Zavrieť

Porady

Odstavenie Porada.sk 17.11.2005

admin
Ospravedlňujem sa za nevhodnosť, ale potrebujem urobiť rozsiahle zmeny na Porade a preto musím na niekoľko hodín odstaviť verejný prístup.

Ak vyjde počasie malo by to byť 17.11.2005 .-)
Usporiadat
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

ALDA
Majú tú možnosť tak ako my, ale nejako sa nevedia rozhýbať
My tam nepreberáme naše zákony, ale iba komunikujeme na šuťáku, keď je naša Porada odstavená. A ak náhodou hodíme tému, tak iba čo sa týka českých zákonov a aj tak je tam tichúčko.

Hela
O. K., Heli, tak zajtra v šuťáku...
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Zuzka
Závisláci sa zajtra stretajú na www.porada.cz ... aspoň sa to tam trošku rozhýbe
Práve som sa pozerala na tú stránku, nevedela som o nej. Ale je nejaká mŕtva.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Richard ale pozor na ten dátum - zvýšený výskyt revolúcie.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

No priznám sa že som bola nakuknúť na porada.cz, zaregistrovala som sa tam, ale bolo mi tam zima a smutno a tak som sa zase učučkala tu. A tu až cez repráky počujem praskotať a cítim teplo toho rodinného krbu.
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

No nazdar, to vážne? To by som si skôr vedela predstaviť, že nebude tiecť voda. Richard, zajtra, keď sa ti bude štikútať, tak vieš že ťa spomíname.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Richard a čo tak vyhlásiť zraz o 18.00 a pokúsiť sa o nový rekord?
0 0
Oci Oci

Oci je offline (nepripojený) Oci

Richard
Ospravedlňujem sa za nevhodnosť, ale potrebujem urobiť rozsiahle zmeny na Porade a preto musím na niekoľko hodín odstaviť verejný prístup.

Ak vyjde počasie malo by to byť 17.11.2005 .-)
Je ten dátum správny? Alebo Richard v noci nespal a je už po odstávke?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pokračujem v sobotu, je toho dosť .-)
0 0
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
Richard, je tu smutno!!!!!!
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ste si všimli číslo na českej porade, že koľko tam bolo naraz najviac prihlásených užívateľov? 65 ...a my, taká malá krajinka...

Včera som pre istotu dvakrát kukla do porady...sa mi páčila tá hláška, že ešte musíme vydržať:p . Snúbenec si zo mňa robil normálne srandu, že čo budem robiť ....dnes o šiestej ráno tiež a furt nič. Ale som rada, že už funguje. Aj keď v sobotu bude ďalšia odstávka? To pre mňa nebude také ťažké ako včerajšia (v sobotu kočikujem malé bábo, bohužiaľ nie moje ).

Už som si všimla pár zmien ...som zvedavá na tie ďalšie...

Držím palce, Richard.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Mám jednu pripomienku - pred odstávkou Porady sa dali členovia Porady usporiadať vzostupne alebo zostupne podľa počtu príspevkov - teraz to nejde. Prečo ???
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

ajobs
Mám jednu pripomienku - pred odstávkou Porady sa dali členovia Porady usporiadať vzostupne alebo zostupne podľa počtu príspevkov - teraz to nejde. Prečo ???
Aj teraz to ide, ale ešte pred odstávkou nastala zmena v tom, že sú tam všetci uložení podľa abecedy, teda v tvojom prípade si hore na lište klikni na A a v stĺpci na "Príspevky". Zoradia sa všetci na A podľa počtu príspevkov. Už ako celok Porady sa to nedá zistiť.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Richard ale aj tak všetka česť a musíš nás mať naozaj rád, keď aj v ďalší voľný deň pokračuješ. Ale ešte nám tu nabehnú tie doláriky, že? / Teda ako komu/.
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

ajobs
Mám jednu pripomienku - pred odstávkou Porady sa dali členovia Porady usporiadať vzostupne alebo zostupne podľa počtu príspevkov - teraz to nejde. Prečo ???
Mne sa to dá zobraziť. Kliknem "Zoznam členov". Prvá v poradí je **Gabika**. Potom kliknem "Príspevky" a zobrazia sa mi členovia podľa počtu príspevkov.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Katija
Mne sa to dá zobraziť. Kliknem "Zoznam členov". Prvá v poradí je **Gabika**. Potom kliknem "Príspevky" a zobrazia sa mi členovia podľa počtu príspevkov.
Ide to Katija, ale len podľa jednotlivých písmen, ale ako celok nie
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

ajobs
Ide to Katija, ale len podľa jednotlivých písmen, ale ako celok nie
Katija
Mne sa to dá zobraziť. Kliknem "Zoznam členov". Prvá v poradí je **Gabika**. Potom kliknem "Príspevky" a zobrazia sa mi členovia podľa počtu príspevkov.
Pozrela som to ešte raz a zistila som, že Katija má pravdu. Už je to opäť ako predtým, je možné pozrieť si svoje poradie v počte príspevkov.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Áno, dievčatá, už som to zistil aj ja. Vďaka Richardovi, predpokladám
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

abel
Richard ale aj tak všetka česť a musíš nás mať naozaj rád, keď aj v ďalší voľný deň pokračuješ. Ale ešte nám tu nabehnú tie doláriky, že? / Teda ako komu/.
O akých dolárikoch tu hovoríš_?Niečo som premeškala?
Dan.
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Tweety
Zajtra je sviatok a vo sviatok sa nesnažme pracovať, šedé bunky mozgové musia oddychovať.
Moje šedé bunky oddychovali pri umývaní okien. Ako dobre,že sú niektoré dni aj voľné.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kikoza
Moje šedé bunky oddychovali pri umývaní okien. Ako dobre,že sú niektoré dni aj voľné.
Ten Tvoj príspevok mi pripomenul, že už by som sa aj ja mala chystať na ich umývanie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať