Zavrieť

Porady

pomalý počítač

KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Po polroku používania mi počítač pracuje akosi spomalene. Vrchol je teraz po úprave porady. Samozrejme aj net može byť pomalý, ale kým sa otvorí stránka, trvá to hrozne dlho v porovnaní s predchádzajúcim stavom.
A pomalšie mi otvára aj súbory.
Dala som si defragmentáciu disku, videla som, že to poukladané je lepšie, ale aj tak. Ešte ho idem skusit reštartovat a som v koncoch.
A vraj dáta ako také PC nespomaľujú... tak kde je chyba?
Daskujem vopred.
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Tiboter
Skús kliknúť na tento link, nainštalovať si do počítača daný program a potom ho na počitači spustiť. Skutočne to pomohlo - skusil som to včera v robote a dnes
aj doma a veru funguje to, PC sa dosť zrýchlil. Veď aj vypísal, že mám v ňom hodne roznych problémov . Návod je od skúseného autora p.Gigela - často máva príspevky na post.sk

http://www.iobit.com/WindowsCare.htm
mám tiež problém so spomaleným PC.
Ktorý daný program mám stiahnuť? lebo tam je v ponuke viacej.

už mi to sťahuje, dík
Naposledy upravil KEJKA : 26.03.06 at 20:48
0 0
noel.g noel.g

noel.g je offline (nepripojený) noel.g

mala by si používať aj programy na správu PC a čistenie nadbytočných súborov, skús CC cleaner, ktorý je jedným z najúčinnejších cleanerov vôbec, taktiež nezabudni účinný defragmentačný program, čiže nie len potvorky z netu, ale aj vlastný neporiadok, o ktorom ani možno nevieš. zožeň si Mindsoft utilities, je to zbierka niekoľkých programov pre správu pc a daj si defragmentovať HDD, ale počítaj tak 12 a viac hodín, pretože naozaj je to účinná záležitosť..:-)))
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať