Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Zvalik Pozri príspevok
ahoj patrixo... ja som mama Paťka, nechápem prečo ti tak strašne moc vadí, že Poraďáci hlasujú za Paťkovu kravičku Tigricu, je to ich osobná vec, prečo tak strašne moralizuje a opakuješ fér plej, veď tu nejde o život... Je strašne veľa súťaží angažuješ sa aj v nich? Ako som napísala vyššie Paťko dal svoj hlas kravičke, ktorá sa mu páčila keď si ich prezeral, aj ty môžeš svoj hlas dať kravičke ,ktorá sa Ti páči! Už sme tvoj názor čítali nemusíš sa opakovať. Ja som sa aj ospravedlnila za tému, tak čo ti stále vadí? Až tam má aj tvoje dieťa kravičku daj link a keď sa nám bude páčiť tiež jej pošleme svoj hlas. A ako si si všimol druhé kravičky tiež napredujú dosť veľkou rýchlosťou aj tým si už napísal? Prajem krásny večer! Mimi
Ty si to bud necitala, alebo nepochopila...Nejde o život, ide o princíp a ver, alebo nie, sú ludia, pre ktorých je princíp viac ako život...v sporte tiez nejde o zivot, ale platia tam prisne pravidla... Nevadí mi kto hlasuje, ale vadí mi, to, ako hlasuje. Neangazujem sa v ziadnych sutaziach. som len nestranny pozorovatel, nie som zaujaty... Netvrdim ze som svaty, len s tym nesuhlasim a vyjadril som svoj nazor... aj ja robim chyby... ospravedlnila si sa? fajn. Lenze co to znamena, ked to ide tak ako doteraz? Ospravedlnenie straca vyznam, ak clovek v tom, za co sa ospravedlnil pokracuje dalej... a nenavadzaj ma na tvoje praktiky, ze mam dat link na nejaku kravicku... to by som uz kde bol.. keby nieco kritizujem a robil by som to iste... ale aj tak.. nie som zapojeny a nepoznam nikoho osobne, kto by bol zapojeny do tejto sutaze
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
pepsikova Pozri príspevok
..

...ale mojko a ty máš aký problém?...komu kážeš o morálke?..a koho učíš fair-play?..ak si myslíš, že toto tu sa ti prieči, tak tu nechoď, nečítaj a nezapájaj sa...vrtákov naozaj milujem, vieš!...nikto ťa preboha neprosil, aby si klikol na niektorú kravu,nikto na teba nemieril s pištolou a neostriekal ťa, že si nedal hlas...a nikto nikdy nezabráni rodičom, aby urobili svojim deťom radosť aj s pomocou priateľov..vieš čo?..choď do čerta aj s tvojím moralizovaním....toto fakt už nemusím, aby niekto vedel pokaziť radosť!!!...fuj..

Môžem chodiť kam chcem a kedy chcem. Môžem komentovať čo chcem, pokiaľ by som neporušil pravidlá tohto fóra. Vyzerá to tak, že tu má problém niekto iný
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Zvalik Pozri príspevok
Prečo by mala byť Paťkova kravička vylúčená? každý hlasuje za kravičku keď sa mu páči tu sú neni žiadne machinácie, aké pravidla sme tam porušili? To že som poprosila o hlasovanie ak sa kravička páči, nie je porušenie pravidiel, komu sa kravička Tigrica nepáčila tak nehlasoval...
Prečítaj s pravidlá a nepýtaj sa hlúpo.
"Návštevníci webových stránok môžu hlasovať aj opakovane, v priebehu jedného
súťažného kalendárneho dňa však môžu udeliť každému súťažnému príspevku len
jeden hlas"
Lenže dotyčný mal 5 mailov, čiže poslal 5 hlasov este nieco
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
to patrixo..
ty čo si?..prvý po bohu na zem spadnutý a najmúdrejší?...a ak náhodou si, tak si choď upratať niekde inde a nerob tu mútnu vodu..lebo už budem nadávať...
[/I](sičí z teba zlosť a závisť..inak to nevidím..[/QUOTE]


ano mami
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
pepsikova Pozri príspevok
to patrixo:..počuj, ty najmúdrejší, daj si ruku na srdce a spýtaj sa sám seba, či si nikdy nepožiadal priateľa o pomoc...ak si odpovieš, že nie, tak klameš sám seba...a to je už s tebou veľmi zle...
Požiadal... ale tak, aby som znevýhodnil niekoho iného
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
patrixo Pozri príspevok
Ty si to bud necitala, alebo nepochopila...Nejde o život, ide o princíp a ver, alebo nie, sú ludia, pre ktorých je princíp viac ako život...v sporte tiez nejde o zivot, ale platia tam prisne pravidla... Nevadí mi kto hlasuje, ale vadí mi, to, ako hlasuje. Neangazujem sa v ziadnych sutaziach. som len nestranny pozorovatel, nie som zaujaty... Netvrdim ze som svaty, len s tym nesuhlasim a vyjadril som svoj nazor... aj ja robim chyby... ospravedlnila si sa? fajn. Lenze co to znamena, ked to ide tak ako doteraz? Ospravedlnenie straca vyznam, ak clovek v tom, za co sa ospravedlnil pokracuje dalej... a nenavadzaj ma na tvoje praktiky, ze mam dat link na nejaku kravicku... to by som uz kde bol.. keby nieco kritizujem a robil by som to iste... ale aj tak.. nie som zapojeny a nepoznam nikoho osobne, kto by bol zapojeny do tejto sutaze
ja ťa nenavádzam na moje praktiky a vlastne o aký praktikách to hovoríš o prosbe?, prepáč ja som nevedela že ti také slovíčko nepoznáš a nevieš čo to znamená!!! keď ťa táto téma nezaujíma a si len nestranný pozorovateľ tak len pozoruj a neangažuj sa tu ....
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Zvalik Pozri príspevok
patrixo... si rád klesli sme ....
tie druhé kravičky idú asi poctivejšou cestičkou...

je mi to fuk.. nezálezí na cieli, ale na ceste... skoda, ze sa nikto sam nad sebou nezamyslel... ale zafungovala zas ta sprosta slovenska natura.. ked oni tak aj my...
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
patrixo Pozri príspevok
Prečítaj s pravidlá a nepýtaj sa hlúpo.
"Návštevníci webových stránok môžu hlasovať aj opakovane, v priebehu jedného
súťažného kalendárneho dňa však môžu udeliť každému súťažnému príspevku len
jeden hlas"
Lenže dotyčný mal 5 mailov, čiže poslal 5 hlasov este nieco
hlúpy si tu ty! pravidlá o ktorých tu ti rozprávaš Ti tam pricapil Misoft ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
patrixo Pozri príspevok
je mi to fuk.. nezálezí na cieli, ale na ceste... skoda, ze sa nikto sam nad sebou nezamyslel... ale zafungovala zas ta sprosta slovenska natura.. ked oni tak aj my...
..


..tak to by som rada vedela, čo tu riešiš!...ale hej, sprostá slovenská závisť iste u teba prevládla nad zdravým rozumom...čo už...

..a ty si sa zamyslel?..poteštěpánbu,nemáš čím....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

misoft Pozri príspevok
Dievčatá, dievčatá! Ja strieľam tesne po polnoci (kontrolujem TIME) a vždy okolo 00:02-00:05 vypálim jednu salvu. To viete, nočná streľba má zdrvujúci účinok (na súpera). Ten si myslí - je to v pohode - a zrazu bááác - dopadnú kravobodíky.
Keď som rátala tie body, tak mi to vychádzalo len na moje a tie od Pepsi. Ale to je jedno, hlavne, že všetky body dorazili tam, kam patria - moje, tvoje, Pepsíkovej a XYZ ďalších Poraďáčiek a Poraďákov a spriaznených duší

Včera som hlasovala pár minút pred polnocou a pár minút po polnoci. A tie potvrdzovacie e-maily spred polnoci neprišli. Potom mi došli nejaké potvrdzovacie e-maily po polnoci 2x (za včerajšie a dnešné hlasovanie) a jeden potvrdzovací e-mail mi dokonca prišiel niekedy teraz navečer, pritom som hlasovala po polnoci. Robí to tak aj vám? (Niektorí tiež písali, že im tie potvrdzovacie e-maily neprišli.)
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

patrixo Pozri príspevok
Podľa mňa nie je pravda, že to takto všetci robia... u nás žijú aj ľudia, čo drú od rána do večera, aby uživili rodinu a nemajú čas sedieť na nejakom portáli aby spamovali a agitovali na užívateľov, aby dali hlas "vyvolenému"...
A podaktorí cez deň makajú, večer chlascú colu, potom nemôžu spať, tak čo majú robiť? Sedia na nejakom portáli a hrajú sa na spamerov a robotov a sú nesvojprávni, lebo hlasujú podľa toho, ako im niekto rozkáže. Teda aspoň podľa tvojich príspevkov mi to tak príde, že všetkých nás, ktorí sme hlasovali za našu Tigricu, považuješ za spamerov, robotv a nesvojprávnych ľudí bez vlastného názoru, ktorí robia len to, čo im niekto nakáže. Už ti to tu niektorí Poraďáci písali - kto chce hlasuje, kto nechce, nehlasuje, nikto ho nenúti. A ak si potrebuješ liečiť nejaké svoje komplexy, lieč si ich, prosím, na nejakom inom fóre, tu si s tým
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

ďaľší bodík 596 už sme až tretí tie ostatné kravičky, napr. námorník nie sú také pekné ako tá Paťkova aj keď majú momentálne viac bodov, do toho 19-teho by sme ich mohli predbehnúť
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Zvalik Pozri príspevok
hlúpy si tu ty! pravidlá o ktorých tu ti rozprávaš Ti tam pricapil Misoft ...
Mám činiť pokánie, alebo čo mi tý chceš naznačiť?
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Zvalik Pozri príspevok
ja ťa nenavádzam na moje praktiky a vlastne o aký praktikách to hovoríš o prosbe?, prepáč ja som nevedela že ti také slovíčko nepoznáš a nevieš čo to znamená!!! keď ťa táto téma nezaujíma a si len nestranný pozorovateľ tak len pozoruj a neangažuj sa tu ....
Nemám sa angažovať? chceš mi brať právo vyjadriť sa? pekne... Aspoň viem, s kým mám dočinenia...
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
pepsikova Pozri príspevok
..


..tak to by som rada vedela, čo tu riešiš!...ale hej, sprostá slovenská závisť iste u teba prevládla nad zdravým rozumom...čo už...

..a ty si sa zamyslel?..poteštěpánbu,nemáš čím....
Závisť? a čo mám závidieť? úbohú chamtivosť?
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Llívia Pozri príspevok
A podaktorí cez deň makajú, večer chlascú colu, potom nemôžu spať, tak čo majú robiť? Sedia na nejakom portáli a hrajú sa na spamerov a robotov a sú nesvojprávni, lebo hlasujú podľa toho, ako im niekto rozkáže. Teda aspoň podľa tvojich príspevkov mi to tak príde, že všetkých nás, ktorí sme hlasovali za našu Tigricu, považuješ za spamerov, robotv a nesvojprávnych ľudí bez vlastného názoru, ktorí robia len to, čo im niekto nakáže. Už ti to tu niektorí Poraďáci písali - kto chce hlasuje, kto nechce, nehlasuje, nikto ho nenúti. A ak si potrebuješ liečiť nejaké svoje komplexy, lieč si ich, prosím, na nejakom inom fóre, tu si s tým
Ak je podla teba komplexom túžba po tom aby sme si boli všetci rovní, tak sa nemame o com bavit...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

patrixo Pozri príspevok
Závisť? a čo mám závidieť? úbohú chamtivosť?
Mohol by si prosím prestať patrixo?
Si totálne ...
Jednoducho nemáš chuť podporiť Patrika a nik Ťa ani nenúti, tak to tu nechaj tak a nájdi si inú tému, kde sa môžeš realizovať.

Podupkal si si, potrucoval a teraz šup šup na iný piesoček, lopatky s vedierkami Ti nechávame .

My tu máme svoju detskú radosť, nekaz nám ju prosím.
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

patrixo Pozri príspevok
Ak je podla teba komplexom túžba po tom aby sme si boli všetci rovní, tak sa nemame o com bavit...
To tu už raz bolo a nie je to tak dávno také túžby by som nechcela mať ani vo sne
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Alebo je tu ešte jedna možnosť...
Patrixo má tam niekde svoju kravičku a má nervy , ak je tak, daj link - zalobujeme aj za tú Tvoju...


Tak poďme poraďáci, hlasujme !
Od tejto chvíle je Paťkova kravička PORADOKRAVIČKA , nedajme sa zahambiť!
Naposledy upravil danushka : 17.11.10 at 22:49
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

patrixo Pozri príspevok
Požiadal... ale tak, aby som znevýhodnil niekoho iného
no a to si koho znevýhodnil? akého chudáka? a prečo?...ak si požiadal o pomoc prečo si nedoprial mať výhodu aj inému?, ale ho znevýhodnil? hááá?
Nooo kamarát, asi si naozaj mimotémy a radšej prestaň ...Danushka Ti napísala dobre, tak nám nekaz náladu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať