Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
danushka Pozri príspevok
Mohol by si prosím prestať patrixo?
Si totálne ...
Jednoducho nemáš chuť podporiť Patrika a nik Ťa ani nenúti, tak to tu nechaj tak a nájdi si inú tému, kde sa môžeš realizovať.

Podupkal si si, potrucoval a teraz šup šup na iný piesoček, lopatky s vedierkami Ti nechávame .

My tu máme svoju detskú radosť, nekaz nám ju prosím.
Detskú radosť? Tebe nie je ľúto tých ostatných detí, o ktoré nie sú pretláčané do popredia svojimi rodičmi? čo spravili zlé? čo sú menej ako Patrik? sú horšie ako on?
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ešte jednu otázku mám na Teba patrixo...v niektorom príspevku píšeš a nadávaš ..".na slovenskú náturu.". Smiem sa pýtať? a ty si Slovák? či inej národnosti?...pretože ak sa hlásiš ku slovákom...tak si si zanadával aj na seba. Uvažuj trocha a zistíš ako si sa pozabudol
Naposledy upravil Zitulda : 17.11.10 at 23:09
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
truch Pozri príspevok
To tu už raz bolo a nie je to tak dávno také túžby by som nechcela mať ani vo sne
Je mi ťa ľúto
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
danushka Pozri príspevok
Alebo je tu ešte jedna možnosť...
Patrixo má tam niekde svoju kravičku a má nervy , ak je tak, daj link - zalobujeme aj za tú Tvoju...


Tak poďme poraďáci, hlasujme !
Od tejto chvíle je Paťkova kravička PORADOKRAVIČKA , nedajme sa zahambiť!
Ďakujem za ochotu nemám žiadnu kravičku.... len mi je ľúto tých detí, ktoré sú talentovanejšie a rodičia ich nepretláčajú
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Zitulda Pozri príspevok
no a to si koho znevýhodnil? akého chudáka? a prečo?...ak si požiadal o pomoc prečo si nedoprial mať výhodu aj inému?, ale ho znevýhodnil? hááá?
Nooo kamarát, asi si naozaj mimotémy a radšej prestaň ...Danushka Ti napísala dobre, tak nám nekaz náladu.
Ospravedlňujem sa za chybu. na konci mal byť otáznik a tým pádom veta nadobudla iný význam
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

patrixo Pozri príspevok
Detskú radosť? Tebe nie je ľúto tých ostatných detí, o ktoré nie sú pretláčané do popredia svojimi rodičmi? čo spravili zlé? čo sú menej ako Patrik? sú horšie ako on?
prečo útočíš a vieš že sa to nemá, tak už prestaň naozaj
a odkiaľ vieš či iné deti nemajú také tety a ujovako má náš Patrik???
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

patrixo Pozri príspevok
Detskú radosť? Tebe nie je ľúto tých ostatných detí, o ktoré nie sú pretláčané do popredia svojimi rodičmi? čo spravili zlé? čo sú menej ako Patrik? sú horšie ako on?
Ta čo je Ti dnes patrixo?
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Zitulda Pozri príspevok
Ešte jednu otázku mám na Teba patrixo...v niektorom príspevku píšeš a nadávaš ..".na slovenskú náturu.". Smiem sa pýtať? a ty si slovák? či inej národnosti?...pretože ak sa hlásiš ku slovákom...tak si si zanadával aj na seba. Uvažuj trocha a zistíš ako si sa pozabudol
Toto je osobná otázka, nemienim na ňu odpovedať. apropo... narodnost si mozes zmenit 7 krat do tyzdna...
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Zitulda Pozri príspevok
prečo útočíš a vieš že sa to nemá, tak už prestaň naozaj
a odkiaľ vieš či iné deti nemajú také tety a ujovako má náš Patrik???
Prečo, vyjadrenie nazoru chapes ako utok? Zautocil uz niekedy niekto na teba? Na mna ano. A vyzera to uplne inak ... vidis... ty si zrejme dala Patrikovi hlas, bez toho, aby si sa pozrela po inych dielkach... inac by si sa ma nepytala to, co sa ma pytas.... ked si vsimnes.. je tam vela sutaziacich, co maju 0 hlasov... ja mam otvorene oci a pozeram sa okolo... preto viem, ze niektore deti nemaju asi takych rodicov, ci ujov ci tety, ci 500 uzivatelov nejakeho fora, ktori daju bez akejkolvek objektivnosti hlas
Naposledy upravil patrixo : 17.11.10 at 23:27
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

predstav si, že mám spočítané že dnes je bez jediného hlasu 622 detíz doterajšieho počtu 913
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

a tak poď sa so mnou hrať a ideme podávať každému čo nemá bod aspoň po jednom...ideš so mnou do toho?! je to 311 ku 311 tim pre teba a pre mňa.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

patrixo Pozri príspevok
Požiadal... ale tak, aby som znevýhodnil niekoho iného


Takéto egoistické čudo tu za 6 rokov nevypotil ešte žiaden poraďák. Niet k čomu gratulovať , citované má od otvorených očí veľmi ďaleko .
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Paula, Patrixo dal k tomu vysvetlenie:
patrixo Pozri príspevok
Ospravedlňujem sa za chybu. na konci mal byť otáznik a tým pádom veta nadobudla iný význam
Čiže veta mala byť:
Požiadal... ale tak, aby som znevýhodnil niekoho iného?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Pridala som svoje 3 hlasy - dobiehame druhé miesto
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

to co ma byt........... najprv trosku citam a nechapem,ze aka debata sa tu rozputala a kuknem na nasu kravku- a to ze kde sme no nic-idem posielat
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

633
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

............. + 17 kravobodikov
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
poslala som 8 hlasov , dva ešte na ceste....verím, že predbehneme....
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

už chýba len 6 bodíkov na vyrovnanie! posielam moje 2! držím palčeky!
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

patrixo Pozri príspevok
Prečítaj s pravidlá a nepýtaj sa hlúpo.
"Návštevníci webových stránok môžu hlasovať aj opakovane, v priebehu jedného
súťažného kalendárneho dňa však môžu udeliť každému súťažnému príspevku len
jeden hlas"
Lenže dotyčný mal 5 mailov, čiže poslal 5 hlasov este nieco
Dal som si sam pre seba otazku. Daju sa v takej inet sutazi dodrzat pravidla aby jedna osoba zaslala iba jeden email=1 bod denne? Odpovedam si vnutornym hlasom, mozno ciastocne ano, ale neviem ci by to usporiadatel mal zaujem hnat az do takej specialnosti.

To by musel akceptovat iba jeden email denne od osoby, ktora by musela sucasne vlozit do dalsej kolonky aj svoj osobny identifikator, pravdepodobne ,, rodne cislo ,, a mat pristup do centralneho registra osob na jeho overenie, inac neviem ako by to vyselektoval.

Tym by sa iba odstranilo to, ze by jedna osoba nemohla z anonymnych a roznych inych trebars firemnych emailov zaslat naraz viac bodov, ale zase by sa neodstranilo to, ze ci bod poslala aj skutocne fyzicky osoba, ktorej r.c. patri, ved nie u kazdeho v rodine sa kazdy jej clen venuje Porade alebo inym socialnym sietam, ale ten co body doterz posielal by to zase urobil aj za ostatnych z rodiny tym, ze by pouzil ich r.c. Boli by sme blizsie k spravodlivosti? Mozno by sme sa trocha priblizili.

Patkova mama vyuzila iba lobbing na Porade, ktorej je clenom a oslovila nas ostatnych. Kto chce bod da, kto nechce neda. Ci je to moralne a spravodlive v tejto sutazi je namet na nekonecnu akademicku debatu.

Pre mna su vsetky kravky rovnako pekne (je to zabavka pre detsku tvorivost), ale nie je v mojich technickych silach aby som denne vsetkym ucastnikom sutaze zvladol tymto emailovym sposobom zaslat po 15 bodov, ktore za tychto podmienok mozem dat. Staci, ze to zvladam zasielat Patkovi. Ano, na zaklade lobbingu jeho mamy, inac by som ani nevedel, ze taka sutaz bezi a urcite by som sa tejto sutazi nevenoval posielanim bodov.

Jeden priklad ,,sutaznej spravodlivosti v hre ,, . Ked sa hralo o postup na MS vo futbale v Juznej Afrike medzi Irskom a Francuzkom a Iri uz boli jednou nohou na MS, dal francuzky hrac pred koncom zapasu gol vyslovene ,, rukou ,, ktoru videl cely stadion a je zaznamena kamerami v priamom prenose, len rozhodca ju ,,nevidel alebo nechcel vidiet,, a ten gol znamenal, ze Irsko na MS nepostupilo. Bola to spravodliva ferova hra? Aky priklad spravodlivosti videli mladi futbalisti na TV obrazovkach? Mozu mat potom aj oni vieru v spravodlivu ferovu hru?, ked taku nespravodlivost v sutazi na najvysej celosvetovej urovni videlo mnoho ludi po celej Zemi aj takych co sa o futbal zvlast nezaujimaju, lebo bola to pikoska na spravach.

V tejto cokoladkovej sutazi by mozno bolo spravodlive, keby za kravky mohli hlasovat iba deti vo vymedzenej kategorii rokov bez toho aby ich ovplyvnovali rodicia, ale to cez inet absolutne spravodlivo a s kontrolou, myslim si, nezabezpeci nikto.
Naposledy upravil jarecko : 18.11.10 at 09:01
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať