Zavrieť

Porady

Zrušenie havarijnej poistky

Chcela by som Vás poprosiť o radu:

písala som do Allianz, že ruším havarijnú poistku ku dňu 8.11.2010. Na to mi prišla odpoveď z Allianz, že moje zrušenie neakceptujú. Budú ho akceptovať iba vtedy, pokiaľ sa auto na niekoho prepísalo a pod.. Ako je to možné? Však havarijné poistenie nie je povinné. Je na mne či ho chcem alebo nie. Ako mám teraz postupovať?

Ďakujem

Lucia
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kvakina, nemožeš povedať,že máš odo mňa nejaký neužitočný bod- to by som si nikdy nedovolil voči tebe- mám ťa rád tu na porade a v živote by som ti nedal neužitočné- nemáš ani jeden neužitočný bod odomňa...-a ani nebudeš mať...
takže tak...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kvakina, nemožeš povedať,že máš odo mňa nejaký neužitočný bod- to by som si nikdy nedovolil voči tebe- mám ťa rád tu na porade a v živote by som ti nedal neužitočné- nemáš ani jeden neužitočný bod odomňa...-a ani nebudeš mať..
takže tak....
Ďakujem. Kvakikvak.
0 0
lucinkaa lucinkaa

lucinkaa je offline (nepripojený) lucinkaa

Stanislav, bubkoch ďakujem za odpoveď.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale samozrejme že sa dá poistit auto aj na dobu určitú, napr. 3 mesiace a potom zmluva zaniká...
.. mňa s týmto v tvojej poisťovni odmietli...

Tiež z vlastnej skúsenosti (v inej poisťovni) - chcela som dať výpoveď HP (štvrťročne platená) .. bolo to viac ako šesť týždňov pred ukončením tretieho štvrťroka - nepochodila som. Už je ukončená síce - ale až k výročiu.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

ja by som sa chcela spýtať ... ako postupovať v prípade, ak je auto vyradené už dlhšiu dobu (zošrotované) .. a majiteľ pozabudol zrušiť HP
má tam samozrejme nedoplatok ... dá sa to ešte zrušiť k tomu dátumu vyradenia (aj keď je to už viac,ako rok?)
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Katy a R Pozri príspevok
ja by som sa chcela spýtať ... ako postupovať v prípade, ak je auto vyradené už dlhšiu dobu (zošrotované) .. a majiteľ pozabudol zrušiť HP
má tam samozrejme nedoplatok ... dá sa to ešte zrušiť k tomu dátumu vyradenia (aj keď je to už viac,ako rok?)
ak auto bolo vyradene, je o tom zaznam ... ten treba doniest do poistovne a zrusit HP k datumu vyradenia ... tym okamihom zanikne nedoplatok
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať