Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
... zavoláme poraďácke detičky nech ju pekne pomaľujú ...
0 0
jaboig jaboig

jaboig je offline (nepripojený) jaboig

zvyšujem na 439
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

..............moje starsie dieta prave prihadzuje 4 hlasy
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Mimi, poslala som dnešné 4, a už toľko nemusíš ďakovať.... My poraďáci chceme, aby to Tvoj Paťko predsa vyhral !
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
... 449 ... som tam klikla
kravička, ktorú spomaloval misoft torpédami zaostáva ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bodaj by nie, keď som použil vysoko spoľahlivé torpéda:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  vercajkoun.jpg
Zobrazení: 14
Veľkosť:  75.7 KB

0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

zvýšila som na 452 mojimi skromnými dvoma hlasmi....
0 0
milkami milkami

milkami je offline (nepripojený) milkami

zahlasovala som.Potešilo?
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Potvrdene.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

PotPalo Pozri príspevok
Pozerám, nová téma, niečo treba potvrdiť, tak sa pozriem čo, a to toto... A už to má 22 strán (nečítal som všetky, len asi prvé dve). Tak toto som vážne nečakal, čakal som skôr dajakú serióznu tému, dajaký nevyriešený problém...

Asi ma tu nebudete mať radi, ale mne to celé pripadá trochu nefér. Kto vyhrá tú súťaž? Ten najlepší, alebo ten čo má najviac známych na internete? Ako k tomu prídu ostatný súťažiaci? Pozreli ste si všetky obrázky a vybrali ten, ktorý sa Vám najviac páči, alebo ste iba slepo splnili "rozkaz", veď je to priateľ, tak nech vyhrá?
no a prave pre taketo "rodinkarstvo" sa do podobnych sutazi s dedmi nezapajame. Vyhra nie najkrajsie, ale ten, kto ma najviac známych.

osobne to ale neodsudzujem, "klikaju" pre radost svojich ratolesti, len mi je luto deticiek, ktorých rodicia su taki naivni, ze veria v regulernu sutaz, alebo nemaju take "kontakty" aby zabezpecili postup sutaziaceho na popredne miesta. To nakoniec aj vidno na tej Kravičkovskej webovej stranke, par sutaziacich ma 400 a viac bodov a vacsina 0-5 kliknuti.
pre mna su vsetky kravky rovnako pekne symbolicky davam bod vsetkym.
Naposledy upravil harleydavidson : 16.11.10 at 14:38
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

harleydavidson Pozri príspevok
no a prave pre taketo "rodinkarstvo" sa do podobnych sutazi s dedmi nezapajame. Vyhra nie najkrajsie, ale ten, kto ma najviac známych.

osobne to ale neodsudzujem, "klikaju" pre radost svojich ratolesti, len mi je luto deticiek, ktorých rodicia su taki naivni, ze veria v regulernu sutaz, alebo nemaju take "kontakty" aby zabezpecili postup sutaziaceho na popredne miesta. To nakoniec aj vidno na tej Kravičkovskej webovej stranke, par sutaziacich ma 400 a viac bodov a vacsina 0-5 kliknuti.
pre mna su vsetky kravky rovnako pekne symbolicky davam bod vsetkym.
Paťko má vo svojej mamke šikovného manažéra , nebyť nej, tak o tejto súťaži neviem , nehlasujem a nespraviť radosť by mi bolo ľúto...

Prečo hľadáme my ľudia vo veciach stále negatíva?...je to všetko ,,uhlie" pohľadu a z toho môjho uhlia to nie je čierne .
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

danushka Pozri príspevok
Paťko má vo svojej mamke šikovného manažéra , nebyť nej, tak o tejto súťaži neviem , nehlasujem a nespraviť radosť by mi bolo ľúto...

Prečo hľadáme my ľudia vo veciach stále negatíva?...je to všetko ,,uhlie" pohľadu a z toho môjho uhlia to nie je čierne .

v podstate suhlasim, len mam skusenost s podobnou sutazou v suvislosti s ktorou som zazil jedny veľmi smutne detske ocka, ktorým som nevedel vysvetlit, ze nie vzdy vyhra ten najlepsi. A vzdy ked vidim podobne sutaze, spomeniem si...

ale ako som uz napisal, nikoho neodsudzujem, robi to predsa pre svoje dieta...a kto uz tomu svojmu nedopraje radost..
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

harleydavidson Pozri príspevok
v podstate suhlasim, len mam skusenost s podobnou sutazou v suvislosti s ktorou som zazil jedny veľmi smutne detske ocka, ktorým som nevedel vysvetlit, ze nie vzdy vyhra ten najlepsi. A vzdy ked vidim podobne sutaze, spomeniem si...

ale ako som uz napisal, nikoho neodsudzujem, robi to predsa pre svoje dieta...a kto uz tomu svojmu nedopraje radost..
Áno, tie smutné detské očičká to nevedia pochopiť, ale práve rodič by mal myslieť aj na to, že také malé deti sú manipulovateľné a v dobrom im vieme takúto prehru vykompenzovať srdečnou lžou.
Takže treba dobrosrdečne zaklamať a kúpiť nejakú väčšiu maškrtu a vysvetliť, že výherca je len jeden, ale zúčastnení tiež niečo dostáva .
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
a zasa tri bodíky pre Paťka.
Mohla by som súhlasiť aj s tými negatívnymi postojmi, ale navrhujem rozmýšľať pozitívne. Je to aj o schopnosti menežovať, o podpore rodinných príslušníkov, o súdržnosti rodiny.
Nevyhrá najlepší, ale kto získa najviac hlasov. A ked sa o to zaslúži mamička, ten jej synček o tej podpore bude vedieť.
0 0
Dana7 Dana7

Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

"kancelárska sivá myš" ...viac
Bodíky pridané. Držím palce.
0 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
Peťko, posielam Ti tie sľúbené 3 bodíky. držím palce.
Naposledy upravil Dana1 : 16.11.10 at 19:53
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

KEJKA Pozri príspevok
a zasa tri bodíky pre Paťka.
Mohla by som súhlasiť aj s tými negatívnymi postojmi, ale navrhujem rozmýšľať pozitívne. Je to aj o schopnosti menežovať, o podpore rodinných príslušníkov, o súdržnosti rodiny.
Nevyhrá najlepší, ale kto získa najviac hlasov. A ked sa o to zaslúži mamička, ten jej synček o tej podpore bude vedieť.
musim uznat, ze ja by som bol velmi zly manazer svojho dietata (nie preto, ze by som nemal rodinu a známych, alebo ze by mi nezalezalo na vysledku hry). Som skor za sutaze, kde vyhrava najlepsi, nie ten, kto ma viac hlasov. A mozno som len naivny....
0 0
oriesok oriesok

oriesok je offline (nepripojený) oriesok

žena-optimista
A je to tam,veľa šťastia.
0 0
Taci Taci

Taci je offline (nepripojený) Taci

Aj ja som poslal, veľa šťastia
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..prečo pomáhate tomu..a prečo hentomu...a rodinkárskvo..bočné myšlienky , ktoré mnohých napádajú..
..a prečo nedokážeme urobiť radosť len tak!..prečo stále niekto musí zavŕtať čwervíka?..lebo mamička chce?..myslím, že mamička má aj inú robotu, ako zháňať súťaže po internete a keď si už dieťa našlo zábavku, nuž mu pomôže..a pretože má veľa priateľov, odváži sa a poprosí o pomoc...a veď priatelia sú na to!..i keď len takto, virtuálne, trochu radosti niekomu urobiť bez toho, aby som musela (obrazne) zdôvodňovať, prečo to robím!...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať