Zavrieť

Porady

Zviditeľnenie členov uzatvárajúcich témy

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac

Anketa: Ste za zviditeľnenie členov uzatvarajúcich témy?

Počet hlasujúcich
319. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno, súhlasím s vidteľnosťou

    156 48.90%
  • Nie, nesúhlasím s viditeľnosťou

    142 44.51%
  • Je mi to jedno...........

    21 6.58%
Dobrý večer.

Mám iba jednu otázku. Prečo nie je vidieť zoznam členov, ktorí svojím

hlasom prispejú k uzatvoreniu témy? Ďakujem
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Katija Pozri príspevok
Tam to bude prehliadačom.
Ja tam v Mozile Firefoxe vidím dve mená. Ale v Opere a v IE 6.0 nič. Aký máš prehliadač?
ja už ich vidíííím ... (klikala pozerala som na vyriešené - nie na číslo).
Naposledy upravil veronikasad : 27.11.10 at 08:20
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Veronika neklikaj ! ...stačí jemný pohyb myškou
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kliknutím som myslela pohyb myškou - len o riadok nižšie ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Veronika, Ty si šikula.

.....bohužiaľ nováčikovia nevedia, aké pravidlá platia pri kliknutíí na "vyriešené" nechápu čo činia a že svojím hlasom sa podieľajú k zatvoreniu témy. napr. http://www.porada.sk/t71605-pestovan...i.htmlNetušia, neboli pri registrácií upozornení, čo klik na vyriešené, to jeden klinec do truhly k uzamknutiu témy.

PS: nováčikovia majú na Porade určité práva obmedzené a k nim by malo patriť i uzatváranie tém.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

A pridávanie viac ako jednej témy za deň, lebo sa tu v kuse objavujú dve úplne rovnaké otázky, len zadané v rôznych "chlievikoch".
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

A zakázať slová Pomoc, Poraďte mi, v názve témy ...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Oli, v uzatvorených témach sa objavuje poraďák Array, zoznam členov ho nenájde. Bol vylúčený, alebo je to nejaký škriatok na uzatváranie tém ?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

to nie je poradak
spatne to uz nepise mena,ale iba mnozstvo klikov
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Dav, a kde ti teraz akože mám dať obrovský súhlas, hm?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Pri politických témach je zaujimavé že sú uzavreté práve vtedy,ak sa vyjadria privrženci jednej farby,aby nebol priestor na argumenty druhej strany.
Apropo apolitickost porady,politici či už priamo alebo nepriamo rozhodujú o mnohých témach ktoré sa tu rozoberajú /dane, učtovnictvo, energie, bývanie, kultúra, odvody, mzdy, dochodky, zdravotníctvo,šport,legislativa,atd/To nie sú bulvarné babky v šoubiznise.Pravda zaleží aj od konkretnej témy či sa rozvinie do nič neriešiacich hádok a konfliktov,alebo sa bude vecne argumentovat.
1 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

trisestri Pozri príspevok
Pri politických témach je zaujimavé že sú uzavreté práve vtedy,ak sa vyjadria privrženci jednej farby,aby nebol priestor na argumenty druhej strany.
Apropo apolitickost porady,politici či už priamo alebo nepriamo rozhodujú o mnohých témach ktoré sa tu rozoberajú /dane, učtovnictvo, energie, bývanie, kultúra, odvody, mzdy, dochodky, zdravotníctvo,šport,legislativa,atd/To nie sú bulvarné babky v šoubiznise.Pravda zaleží aj od konkretnej témy či sa rozvinie do nič neriešiacich hádok a konfliktov,alebo sa bude vecne argumentovat.
A zaujímavé na tom je to, že si to každá strana myslí o sebe

Pravdupovediac ešte som nezažila ani na Porade ani v živote ani medzi politikmi iné ako nič neriešiace hádky....lebo nie sme absolútne naučení na toleranciu...

P.s. ako vieš kto ktorú tému uzatvoril- čo sa práve rieši v tejto téme.... /predpokladám, že teraz posledná bola uzavretá téma o voľbách v Bratislave/ a tiež si myslím že by každý sa mal naučiť písať, hovoriť len sám za seba -Excise Duty má pravdu v tej uzatvorenej téme. Pri celkovom počte voličov v Bratislave 59 457 ťažko možno povedať my Bratislavčania. Na voľbách som nebola, som pravicový volič a rada sa nechám prekvapiť čo urobí ľavicový primátor s pravicovým zastupiteľstvom - kde budú činy a kde slová...lebo parlamentné voľby a tieto sú skutočne záležitosťou odlišnou....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evina Pozri príspevok
A zaujímavé na tom je to, že si to každá strana myslí o sebe

Pravdupovediac ešte som nezažila ani na Porade ani v živote ani medzi politikmi iné ako nič neriešiace hádky....lebo nie sme absolútne naučení na toleranciu...

P.s. ako vieš kto ktorú tému uzatvoril- čo sa práve rieši v tejto téme.... /predpokladám, že teraz posledná bola uzavretá téma o voľbách v Bratislave/ a tiež si myslím že by každý sa mal naučiť písať, hovoriť len sám za seba -Excise Duty má pravdu v tej uzatvorenej téme. Pri celkovom počte voličov v Bratislave 59 457 ťažko možno povedať my Bratislavčania. Na voľbách som nebola, som pravicový volič a rada sa nechám prekvapiť čo urobí ľavicový primátor s pravicovým zastupiteľstvom - kde budú činy a kde slová...lebo parlamentné voľby a tieto sú skutočne záležitosťou odlišnou....
No práveže excise duty to nepochopil, práveže áno treba rozlišovať od velkej politiky malú a voliť v malej politike osobnosti, ľudí ktorých poznáme, ktorí už niečo dokázali a nie podľa straníckej príslušnosti a preto Magda zhorela- tiež neviem prečo radšej nekandidovala za primátorku Banskej Štiavnice, tam by to podla mňa prevalcovala všetko,takže v tomto to excise troška nepochopil...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evina Pozri príspevok
A zaujímavé na tom je to, že si to každá strana myslí o sebe

Pravdupovediac ešte som nezažila ani na Porade ani v živote ani medzi politikmi iné ako nič neriešiace hádky....lebo nie sme absolútne naučení na toleranciu...

P.s. ako vieš kto ktorú tému uzatvoril- čo sa práve rieši v tejto téme.... /predpokladám, že teraz posledná bola uzavretá téma o voľbách v Bratislave/ a tiež si myslím že by každý sa mal naučiť písať, hovoriť len sám za seba -Excise Duty má pravdu v tej uzatvorenej téme. Pri celkovom počte voličov v Bratislave 59 457 ťažko možno povedať my Bratislavčania. Na voľbách som nebola, som pravicový volič a rada sa nechám prekvapiť čo urobí ľavicový primátor s pravicovým zastupiteľstvom - kde budú činy a kde slová...lebo parlamentné voľby a tieto sú skutočne záležitosťou odlišnou....
evina toto tvoje vyjadrenie by platilo keby to bol tesný výsledok alebo niečo také ale Ftáčník vyhral priepastným až šokujúcim rozdielom...-takže nie každý sám za seba ale podla výsledku volieb...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
No a politika sa presunula sem...... Nevydržíte bez toho???
2 1
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No práveže excise duty to nepochopil, práveže áno treba rozlišovať od velkej politiky malú a voliť v malej politike osobnosti, ľudí ktorých poznáme, ktorí už niečo dokázali a nie podľa straníckej príslušnosti a preto Magda zhorela- tiež neviem prečo radšej nekandidovala za primátorku Banskej Štiavnice, tam by to podla mňa prevalcovala všetko,takže v tomto to excise troška nepochopil...
myslím, že to pochopil
citujem časť:
"...keďže nechápu rozdiel medzi parlamentnými a komunálnymi voľbami a posudzujú výsledky komunálnych volieb aj v iných mestách podľa farby konkrétnej osoby, čím odkrývajú aj svoju farbu. Guľa, žaluď a ani zeleň to nie sú... A to je pre nich podstatné...."
... ale písal aj o inom.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zoltán Kovács Pozri príspevok
No a politika sa presunula sem...... Nevydržíte bez toho???
No Zoli, musel som zareagovať, ale už som ticho...,slubujem...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Stanislav 1975 Pozri príspevok
evina toto tvoje vyjadrenie by platilo keby to bol tesný výsledok alebo niečo také ale Ftáčník vyhral priepastným až šokujúcim rozdielom...-takže nie každý sám za seba ale podla výsledku volieb...
Je to vec názoru...
Pre mňa pri celkovom počte voličov Bratislavy a nízkej účasti bratislavčanov to vôbec nie je šokujúci rozdiel.... a nie je pre mňa podstatná farba kandidáta na funkciu primátora.....

Pravica asi nezvolila správneho kandidáta....

Zoli ja končím , len som mala potrebu sa vyjadriť k "my bratislavčania"...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evina Pozri príspevok
Je to vec názoru...
Pre mňa pri celkovom počte voličov Bratislavy a nízkej účasti bratislavčanov to vôbec nie je šokujúci rozdiel.... a nie je pre mňa podstatná farba kandidáta na funkciu primátora.....

Pravica asi nezvolila správneho kandidáta....

Zoli ja končím , len som mala potrebu sa vyjadriť k "my bratislavčania"...
-pekný deň...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

evina Pozri príspevok
A zaujímavé na tom je to, že si to každá strana myslí o sebe

Pravdupovediac ešte som nezažila ani na Porade ani v živote ani medzi politikmi iné ako nič neriešiace hádky....lebo nie sme absolútne naučení na toleranciu...

P.s. ako vieš kto ktorú tému uzatvoril- čo sa práve rieši v tejto téme.... /predpokladám, že teraz posledná bola uzavretá téma o voľbách v Bratislave/ a tiež si myslím že by každý sa mal naučiť písať, hovoriť len sám za seba -Excise Duty má pravdu v tej uzatvorenej téme. Pri celkovom počte voličov v Bratislave 59 457 ťažko možno povedať my Bratislavčania. Na voľbách som nebola, som pravicový volič a rada sa nechám prekvapiť čo urobí ľavicový primátor s pravicovým zastupiteľstvom - kde budú činy a kde slová...lebo parlamentné voľby a tieto sú skutočne záležitosťou odlišnou....
Tak asi sledujem a viem kde sa ta téma uzavrela.Každý ma tu svoju pravdu,kto nebol volit aj tak sa prezentoval a dal mandat tým ktorý volili a ked niekto rozdava byty verejným činitelom,tak sa to týka každého slušného človeka minimalne a Bratislava je hlavným mestom Slovenska,mnohý jeho občanom nerobí problém kritizovat a zhadzovat volby ostatných občanov,ale ak niekto si dovolí vyslovit svoj nazor na Bratislavu a tamojšie volby už je zlé a nejaký Excise Duty,mimochodom velmi som ho tu zatial neregistroval,že si to vyprosí-tak netreba reagovat urazenecký,komunalné volby sú o osobnostiach,aj-pravica vsadila zlé,no a podla mna je spravné ak ludia zmyšlajú pragmatický a nie ideologický./kolký z vás nemajú šajnu o živote v Grecku a tiež sa k nemu vyjadrujú,myslím voliči ktorý si myslia že zmyšlajú pravicovo-nemám na mysli riešenie otázky požičania penazí,ale argumenty o živote v Grecku,ale aj inde/
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Tak to vidíš! Už si sa ocitol mimo témy. Ostatní nie. Pred šiestimi mesiacmi tým, čo nevadili siahodlhé politické témy na Porade, dnes sú zástancami jej apolitickosti. Zrejme do najbližších volieb.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať