Zavrieť

Porady

Cestovné náhrady za auto

Ahojte,

mame v spolocnosti dodavku, ktora nema v technickom preukaze napisany - pre mna ako uctovnicku - velmi dolezity udaj a to udaj o spotrebe paliva. Ked citam zakon o cestovnych nahradach, tak tam je uvedene, ze ak technicky preukaz udaje o spotrebe neobsahuje, na vypocet sa pouzije spotreba podla technickeho preukazu cestneho motoroveho vozidla rovnakeho typu, s rovnakym objemom valcov motora a s rovnakym druhom pohonnej latky. No a to vidim ako problem, neviete mi nahodou poradit, ako by som zistila niekoho kto vlastni FIAT DUCATO 2,8, kategória N1, zdvihovy objem valcov je 2800 cm3 a druh pohonnej látky je N.
Prosim vas ak by mi mohol niekto v tomto pomoct, bola by som mu velmi povdacna.
Usporiadat
zad zad

zad je offline (nepripojený) zad

Ahoj, skus zavolat predajcovi aut znacky FIAT, asi ti budu vediet povedat.
0 0
momaria momaria

momaria je offline (nepripojený) momaria

Diky moc. Na porade som už prekutrala všetko.Skúsim zavolať predajcovi dúfam, že tam pochodím.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

juliska Pozri príspevok
Máme FIAT DUCATO 2.8 podľa tvojich parametrov - spotreba: EÚ - mesto - 13,2, , mimo mesta - 9, kombinovaná - 10.6. V príípade nutnosti pošli fax. číslo pošlem ti to.
Juliska, prosím ťa nemohla by si mi poslať na e-mail tú spotrebu Fiatu Ducato, t.j. oskenovaný TP. adresa : alenah@t-network.sk, Ďakujem Ti vopred.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

juliska Pozri príspevok
Máme FIAT DUCATO 2.8 podľa tvojich parametrov - spotreba: EÚ - mesto - 13,2, , mimo mesta - 9, kombinovaná - 10.6. V príípade nutnosti pošli fax. číslo pošlem ti to.
Juliska, mohla by si mi poslať tie údaje?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať