Zavrieť

Porady

Bodovanie

admin
Poznámka (toto píšem len napochytro, najblišie napíšem viac o všetkých novinkách).

Na Porade bol zavedný systém bodovania, ktorý má slúžiť k malému zadosťučineniu pre tých, ktorí aktívne pripievajú k Porade a pomáhajú nám všetkým Poraďákom aj neregistrovaným.

Pravidlá bodovania:

1. Ak mi niekto poskytol radu a teda pomoc, odvďačím sa mu a poďakujem aspoň tým, že mu pridelím PoradaBod stlačením +oceňujem.
2. Porada bod sa udeľuje len za "odborné" rady, neudeľuje sa ako súhlas, alebo len tak pre radosť .-)
3. Ak chcete môžete popri bode zanechať aj svoj komentár. Napr. "ďakujem tvoja odpoveď mi veľmi pomohla". Komentár si bude môcť prečítať prijímateľ v svojich nastaveniach (zobrazí sa mu popri udelenom bode, takže bude vidieť, že kto mu bod udelil).


Čo s Poradabodmi?
- Prvú vec, ktorú si možno všimnúť je zmena v zozname členov, kde si môžete zoradiť členov podľa získaných bodov a aj takto sa rýchlo dozviete kto je dobrým odborníkom a poradcom .-)
- Ďalej vypracujem samostatnú časť, kde bude priamy zoznam podľa bodovania. Bude to akási sieň slávy na Porade. Ak budete hľadať odborníka, určite budete na správnom mieste .-)
- Ak sa mi podarí zohnať sponzorov tak tí "najbohatší" budú zaradení do zlosovania o ceny (podmienky neskôr)
- Najlepší získajú výhody na Porade... väčšiu schránku na súkromné správy, možnosti zvýraznenia a úpravy vlastného mena alebo Porada-titulu, odznak v profile, možnosť uverejnenia reklamy na Porade atď (podmienky a pravidlá budú zverejnené)

Ako som už uviedol v podmienkach, tí ktorí získajú body, môžu si pozrieť od koho v svojich nastaveniach.
Budúcnosť: možno bude možné vidieť bodovanie podľa jednotlivých zameraní /Porád/.
Naposledy upravil Richard : 31.05.07 at 14:55
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Marianna01
Tak aj ja som zaznamenala svoj prvý poradový bodík!!! Super, super, je to fakt veeeeľmi príjemné. Len neviem, ako mám zistiť, kto mi ho udelil... Chcela by som mu poďakovať a neviem, komu.
Choď na hornú lištu, na nastavenia.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Super, našla som, díky
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Marianna01
Tak aj ja som zaznamenala svoj prvý poradový bodík!!! Super, super, je to fakt veeeeľmi príjemné. Len neviem, ako mám zistiť, kto mi ho udelil... Chcela by som mu poďakovať a neviem, komu.
Ja dnes prežívam tento pocit a skutočne je véééééľmi príjemý:p
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Hore na tmavomodrej lište máš "Nastavenia" - klikni a uvidíš
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Odkedy sa nedá prideliť bod v neodbornej téme . Veď ešte poobede sa to dalo. Nejaká novinka?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zdeni
Odkedy sa nedá prideliť bod v neodbornej téme . Veď ešte poobede sa to dalo. Nejaká novinka?
A čo si bola na dovolenke? V našom CCCC vieme, že všetko mimo odbornosti nie je hodné bodíka. Raz a prevždy.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zdeni
Odkedy sa nedá prideliť bod v neodbornej téme . Veď ešte poobede sa to dalo. Nejaká novinka?
Zdeni už od založenia CCCC sa body pridávať nedajú. Čiže v piatok,keď bola búrlivá debata v Mínusových bodoch,Richard stopol body v neodborných témach. :p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
Zdeni už od založenia CCCC sa body pridávať nedajú. Čiže v piatok,keď bola búrlivá debata v Mínusových bodoch,Richard stopol body v neodborných témach. :p
Určite Richard?
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Ale šak som dávala! Dneska poobede. Čo som už načisto.......... Alebo ani neviem, v akej téme som bola .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Asi týždeň.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zdeni
Odkedy sa nedá prideliť bod v neodbornej téme . Veď ešte poobede sa to dalo. Nejaká novinka?
Zdeni pozri príspevok č. 1 - od zakladateľa tejto témy:
citujem aspoň časť:

Pravidlá bodovania:

1. Ak mi niekto poskytol radu a teda pomoc, odvďačím sa mu a poďakujem aspoň tým, že mu pridelím PoradaBod stlačením ikony v jeho profile (dolárik, na dlani - oranžová farba).
2. Porada bod sa udeľuje len za "odborné" rady, neudeľuje sa ako súhlas, alebo len tak pre radosť .-)
3. Ak chcete môžete popri bode zanechať aj svoj komentár. Napr. "ďakujem tvoja odpoveď mi veľmi pomohla". Komentár si bude môcť prečítať prijímateľ v svojich nastaveniach (zobrazí sa mu popri udelenom bode, takže bude vidieť, že kto mu bod udelil).
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Muška
Zdeni pozri príspevok č. 1 - od zakladateľa tejto témy:
citujem aspoň časť:

Pravidlá bodovania:

1. Ak mi niekto poskytol radu a teda pomoc, odvďačím sa mu a poďakujem aspoň tým, že mu pridelím PoradaBod stlačením ikony v jeho profile (dolárik, na dlani - oranžová farba).
2. Porada bod sa udeľuje len za "odborné" rady, neudeľuje sa ako súhlas, alebo len tak pre radosť .-)
3. Ak chcete môžete popri bode zanechať aj svoj komentár. Napr. "ďakujem tvoja odpoveď mi veľmi pomohla". Komentár si bude môcť prečítať prijímateľ v svojich nastaveniach (zobrazí sa mu popri udelenom bode, takže bude vidieť, že kto mu bod udelil).
Pokiaľ by to tak bolo v platnosti od novembra 2005 bolo by všetko v poriadku. Pokiaľ sa táto zmena udiala po búrlivej diskusii ako trestík, tak to v poriadku zrejme celkom nebolo. A o to tu išlo. Niekde sa dostal škriatok. Ale to sa stáva.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Danila,ale tie bodíky sú tu práve od toho novembra 2005 - predtým neboli. Richard očakával, že si každý prečíta kedy by mal udeliť "ocenenie". Pretože sa tak nestalo tak v "Hobby" to zrušil klikni http://www.porada.sk/t33152-p2-mnusov-body.html príspevok 12
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

No, práve som si prečítala celé tému - mínusové body. Už všetko chápem. Ospravedlňujem sa za ten rozruch, čo som spôsobila. V piatok som tu nebola a nejako mi to ušlo. No, ale ponaučenie som si z toho zobrala: mám tu byť každý deň.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Citujem Richarda z príspevku č. 1
"Čo s Poradabodmi?
...
- Ďalej vypracujem samostatnú časť, kde bude priamy zoznam podľa bodovania. Bude to akási sieň slávy na Porade. Ak budete hľadať odborníka, určite budete na správnom mieste .-)"
...

Takže bodovanie sa minulo pôvodnému zámeru /ak boli pridelené v "neodbornej téme"/
Naposledy upravil Muška : 01.10.06 at 22:14
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Ale možno by sme vedeli nájsť toho "svojho odborníka" , ak by to Richard vyriešil takto: http://www.porada.sk/showpost.php?p=305280&postcount=38
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Muška
Ale možno by sme vedeli nájsť toho "svojho odborníka" , ak by to Richard vyriešil takto: http://www.porada.sk/showpost.php?p=305280&postcount=38
Ani sa mi nechce veriť, že problematika bodovania má také výsostné postavenie na Porade. V absolútnej pohode odpovedám na ss na všetky dotazy, rady a nerobí mi to žiaden problém. A je mi absolútne jedno, ak sa body zrušia. Osobne si myslím, že aj počet súhlasov by postačoval na prezentáciu Poraďáka. Ale čo už. Koľko ľudí, toľko chutí.
A nakoniec. Richard mohol zablokovať bodíky v hoby na samom začiatku. Lebo ako by aj mohla byť odbornou radou rada pre ľudské boľačky. Hm, a čo keby naozaj odokryl trinástu komnatu za udelené bodíky? Ja sa hlásim ako prvá. Môžem byť na titulnej strane po uverejnení tohoto príspevku. Kto ešte?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Danila
. Osobne si myslím, že aj počet súhlasov by postačoval na prezentáciu Poraďáka.
Tak bolo pred časom a žiaľ bodíkmi - ktorými mali byť ocenené predovšetkým príspevky odborného zamerania prinášajúce nám úľavu v trápení nad lúštením preparagrafovaných krížoviek zákonov - sa začalo príliš plýtvať (bez ohľadu na druh Porady, neberte to prosím ako útok na Hobby ) . Šikovní si zabudovali aj prosbu o bodík(priamo, alebo nebadaným náznakom) do podpisu, niekto začal byť odrazu obodíkovaný s príchodom čerstvého nicku (žeby klon bodíkoval? ) . Možno by sa dalo aj tak , keby k "súhlasím" pribudlo "ďakujem" a každý by zodpovedne zvážil, kedy naozaj oceňuje odbornosť a kedy prejavuje vďaku (pretože napr. ani ja si nie vždy môžem byť istá odbornosťou prispievaťeľa - to by som musela byť expert na všetko )........ a tak, keby bodíky nenaskakovali systémom hurá, skôr by sme si našli "svojho odborníka", ako písala Muška.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Paula
Tak bolo pred časom a žiaľ bodíkmi - ktorými mali byť ocenené predovšetkým príspevky odborného zamerania prinášajúce nám úľavu v trápení nad lúštením preparagrafovaných krížoviek zákonov - sa začalo príliš plýtvať (bez ohľadu na druh Porady, neberte to prosím ako útok na Hobby ) . Šikovní si zabudovali aj prosbu o bodík(priamo, alebo nebadaným náznakom) do podpisu, niekto začal byť odrazu obodíkovaný s príchodom čerstvého nicku (žeby klon bodíkoval? ) . Možno by sa dalo aj tak , keby k "súhlasím" pribudlo "ďakujem" a každý by zodpovedne zvážil, kedy naozaj oceňuje odbornosť a kedy prejavuje vďaku (pretože napr. ani ja si nie vždy môžem byť istá odbornosťou prispievaťeľa - to by som musela byť expert na všetko )........ a tak, keby bodíky nenaskakovali systémom hurá, skôr by sme si našli "svojho odborníka", ako písala Muška.
Možno práve preto by sa mohli celkom zrušiť. Ak nemajú hodnovernú vypovedaciu schopnosť. Ak nemajú........
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja si myslim, ze bodovanie uz prinieslo tolko zlej krvi, ze by ho bolo hadam treba zrusit. Ked mi niekto poradi, nic mi nebrani podakovat mu v teme alebo aj formou SS. A nepisem to preto, ze mam bodov malo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať