Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

oprava - Krasavica Milka tusim chytila druhy dych
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Aj ja hlasim dalsie kravicky.... a co vlastne vyhravame?
0 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
Aj ja hlásim - hlasy odoslané
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Vedieme o takmer 200 hlasov....
0 0
kornelia2 kornelia2

kornelia2 je offline (nepripojený) kornelia2

odoslane hlasy
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
zk24 Pozri príspevok
Vedieme o takmer 200 hlasov....
Momentálne je to "len" o 150 hlasov a preto som odoslala aj ja všetky moje možné hlasy. Moje deti sa tiež zapojili a dokonca stiahli so sebou aj kamarátov. Ale oni hlasujú až večer. Dúfam, že si náskok udržíme. Držím Paťkovi palce.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

patrixo Pozri príspevok
Ale trápi ma toho dosť je fajn, ze sa Patrikova mamina onho tak zaujima, len som na pochybách, ci je to správne... mozno sa fakt mýlim, mozno je chyba vo mne. Uz som si tu precital, ze mam ist do certa, ze nemam prispievat do diskusie a ze som hlupy... ja tu nikoho neurazam, len si poviem svoj nazor a nedovolim si povedat niekomu, aby neprispieval... ved je to jeho pravo... ked si to zoberies z mojho uhla pohladu.. ja zas myslim na tie ostatne deti, za ktore rodicia nelobuju...
Som si uplne ista,ze aj ostatny rodicia lobovali,len Patko ma to stastie,ze jeho mamina ma taku podporu u Poradakov-proste ma vdaka nej trochu vacsi fan klub-nieco ako Jackson
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

zahlasované
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

aj u nás, vidím už 882
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

hlas poslany, ak dobre vidim tak jej stav je 887
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja už hlásenia nepodávam (som na tajnej misii) .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Ja už hlásenia nepodávam (som na tajnej misii) .
..

hej a nie si ty náhodou ten zarastený chlapík s koltom, čo stráži túto tému?...som sa normálka zľakla, keď som sem kukla, že THE WEST....notykoki!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ale vedieme o 150 kravských dĺzok..
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Takže ešte dnes tri hlasy a keďže si neviem vybrať, ktorú kravičku dať dnes, tak ich dávam všetky tri.


2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
904 neskoršie, ale stihla som.
1 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte poraďáci... všetkým Vám s Patrikom moc ďakujeme za Vaše hlasy. Neviem či vyhráme s našou a vašou adoptovanou kravičkou Tigricou, ale to nevadí, zabavili sme sa, či nie? Paťko sa tu síce vytešuje, ale... Teraz som klikla na víťazov vo 4 tom kole, tie kravičky čo boli prvé mali vyše 1000 hlasov, ale teraz sú tam kravičky s okolo 80 hlasmi /nepamatám sa už, ktoré boli na prvých miestach/, takže si myslím, že podľa všetkého stačilo zahlasovať za, celý ten čas, z jeden adresy len raz... lebo ináč si to neviem vysvetliť...? V pravidlách bolo písané, že jeden krát za deň z jedenej adresy, tak neviem... Ale šak uvidíme... ĎAKUJEM, že ste takto všetci so mnou klikali a držali palce Paťkovi! Prajem Vám krásny víkend!!! Mimi a Paťko
Výsledky sa dozvieme až na budúci piatok
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno



........ a teraz uz budeme len cakat
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Kedy má skončiť hlasovanie? Máme náskok už "len" 158 hlasov.
Naposledy upravil Kvaka : 19.11.10 at 18:20 Dôvod: chyba
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Našla som v podrobných pravidlách, že môžeme hlasovať pre 5. kolo súťaže od 13. 11. 2010, 00:00:00 hod. do 19. 11. 2010, 23:59:59 hod.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
hej a nie si ty náhodou ten zarastený chlapík s koltom, čo stráži túto tému?...som sa normálka zľakla, keď som sem kukla, že THE WEST....notykoki!...
Psssst!!! Som predsa na tajnej misii.

Kvaka - čo si mala z matiky?
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať