Zavrieť

Porady

Dobry vecer, mam problem... Ideme pokladat plavajucu podlahu na chodbu... len nevieme

Dobry vecer, mam problem... Ideme pokladat plavajucu podlahu na chodbu... len nevieme, ktorym smerom. ze vraj plati, ze dlhe strany dosak smeruju kolmo k oknu, alebo intenzivnemu zdroju svetla. nas byt vyzera ako na prilozenom obrazku. s cervenym su oznacene vchodove dvere do bytu. so zelenym vstupy do izieb. modrym su okna, intenzita svetla. akym smerom? som z toho jelen. asi by malo byt rovnobezne s cervenou linkou, ale mne viac pasuje kolmo na cervenu linku. dakujem za radu!
byt.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Ja mám diagonálne, je pri tom viac odpadu ,ale takto je to podľa mňa najkrajšie.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Technologicky je to úplne jedno.Urobte ako sa vám pozdáva.Väčšinou sa to kladie súbežne podla dlhšej steny v izbe.Je to preto aby bolo menej odpadu a je to menej pracné.

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    no ja by som asi tokto dal:
    kukni si odkiaľ máš naj intenzitu svetla. Ak budeš mať na dverách z izieb mliečne sklo tak nebude tak také svetlo ako od čírich vchodových. Ak ich dáš na dĺžku od vchodových dverí tak ti to opticky zväčší chodbu pri vstupe. Záleží či chceš chodbu opticky zväčšiť na dĺžku alebo šírku

    Dobry vecer, mam problem... Ideme pokladat plavajucu podlahu na chodbu... len nevieme

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.