa ťahom do dalších spodných buniek navyšovalo len prvé trojčíslie (napr. 002/2013, 003/2013, 004/2013....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Euro Babi
Dobrý deň prajem
a poprosím ešte poradiť, či by sa dalo toto: 001/2013 nejak tak naformulovať, navzorcovať, aby sa ťahom do dalších spodných buniek navyšovalo len prvé trojčíslie (napr. 002/2013, 003/2013, 004/2013....
Vlastný formát
000"/2013"
0 0
Euro Babi Euro Babi

Euro Babi je offline (nepripojený) Euro Babi

nerobí mi to nič :-( pri všeobecnom formáte
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Euro Babi
nerobí mi to nič :-( pri všeobecnom formáte
.
1 0
Euro Babi Euro Babi

Euro Babi je offline (nepripojený) Euro Babi

ahaaa! Vrelá vďaka! :-)
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Euro Babi
Dobrý deň prajem
a poprosím ešte poradiť, či by sa dalo toto: 001/2013 nejak tak naformulovať, navzorcovať, aby sa ťahom do dalších spodných buniek navyšovalo len prvé trojčíslie (napr. 002/2013, 003/2013, 004/2013....
...vymeň číslo s rokom a môžeš ťahať
0 0
Euro Babi Euro Babi

Euro Babi je offline (nepripojený) Euro Babi

ja by som aj vymenila :-D, ale nemôžem, keďže je to číslovanie faktúr... hm :-(
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Ahojte. V prehliadači mám vlastnú domovskú stránku. Mám na nej aj menu odkiaľ sa naklikávam na rôzne adresy a otváram aj uložené súbory. Takže – excel:
Mám tu uložený excel ktorý otváram z menu. Pekne sa mi otvorí, popracujem a zavriem. A keď ho otvorím je to tam uložené. To je všetko. Ale toto mi robí na dvoch počítačoch.
Takto isto som to urobil na notebooku, a tu sa mi vyskytol problém. Asi v ukladaní, ale ani za boha neviem nájsť chybu. Otvorím uložený excel, popracujem a zavriem. Ale!!!, uloží mi ho do zložky prebraté súbory, ako nový excel. Keď znova otvorím z menu, samozrejme mi otvorí pôvodný, ale tam nič nie je uložené, lebo je to v exceli ktorý mi predtým uložil ako nový excel. A samozrejme každé nové otvorenie očísluje. A tak dokola. Keby som napísal text na päťdesiat krát, tak mi uloží 50 excelov a pôvodný bude stále prázdny.
Vie niekto, kde to v tých poondených nastaveniach nastavím? Už mi tečú nervy.
Ďakujem pekne.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pozri si cestu kam ti uklada upraveny subor a porovnaj s cestou kde mas "novy excel"
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

<a href="file:///C:/Documents%20and%20Settings/User/Plocha/web/Pr%C3%A1ca1.xlsx">práca</a>

Toto je cesta od menu na otvorenie súboru. Žiadna iná cesta nie je zadaná. Tento súbor má otvoriť a pri uložení zavrieť. Aj s obsahom. Nemá dôvod vytvárať nový súbor. To je to isté, ako keby som ho otvoril na ploche, zavrel, a vytvorilo by nový súbor do zložky – prebraté súbory.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Keď dáš na notebooku v exceli ULOŽIŤ AKO, tak kam to ukladá?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať