Zavrieť

Porady

ako podla spravnosti platit najom?

Ahojte, potrebovala by som radu ako spravne rozratavat najom.Mame 4 izbovy byt, 5/8 parti otcovi a nam trom sestram kazdej 1/8. Zijeme v nom dve sestry, kazda ma jedno dieta a kazda byvame v jednej izbe, otec ma dve. Chcela by som sa opytat, ci sa najom, elektrina a vsetko ostatne rozratava aj na neplnolete deti alebo na dospelych alebo ako podla spravnosti? Tretia sestra s nami nezije. Velmi pekne dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nájom (možno)podľa podielu,ale energie sa mi zdá spravodlivé rozdeliť na všetkých,veď aj deti energie užívajú,nie? Rodina s deťmi minie oveľa viac energií ako bezdetná...

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    osobny nazor je rozratat aj na deti pretoze aj dieta spotrebuva elektriku. Nepriamo cez teba. Spotrebice obsluhujes ty ale pre potreby dietata. Tak isto aj smeti,voda vsetko. Dieta produkuje smeti neumyselne ale produkuje.

    ako podla spravnosti platit najom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.