Zavrieť

Porady

Ďalšia hlasovacia súťaž

žena
Keďže naše kravičky aj mačičky už povyhrávali, teraz sem priložím inú hlasovaciu súťaž. Neznásilňujem nikoho na hlasovanie, len ak máte chuť môžete prispieť nejakým hlasom pre moju vnučku Dianku za tento príspevok

stolička, havinko a papaníčko
(juzanka 5.12.2010 22:03:07)

Keďže náš pokladík bude mať 25.12. 5 mesiacov, stále je to náš anjelik, ktorého si zabalíme do látkových plienok a položíme si ho pod stromček ako malinkého Ježiška... najvačší darček pod stromčekom tak budeme mať my, rodičia. Ale samozrejme ani Dianka nezostane skrátka a určite dostane "spievajúceho psíka" (ktorého sme si mimochodom otestovali u jej kamaráta, či sa jej vôbec páči ), niečo fajné na papkanie, stoličku na kŕmenie,... Aj tak si však myslím, že najkrajší darček pre ňu bude celková vianočná atmosféra, svietiaci stromček, zapálená sviečka a vôňa sviatočných jedál, na ktorých si však budeme pochutnávať len my, rodičia

http://www.dojcenskavyziva.sk/soutez...i_nadilka.aspx

Vopred všetkým hlasujúcim ďakujem. Vlasta
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Huráááááá podarilo sa už je 300
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Ďakujem Vám všetkým, vydržme ešte do 20.12. a potom sa už venujme len pečeniu a prípravám na vianoce. Mne sa nedá tiež hlasovať, ale dcére ktorá býva v maďarsku sa podarí niekoľko krát denne - nerozumiem tomu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a mňa to pekne naštvalo, že sa mi nedá hlasovať, nuž som sa opýtala kompetentných, ako je to možné..no a tu je odpoveď...




Dobrý den,

reaguji na Váš dotaz k soutěži na webu www.dojcenskavyziva.sk. Pravidla soutěže jsou nastavena tak, že z jedné IP adresy lze hlasovat maximálně 3× a to vždy nejdříve 2 hodiny po předchozím hlasování.

Pokud jste ještě s přítelkyní nevyčerpaly všechny tři možnosti k hlasování, je možné, že máte u svého poskytovatele internetu přidělenou společnou IP adresu pro více uživatelů. V takovém případě by to znamenalo, že mohl hlasovat někdo jiný se stejnou IP jako máte Vy a celkový součet hlasů dosáhl hodnoty 3, aniž by všechny hlasy pocházely od Vás.

S pozdravem

Alan Ostárek
Junior Account Manager
2 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Pepsikova teda ty sa nezdáš - ďakujem za iniciatívu aj za hlasovanie. Ale ako je možné že po 5 dňoch ma 1x pustilo hlasovať a potom už zasa nie - nejaké čudné. Zistila som, že dcéra má meniacu sa IP a preto to teda ide častejšie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ja som klikala furt,a pretože furt ma nepustili, tak na to nas*jedovalo..mám rada jasno vo veciach,nuž som sa opýtala...moja IP bude asik beton!...
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

dnes ma to pustilo 2-ktát z práce - 301
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

pepsi, mne to v robote nejde už celý týždeň, aj viac a pochybujem že by niekto z chlapov u nás hlasoval v takejto súťaži
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Vlasti ja to robím pri pečení, kedykoľvek idem okolo počítača, tak to skúšam
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Verkaz, takže už máš napečené? Ja mám iba medovníky, ktoré už druhý deň zdobím a pečenie budem robiť cez víkend.
ĎAKUJEM všetkým za hlasovanie.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

303
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

305
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Truch tebe to ide, len tak ďalej - ďakujem.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

308 Vlasti, už budem doma, tak máš každý deň 3 hlasy, ešte som nahovorila aj syna, možno sa mu podarilo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no nejako tomu ich spôsobu neverím..pochybujem, že ešte niekto tu má IP ako ja..a stále nejde...
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

mne sa tiež doma stále nedá hlasovať
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

teraz 309
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

ráno 310
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
konečne sa mi podarilo...311
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

313
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

mňa od rána pustilo 2 x - 312
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať