Zavrieť

Porady

rozvoz nákupov

zdravim

uz davnejsie sa zamyslam nad sluzbou dovozu nakupu priamo domov..v zahranici to uz funguje, ale u nas tusim este nie...zakaznik si po telefone objedna svoj nakup, povie, kde sa to ma kupit a zvysok by bol na mne..myslite, ze by to mohlo ist najma vo vacsich mestach?..dik
Usporiadat
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Freeride Pozri príspevok
Zdravím ťa Martin,

ak mám pravdu povedať, ja som sa už taktiež zahrával s myšlienkou dodávky potravín do domu. No zatiaľ som len uvažoval a keďže som si prečítal aj trošku z potravinového kódexu par vecí, aby bol tovar uskladnený v primeranej teplote až ku spotrebiteľovi (čiže nie tebe) ma to aj odradilo. No teraz ma to znova zaujalo ako som objavil tvoj príspevok.

Napíš my súkromnú správu prosím, možno by sme vedeli niečo vykuť
Ja som si už aj robil plániky totižto, no zahodil som ich, ale v hlave všetko ostalo.
Aj mne sa ešte stále táto myšlienka pozdáva, ale uvažoval by som nad ňou z opačnej strany, ako tí, ktorí to už "vyskúšali".
0 0
Freeride Freeride

Freeride je offline (nepripojený) Freeride

dosť som tu počul o predaji cez internet a predaji dôchodcom. A čo takto to zobrať z iného súdka? Prečo sa zameriavať iba na internet? Predsa tam dôchodcovia nechodia, aspoň nie väčšina.

Ja mám nápad: Čo takto vytlačiť letáčiky, rozniesť ich po blízkych dedinkách a pridať tam naozaj prijateľnú čiastku za dovoz. A popri tom by mohol byť aj predaj cez internet.

Myslíte, že to zrejme nebude fungovať?
Väčšina dôchodcov z dedín chodí nakupovať do miest a utrácajú za cestu autom nemalé peniaze - toto som si uvedomil keď my dedo rozprával, že tam chodia po malé nákupy a čo ich stojí cesta tam a späť.

Ja si myslím, že toto je počiatok takéhoto obchodu.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ono je to proste komplikovana zalezitost, povie ti niekto chcem chleba ale aky?? vies kolko ich je druhov kde nakupovat roznasat atd. proste je tam nekonecne vela problemov, nieco take si moze dovolit akurat tak nejaky kamenny shop a ponukal by to svojim zakaznikom... naco by siel niekto do niecoho takeho ked milion inych jednoduhsich moznosti ako zarobit. .. inak hoci sam mam eshop aj cez net nakupujem tak potraviny nebudem kupovat cez net, potraviny mas v kazdej dedine a obcas sa idem poprechadzat aj do hypermarketu a vyberem si co chcem,... a argumentovat tu ze toto bude lacnejsi sposob, tak urcite nebude... takto nemoze byt nastaveny tento biznis skor to treba chapat ako sluzbu za ktoru sa priplaca.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ešte by možno fungovalo nakupovanie podľa letákových akcii.
Doručíš leták (teda doručia im leták) a ty im nakúpiš presne podľa toho. A za dovoz a nákup ti zaplatia.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať