Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

harleydavidson Pozri príspevok
IP adresa sa prideluje pri zapnuti pocitaca a tato adresa plati az do jeho vypnutia. Pri novom zapnuti PC mu je udelena nove IP. Toto plati iba pri dinamickej IP. Ak je staticka, IP je stale rovnake.
a nie je to nahodou pri zapnutí a vypnutí modemu?
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

94
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

96 z jednej adresy mi zatiaľ nezobralo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..7 je tam...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

+ 2 hlásky
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


(Tajná správa - dekódujte si to)
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

.........idem aj ja,ale pozvolna-postupne,aby nam to preslo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dekorované- dekódované..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

magno - prejde. Dnes mi to trvalo (aj s odsúhlasením) spolu 5 minút.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL


Vidím, že 3 osoby označili tému za vyriešenú. Ako je možné, že sa sem dá ešte písať?
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

misoft Pozri príspevok
magno - prejde. Dnes mi to trvalo (aj s odsúhlasením) spolu 5 minút.
........ja len,aby im tam hned po sebe nevyhodilo jednu IP adresu pre zaciatok liznem kravicku pred nami,potom pausa a dalej
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
JarkaL Pozri príspevok

Vidím, že 3 osoby označili tému za vyriešenú. Ako je možné, že sa sem dá ešte písať?
Jarka, neviem, čo za zmena, ale aj téma" Čo sa mi dnes stalo......." má tri fajky a funguje ďalej......
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

...... kravicka obehnuta-zaokruhlene na 130-pokracovanie neskor
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

Pozreli ste si prve štyri kola ako su na tom bodovo vyhercovia? Vytaz sa pohybuje v rozmedzi cca 100 az 70 bodov. To v tych kolach bud nebol angazovany schopny manazment (co pochybujem), alebo jednoducho sutaziaci co porusili pravidla, boli zo sutaze vyluceni.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

....................hm,na tom mozno nieco bude....aby sme nakoniec Patkovi neuskodili....
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
harleydavidson Pozri príspevok
Pozreli ste si prve štyri kola ako su na tom bodovo vyhercovia? Vytaz sa pohybuje v rozmedzi cca 100 az 70 bodov. To v tych kolach bud nebol angazovany schopny manazment (co pochybujem), alebo jednoducho sutaziaci co porusili pravidla, boli zo sutaze vyluceni.
Žiadna z krvičiek nebola vylúčená. Vo štvrtom kole boli hlasy od 0 do 1200 a na prvých minimálne štyroch stránkach mali kravičky hlasy od 200 do tých 1200. Tie hlasy len nejako pospočítavali /ako sa píše aj vyššie nikto zatiaľ neprišiel na to ako/ A aj tá kravička čo mala tých 1200 hlasov je tam...
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
podľa všetkého čo sa mi podarilo zistiť z info linky je
" jeden počítač = jeden hlas"
a keď je vo firme router a viac počítačov, tak znovu zo všetkých aj z 20 tich počítačov = je jeden hlas
Naposledy upravil Zvalik : 22.11.10 at 13:38
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

........... cize,oni tie kravicky nevylucili,len im zredukovali hlasy podla IP adresy ?
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

magno Pozri príspevok
Som si uplne ista,ze aj ostatny rodicia lobovali,len Patko ma to stastie,ze jeho mamina ma taku podporu u Poradakov-proste ma vdaka nej trochu vacsi fan klub-nieco ako Jackson
Som sa tu zas dáko preklikala (ako je mojím zvykom) (namiesto poobedňajšieho zdriemnutia...) a celkom tomu nerozumiem: o čo v tej súťaži vlastne ide? O to, kto má väčší fanklub, alebo o to, ktorá kravička sa páči čo najviac ľuďom???
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Zimama Pozri príspevok
Som sa tu zas dáko preklikala (ako je mojím zvykom) (namiesto poobedňajšieho zdriemnutia...) a celkom tomu nerozumiem: o čo v tej súťaži vlastne ide? O to, kto má väčší fanklub, alebo o to, ktorá kravička sa páči čo najviac ľuďom???
Zimuš, tu ide o dobrého manažéra.
A v treťom kole spraví Paťko /aspoň dúfam/ ,,Poradakravičku", ale Paťko, rozháďž tam písmenká, aby to bola skladačka, lebo nás diskvalifikujú za skrytú reklamu .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať