Zavrieť

Porady

Tlačivá

Ahojte, kdo mi prosím poradí aké tlačivo mám dať podpísať zamestnancom v stavebnej firme o BOZP? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    musím ťa sklamať ale nie je žiadne tlačivo týkajúce sa BOZP,toto by mala byť starosť zamestnávateľa/najvyššieho,majiteľa/
    a ten si má zabezpečiť toto pomocou bezpečnostného technika
    Ten papier je vlastne krytie zamestnávateľa ak sa ,,niečo stane,,
    je to sumár ktorý treba povedať zamestnancom ,zákony,vyhlášky a pod. až sú v ,,obraze,, ale aj to čo sa týka ich pracovného zaradenia
    a hlavný účtovník??? čo tenn má z BOZP??????
    treba konkretizovať:vlastný zamestnanci,a pod. aj cez ss
    s pozdravom Karol bezpečnostný technik nemenovanej firmi

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Tak u nás to robíme asi tak , že jeden z majiteľov urobí novým pracovníkom školenie ( má na to papier) a potom sa urobí zápis , že kto , kedy , o čom a koho školil. Pracovníci podpíšu , že boli poučení o bezpečnosti pri práci a papier sa založí.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    zaneta123
    Ahojte, kdo mi prosím poradí aké tlačivo mám dať podpísať zamestnancom v stavebnej firme o BOZP? Ďakujem.
    Moja skúsenosť: Firma si platí externistu, ktorý má na túto činnosť oprávnenie. Ten nových pracovníkov zaškolí. V priebehu roka vykoná aj prípadné "preškolenie". Príslušný doklad vyhotoví on. Okrem toho kontroluje mesačne všetky firemné priestory , el.rozvody, has.prístroje.....atd. O kontrole taktiež vyhotoví doklad. Prítomnosť "kontrolóra" sa eviduje aj v k tomu určenej knihe.
    V ďalšom prípade máme na túto činnosť vlastného zamestnanca, ktorý chodí pravidelne na školenia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.