Zavrieť

Porady

ako to je v súčasnosti s odstupným?

Dobrý deň,
chcem sa vás opýtať ako to je v súčasnosti s odstupným?

Viem, že pred pár rokmi to bolo tak, že ak zamestnávateľ potreboval dať z nadbytočnosti zamestnancovi výpoveď, tak mohol mu ponúknuť dvoj- trojmesačnú výpovednú lehotu, alebo mu mohol dať aj odstupné.
Avšak zamestnanec musel o odstupné písomne požiadať do konca mesiaca, v ktorom mu bola daná výpoveď. Aby zamestnávatelia nemuseli platiť odstupné zamestnancom, tak zvykli výpovede dávať posledný deň v mesiaci, aby zamestnanci nestihli dať písomnú žiadosť o odstupné.

Je dnes potrebné pri výpovedi z nadbytočnosti dať písomnú žiadosť o odstupné do konca mesiaca, v ktorom bola výpoveď daná ???????????????????

Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 28.10.10 at 11:57
Usporiadat
Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ivana 1511 Pozri príspevok
Dohody vyhotovuje s dátumom 31.10. s tým, že zamestnanci sú doma do 2.11. a 2.11. prídu do roboty a podpíšu mu výpovede kde im všetko sľúbi a nič nedodrží. SP je mu asi ukradnutá. Teraz som sa dozvedela, že im neodoslal ani strhuté príspevky na DDP od 6/2010. Vraj ho môžu žalovať. A tak isto aj za nevyplatenú mzdu a odstupné. Môžu sa s ním súdiť. Je to bezcharakterné.
Je to naozaj zložitá situácia. Ak v utorok podpíšu dohody, aspoň by mali mať pripravené všetky podklady potrebné k evidencii na UP. Inak budú v rovnakej situácii ako keby pracovný pomer trval. Bez zápočtových listov a potvrdenia o príjme dávku v nezamestnanosti nedostanú.
Nevyplatenú mzdu a odstupné si zrejme potom budú môcť žiadať z garančného fondu SP. Ak ich je takto postihnutých viac - mali by sa spojiť a riešiť to jednotne - možno aj cez schopného právnika. lebo inak sa svojich práv zrejme nedovolajú.

Bohužial - aj takíto ch...i zamestnávatelia sú medzi nami.
0 0
Ivana 1511 Ivana 1511

Ivana 1511 je offline (nepripojený) Ivana 1511

Je to naozaj tak, je ich 48. je to hromadné prepúšťanie, ale ani to sa neunúvali nahlásiť na úrad práce. Sú rozhodnutí, že dohody podpíšu kvôli potvrdeniam a zápočtovým listom. Inak ich nedostanú. Či sa dohodnú a budú sa súdiť teraz neviem povedať. Je to na nich. Ani z GF to nie je asi ľahké dostať neviem ešte som sa s tým nestretla. V každom prípade ti ďakujem za tvoj čas
ktorý si venovala tejto problematike. Ale mi to nijako nevyriešime.
Len mi je ľúto zamestnancov, ktorí strávili 30 a viac rokov u jedného zamestnávateľa a ten ich teraz odmení tým, že im nevyplatí ani mzdu ktorú si zaslúžili. Ešte raz vďaka.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať