Zavrieť

Porady

Showwiew -TV program?

Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Marne hľadám prehľad TV programov s uvedenými showwiew kodmy:ani pomocou uja Googla som nenašiel.
Usporiadat
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Chobot Pozri príspevok
Na základe čoho? Ako sa to zadáva?
Ahoj chobot aj Vlado40
Neviem či sa to ešte podporuje vo vysielaní, ale môj rekordér umožňuje (alebo umožňoval keď sa to vysielalo v signále) preskakovanie reklám. Pri nastavovaní dátumu a času nahrávania, sa nastaví táto funkcia a objaví sa pri nej (na konci riadku s časom nahrávania) taká hviezdička. Dnes už menej nahrávam na video, ale svojho času som to využíval.
O možnosti (automatického - pre Vlado40 nie tlačítkom) pozastavenia nahrávania počas reklamy sa píše tu:
http://landom.sk/?tvpicasso=slovnik-pojmov :
cit zo stránky:
"PVR - Personal Video Recorder

Digitálny rekordér, ktorý zaznamenáva programy na zabudovaný pevný disk. Nahrávanie programov sa dá jednoducho nastaviť vďaka elektronickému programovému sprievodcovi -EPG. Niektoré modely PVR umožňujú oneskorené sledovanie programov (niekoľko minút po začatí programu) či automatické preskakovanie reklamných prestávok."

Alebo z inej stránky
http://www.digimedia.sk/?IDe=43051 :
cit zo stránky:
"PVR (Personal Video Recorder) - osobný video rekordér – zariadenie, ktoré umožňuje záznam obrazu a zvuku na príslušné médium a ich opätovné prehrávanie - zaznamenáva programy na zabudovaný pevný disk set-top boxu, alebo televízora. Nahrávanie programov sa dá jednoducho nastaviť vďaka elektronickému programovému sprievodcovi -EPG. Niektoré modely PVR umožňujú oneskorené sledovanie programov (Time-shift) (niekoľko minút po začatí programu) či automatické preskakovanie reklamných prestávok."

Alebo stačí hľadať v google (ale divím sa že zrovna vám obom to mám písať, hlavne chobot si hodne vecí preveruje do podrobností a Vlado tiež vie o čom píše):
http://www.google.sk/search?hl=sk&q=...=&oq=&gs_rfai=
Naposledy upravil Stevo5 : 09.01.11 at 12:50 Dôvod: link na google
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Ano,nahra aj reklamy.Ale pred rokom mi reklamy pekne krasne nenahralo!
ShowView slúži iba na zjednodušenie nastavovania nahrávania-to asi nie,lebo jednoduchšie je samotné zadanie do menu rekordera-nie to ešte vypisovať keys show w.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Theo Pozri príspevok
Ano,nahra aj reklamy.Ale pred rokom mi reklamy pekne krasne nenahralo!
ShowView slúži iba na zjednodušenie nastavovania nahrávania-to asi nie,lebo jednoduchšie je samotné zadanie do menu rekordera-nie to ešte vypisovať keys show w.
Takže technicky to vyriešené je, aj videorekordéry to podporujú, ale zrejme všemocná reklama je silnejšia. Aby sme "museli" pozerať reklamy, tak do signálu nedávajú potrebné "info".
Čo sa týka zložitosti zadávania ShowView kódu, je to individuálne pre každého výrobcu. Napríklad ja mám na ovládači samostatné tlačítko pre ShowView, po stlačení mi na obrazovke TV naskočí len riadok na zadanie kódu napíšem a odošlem. To je všetko. Mne sa to vidí jednoduchšie ako nastavovať čas, dátum a program osobitne.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať