Zavrieť

Porady

Slovakia energy s.r.o.

Má niekto skúsenosti s firmou Slovakia energy s.r.o.? Podpísal niekto s nimi zmluvu? A potom ju chcel zrušiť? Dá sa s nimi skontaktovať?
Prosím, napíšte akekoľvek informácie.
Ďakujem.
Usporiadat
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Kontakt nájdeš tu: http://www.slovakiaenergy.sk/
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

My mame tu skusenost.ze moj svokor s nimi podpisal zmluvu,lebo ho namotali ake je to super vyhodne atd....ale moj muz ked si to potom prestudoval tak prisiel k zaveru ze radcsej s nimi zmluvu zrusime a tak im poslal ziadost o zrusenie zmluvy....uz prisla odpoved ze zmluvu zrusili,ale 20 eurovy poplatok nam uz asi nevratia....asi tak....najlepsie je to,ze oni garantuju super ceny len do konca roka a potom nevedia ako to bude dalej....a pobocku maju len v Blave a potom az v Cechach....teda aspon myslim ze tak to hovoril moj manzel,ja som sa tomu nejak moc nevenovala.....
0 0
kamakorka kamakorka

kamakorka je offline (nepripojený) kamakorka

a ako ste formulovali žiadosť o zrušenie zmluvy? Lebo svokra to tiež podpísala minulý týždeň vo štvrtok, tak to chcem rýchlo zrušiť.
0 0
kamakorka kamakorka

kamakorka je offline (nepripojený) kamakorka

a za čo ste platili tých 20 EUR?
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

kamakorka Pozri príspevok
a ako ste formulovali žiadosť o zrušenie zmluvy? Lebo svokra to tiež podpísala minulý týždeň vo štvrtok, tak to chcem rýchlo zrušiť.
myslím, že táto téma tu už bola rozoberaná...
napriek tomu - klienti mali tiež s nimi zmluvu - keď ju chceli zrušiť, zistili, že majú polročnú výpovednú lehotu
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

už som to aj našla:

http://www.porada.sk/t115999-slovaki...elektriny.html

fakt sa tu už nikto neobťažuje hľadať?
0 0
mojik mojik

mojik je offline (nepripojený) mojik

ak do 30 dní pošlete žiadosť o zrušenie tak vám to zrušia v pohode. napísala som im že chcem zrušiť s nimi dodávku el. energie a číslo zmluvy.
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

Tych 20 eur sme platili ako aktivacny poplatok......Ale ako manzel formuloval ziadost o zrusenie zmluvy ti nepoviem,lebo nie je momentalne doma.....ale bolo to do toho mesiaca tak asi preto s tym neboli problemy,ako tu uz niekto pisal.....
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
A musím dodať, že keď som si mala možnosť prečítať ich podmienky, nedalo mi nezasmiať sa nad podmienkou, že ak máte dohodnutú dobu určitú - aj tak ste povinný aj napriek presne dohodnutej dobe, myslím, že dokonca 2 mesiace vopred písomne napísať, že trváte na skončení, ak nie, tak sa automaticky mení na dobu neurčitú s výpovednou ? pol roka??? neviem isto. Len ma zarazilo, že nestačí dohodnúť dátum skončenia.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mne volali až domov... Vraj ponúkajú dodávku lacnejšej elektriny a zdalo sa mi, že pani na druhej strane linky je mierne vytočená, keď som jej povedala, že radšej počkám, aké skúsenosti budú mať druhí a potom uvidím. Volala mi dokonca 3x.
Ak to bude také super výhodné a elektrinu budeme mať fakt lacnejšiu, tak si myslím, že nebude problém si k nim zavolať a zmluvu s nimi podpísať.
Zatiaľ im ale veľmi neverím...
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Bionda Pozri príspevok
A musím dodať, že keď som si mala možnosť prečítať ich podmienky, nedalo mi nezasmiať sa nad podmienkou, že ak máte dohodnutú dobu určitú - aj tak ste povinný aj napriek presne dohodnutej dobe, myslím, že dokonca 2 mesiace vopred písomne napísať, že trváte na skončení, ak nie, tak sa automaticky mení na dobu neurčitú s výpovednou ? pol roka??? neviem isto. Len ma zarazilo, že nestačí dohodnúť dátum skončenia.
Tak takýto ťah má napríklad aj distribútor a to dokonca aj schválený od URSO vo vzťahu k veľkoodberateľom. Tam totiž dohodnuté kapacity na obdobie 12 nasledovných mesiacov platia automaticky aj ďalej aj napriek presne dohodnutej dobe platnosti, ak ich písomne včas a dopredu nepožiadate o zmenu. Majú teda dobrý a silný vzor s podporou a odobrením štátneho regulátora.
0 0
jankokr jankokr

jankokr je offline (nepripojený) jankokr

kamakorka Pozri príspevok
Má niekto skúsenosti s firmou Slovakia energy s.r.o.? Podpísal niekto s nimi zmluvu? A potom ju chcel zrušiť? Dá sa s nimi skontaktovať?
Prosím, napíšte akekoľvek informácie.
Ďakujem.
Skúsenosť s firmou nemám, nakoľko som od zmluvy odstúpil v stanovenej lehote.

Zmluvu podpísal môj otec po tom, čo mu neodborne vyškolená externá pracovníčka firmy poskytla skreslené informácie.

Samozrejme sme zmluvu v stanovenej lehote vypovedali a to na základe všeobecných obchodných podmienok (VOP) Rámcovej Zmluvy . Konkrétne VOP písmeno "D" čl. 12 .

Na neodborný postup zamestnankyne som telefonicky upozornil na ich infolinke : +421(0)2 5920 9000 (v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 h)
ďalšie kontakty sú na oficiálnej stránke firmy Slovakia Energy
0 0
chamajda chamajda

chamajda je offline (nepripojený) chamajda

Dnes boli aj u našich starých rodičov a samozrejme im podpísali. Dočítal som sa tu, že sa to dá zrušiť do mesiaca. Akou zmluvou presne? V tomto sa nevyznám vôbec. Ďakujem
0 0
jankokr jankokr

jankokr je offline (nepripojený) jankokr

chamajda Pozri príspevok
Dnes boli aj u našich starých rodičov a samozrejme im podpísali. Dočítal som sa tu, že sa to dá zrušiť do mesiaca. Akou zmluvou presne? V tomto sa nevyznám vôbec. Ďakujem
Stačí ak napíšete " Žiadosť o zrušenie zmluvy" a odošlete ju doporučene na adresu Slovakia Energy s.r.o
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
jankokr Pozri príspevok
Stačí ak napíšete " Žiadosť o zrušenie zmluvy" a odošlete ju doporučene na adresu Slovakia Energy s.r.o
Ak máte na niečo nárok, tak o to sa nežiada. Text je teda "Ruším..." samozrejme v ďalšom texte musí byť špecifikácia čo rušíte. To znamená zmluva číslo, názov a dátum, toho čo rušíte.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Na Markíze má byť dnes v správach reportáž o firme, s ktorou majú ľudia porobené zmluvy na odber elektriny, pritom tá firma nemá potrebné povolenia. Budem to pozerať a napíšem viac...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pripájam link:

http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/...-neplatte.html
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Dali na TV M. naozaj super návod ... neplatiť... asi začnem lutovať, že ja s nimi nemám zmluvu. A o pár rokov exekútor vezme byt, za takú radu v danej reportaži.
0 0
anonym222 anonym222

anonym222 je offline (nepripojený) anonym222

To že firma ktorá chce podnikať na trhu s elektrinou aj pre obyvateľstvo zabudne na to najdôležitejšie - dať si odsúhlasiť ceny elektriny od URSO svedčí iba o jej totálnej neprofesionalite. Tým si urobila "dobrú reklamu". Verím, že si to všimnú aj ich "potenciálni odberatelia".
0 0
dorah34 dorah34

dorah34 je offline (nepripojený) dorah34

neviem, kto ste dnes rano pocuvali spravy na markize, ale vraj Slovakia energy nepredlozila na schvalenie ceny energetickemu uradu (ci ako sa volal), takze vraj ich ceny su neplatne a teda nemusite nic platit...sa hodi taka sprava pred vianocami, nie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať