Zavrieť

Porady

firma home4all montovane domy

Ahojte. Chcem sa spýtať, či niekto z vás niekto pozná firmu home4all, alebo s nou má niejaké skúsenosti, ktorá stavia montované domy a je z BA Zastrešuje ju firma Asonium.
Usporiadat
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Dávali ste zálohu naraz na základovú dosku aj na konštrukciu domu?Je doska aspoň dobre urobená?
0 0
sunnyday2009 sunnyday2009

sunnyday2009 je offline (nepripojený) sunnyday2009

@marleau: doska je dobre urobena, robil to subdodavatel; davali sme zalohu aj na konstrukciu domu - su to v podstate platby, ktore mali byt pouzite na stavbu do stavu hruba stavba; (PS: vdaka za podporu, nemozem vam odpovedat cez private message
0 0
susan123 susan123

susan123 je offline (nepripojený) susan123

dobrý deň, my sme tiež podpísali zmluvu Home4all, (Asonium), a tiež sme neni spokojní. Prosím mohli by ste sa mi ozvať na súkromný email. zuzka123@atlas.sk, Ďakujem pekne.
Naposledy upravil susan123 : 27.10.12 at 07:12
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Zdá sa,že firme sa "darí",ale nie stavať....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Predajcovia tiež nemajú čo povedať...
0 0
sunnyday2009 sunnyday2009

sunnyday2009 je offline (nepripojený) sunnyday2009

co s predajcami?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Predajcovia,ktorí v tejto téme tvrdia,že zastupujú firmu home4all.
0 0
bronuliak bronuliak

bronuliak je offline (nepripojený) bronuliak

Zdravim sunnyday2009, susan123 a dalsich ktori sa ocitli v rovnakej situacii. Zda sa, ze nas je a bude dost vela, zial. Som v obdobnej situacii. Zmluva podpisana, zaplatena zaloha a su mesiace v omeskani s odovzdanim hotoveho domu. Stale nestoji ani jeden panel. Mate informacie od vasho obchodnika o situacii, pripadne subdodavatela, ci dostali zaplatene za odvedenu pracu?
0 0
bronuliak bronuliak

bronuliak je offline (nepripojený) bronuliak

Zdravim sunnyday2009, susan123 a dalsich ktori sa ocitli v rovnakej situacii. Zda sa, ze nas je a bude dost vela, zial. Som v obdobnej situacii. Zmluva podpisana, zaplatena zaloha a su mesiace v omeskani s odovzdanim hotoveho domu. Stale nestoji ani jeden panel. Mate informacie od vasho obchodnika o situacii, pripadne subdodavatela, ci dostali zaplatene za odvedenu pracu?
0 0
sunnyday2009 sunnyday2009

sunnyday2009 je offline (nepripojený) sunnyday2009

zdravim bronuliak. som v kontakte so subdodavatelom, ktroy nam robil tu zakladovu dosku a pokial viem od neho, tak on za svoju pracu zaplatene nedostal vy tiez staviate cez home4all ? odkedy? nam sa totiz tento rok v aprili najskor zacali vyhovarat, ze mali nejake interne financne problemy, ale myslim, ze to bola skutocne len vyhovorka a v skutocnosti su tymto sposobom zvyknuti standardne fungovat
0 0
bronuliak bronuliak

bronuliak je offline (nepripojený) bronuliak

Terminy sa zhoduju s vasimi. Aj stav platieb obdobny. Ani subdodavatel nedostal zaplatene. Ale kazdych par mesiacov hladaju novych obchodnikov. Asi ti povodni to vzdavaju ked spoznaju realitu
0 0
sunnyday2009 sunnyday2009

sunnyday2009 je offline (nepripojený) sunnyday2009

no neviem ako vy, ale my sme sa uz stretli s tolkymi ich subdodavatelmi. stale menia subdodavatelov, lebo im zrejme uz nik nechce stavat za tychto podmienok (co sa im teda necudujem). neviem ako toto cele dopadne ...
@bronuliak: vy planujete co podniknut v tejto veci?
0 0
Ivet001 Ivet001

Ivet001 je offline (nepripojený) Ivet001

Ja som sa snažila vysvetliť viac-krát, že najnižšia cena nie je vždy tá najsprávnejšia... Veď každý musí nakúpiť rovnaké množstvo materiálu na ten istý dom... Firmy majú zľavy, avšak myslieť si, že celú "venujú" klientovi len preto, aby mu mohli veľkoryso postaviť dom, je naivné...
A okrem toho,škoda, že sa ľudia začínajú zaujímať o pozadie firmy väčšinou keď už je neskoro...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ivet001 Pozri príspevok
Ja som sa snažila vysvetliť viac-krát, že najnižšia cena nie je vždy tá najsprávnejšia... Veď každý musí nakúpiť rovnaké množstvo materiálu na ten istý dom... Firmy majú zľavy, avšak myslieť si, že celú "venujú" klientovi len preto, aby mu mohli veľkoryso postaviť dom, je naivné...
A okrem toho,škoda, že sa ľudia začínajú zaujímať o pozadie firmy väčšinou keď už je neskoro...
Nižšia cena može znamenať aj iný ako ten správny materiál použitý na výstavbu.No ale web stránku majú peknú,nie?
0 0
sunnyday2009 sunnyday2009

sunnyday2009 je offline (nepripojený) sunnyday2009

@Ivet001: vdaka za nazor. Zaujimala som sa aj skor, predtym ako sme podpisali zmluvu, ale na internete som nenasla dokopy ziadne referencie na tuto spolocnost. boli sme sa pozriet na ich stavbe - vyzeralo vsetko OK. K najnizsej cene - nie nesli sme vylozene po najnizsej cene, zaujala nas vsak AJ cena AJ sposob vystavby a material pouzity pri nej. Ano, mohli sme sa mylit vo vybere - nie sme stavebnici, ale ako sa tak viac a viac rozhliadam, tak kazdy 'kope za seba' (co je logicke) a najst to co je 'absolutne najlepsie' snad ani nie je mozne... okrem toho, aj cena je dolezita - ked si teraz zistujem ceny od inych spolocnosti na nas projekt, tak sa roznia az do vysy 40000EUR co je teda pre mna uz rozdiel, ktory stoji za uvahu.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Cena by mala zodpovedať kvalite,ale kvalita by nemala klesať s klesajúcou cenou.Robiť niečo menej kvalitne alebo použiť iný ako vhodný materiál len kvoli nižšej cene je chrapúnske.Takisto je nesprávne stanoviť cenu ako v Nemecku,keď klient na Slovensku nie je taký ako klient v Nemecku,napriek takmer rovnakým cenám materiálov.Na druhej strane donekonečna sa s cenou dole ísť nedá,vždy je to na úkor niečoho.Ak je povodná cena napr. 85.000,- a firma spustí na napr. 75.000,- bez toho,že by došlo k výraznej zmene projektu,má to podľa mňa podvodnícky charakter,kde prvotnou snahou bolo zarobiť o rozdielových 10.000,- viac a keď to nejde,tak spustíme.Možno to niekto nazve obchodovanie,ale takto to funguje skor v Egypte na ulici alebo v Turecku v zlatníctve.Ak si zrátam reálne náklady na materiál,reálnu cenu za robotu,reálnu réžiu a zisk primeraný odvedenej práci,dostanem reálnu cenu,s ktorou sa dá hýbať len minimálne ak vobec.
Druhou stranou mince je prístup zodpovedných vo firme a ten sa dá len ťažko predpokladať.
0 0
jozo10 jozo10

jozo10 je offline (nepripojený) jozo10

@marleau: Nebol som tu asi tri mesiace, lebo ma to neupozornilo, že sú tu nové príspevky. Ja nezastupujem firmu home4all, ja sa snažím predávať jej výrobky - panely SIP, ktoré sú podľa mňa kvalitné, dlhodobo vyvíjané a odskúšané. Vo svete je technológiou SIP postavených vyše milióna domov. Firmu zastupuje jej vedenie.
0 0
sunnyday2009 sunnyday2009

sunnyday2009 je offline (nepripojený) sunnyday2009

@bronuliak: nemozeme sa nejak skontaktovat mailom? ak ste za, napiste mi na anitram13@gmail.com. vdaka
0 0
ladygaga ladygaga

ladygaga je offline (nepripojený) ladygaga

Neviete niekto, kde tie panely vyrábajú, myslím kde majú výrobnú halu,závod?
0 0
sunnyday2009 sunnyday2009

sunnyday2009 je offline (nepripojený) sunnyday2009

osobne som nikdy v ich vyrobnej hale nebola. ale zastupcovia spolocnosti alebo prip. aj tu uzivatel jozo10 by vedeli povedat
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať