Zavrieť

Porady

Elektricka prípojka

Prosím Vás o radu, či nieje nejaká "finta" ako si nechať priviesť k domu elektrickú prípojku od elektrárov, aby sme si ju nemuseli priviesť k pozemku na vlastné náklady. Máme pozemok, kde sa dá najbližšie napojiť na elektriku cca 100 metrov od nášho pozemku. Obec má už 5 rokov územný plán rozvoja, kde ráta s tým, že tam vytvorí novú ulicu aj s komplet IS ktoré pôjdu okolo nás, ale je otázne či a kedy sa tento plán naplní a my by sme chceli na jar začať s výstavbou.

Počula som o niečom takom, že ak majú elektrárne 3 žiadosti na pripojenie v jednej lokalite, musia vybudovať rozvod, aby sa mohli žiadatelia pripojiť ale neviem či je to pravda. Sme dvaja čo by sa chceli pripojiť a tretí by sa určite našiel. Viete prosím niekto poradiť??

Ďakujem za každú radu.
Usporiadat
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

lienocka001 Pozri príspevok
tak ja doplnam.. dnes uz mame stavu... chlapci zo ZSE to stihli do 3 dni od kedy sme tam boli..
niekedy to ide prekvapujuco rychlo.Ja som mal stavu este predtym ako som volal na kontakt centrum o zapojenie
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

mendo933 Pozri príspevok
niekedy to ide prekvapujuco rychlo.Ja som mal stavu este predtym ako som volal na kontakt centrum o zapojenie
Ja tiez. Ale psssssst.
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

TomasHC Pozri príspevok
Ja som potom kvoli tomu plynu zaprskany aj za usami
a coze si mal s plynom?
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

mendo933 Pozri príspevok
a coze si mal s plynom?
Nie "mal", ale "mam". To ze nemam, aj ked mam ruru 1,2 metra od pozemku - nevysporiadanu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať