Zavrieť

Porady

Usporiadat
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
evina
Dúfam, že keď nikto nebude môcť okrem mňa za gól to považovať nebudete
Huráááá my tri z Nitry (BB a BA) to je co by dup ...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

ja prídem,babo asi tiež a muška sa rozhodne neskôr
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
ja prídem tiež... len je otázne, že kde?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

AVO
Huráááá my tri z Nitry (BB a BA) to je co by dup ...
... a odkedy ste z Nitry? ... a teda kde bude stretko?
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Zuzka
... a odkedy ste z Nitry? ... a teda kde bude stretko?
Odkedy rýmujem ... A kde bude stretko? Hádam navrhneme my, aby sme nezablúdili Zatiaľ sa k tomu nikto nemá ... takže dúfam, že sa to stihneme dozvedieť
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
- dlhými nohami jedna z dotyčných osôb disponuje ,
- v hlbokom výstrihu chlpatá hruď ďalšieho kamoša nebude pre mňa príťažlivá ani po prižmúrení všetkých očí. [/quote]

Názorný príklad významu definície! Niekto povie grupák, niekto vyššia moc !
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
OK, navrhujem Pravda café.

1. Avo a Denda tam trafia bez problémov.
2. Doma ma pustia, keď poviem že ideme zvýšiť tržby švagrovi. Mimochodom u neho vybavím zľavu, keď na to príde.
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Ak sa mi podarí jednu dôležitú vec včas doriešiť, tiež prídem. Len jeden malý problém - Jožko, kde to je?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Trnavská cesta, za športovou Halou Mladosť.

Inak povedané, za halou Mladosť, na opačnej strane veľkého parkoviska pred futbalovým štadiónom Inter.

Ďalší návod - Kaufland na Trnavskej, ak idete autom a zabočíte z Trnavskej ku Kauflandu, tak nezabočíte na parkovisko Kauflandu ale prejdete rovno ďalej (vľavo hala Mladosť) a na križovatke pred Interom zabočíte doľava - okolo haly Mladosť a potom ešte cca 100 m. Pravda café je vysvietené, tam už nemožno zablúdiť.

Ešte jeden návod - hocijako sa treba dostať k južnému vchodu na štadión Inter. Keď sa pred vchodom otočíte chrbtom k Interu, pred sebou máte veľké parkovisko (zatiaľ, čoskoro ho zastavajú), stoja na ňom obvykle kamióny. Na opačnej strane parkoviska svieti svetielko. Nie je to perníková chalúpka, je to Pravda café.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 02.03.06 at 10:15
0 0
jamborova jamborova

jamborova je offline (nepripojený) jamborova

Prosím kto poradí.potrebujem stiahnut neaké tlačivá a vobec to neide.
Dakujem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
V tejto téme veru nikto.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Jozef Mihál
Trnavská cesta, za športovou Halou Mladosť.

Inak povedané, za halou Mladosť, na opačnej strane veľkého parkoviska pred futbalovým štadíónom Inter.

Ďalší návod - Kaufland na Trnavskej, ak idete autom a zabočíte z Trnavskej ku Kauflandu, tak nezapočíte na parkovisko Kauflandu ale prejdete rovno ďalej (vľavo hala Mladosť) a na križovatke pred Interom zabočíte doľava - okolo haly a potom ešte cca 100 m.
Ďakujem ... netuším ... Poznám prístavný most Denda sa o chvíľu vráti, ona je navigátor ...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
jamborova
Prosím kto poradí.potrebujem stiahnut neaké tlačivá a vobec to neide.
Dakujem
Vitaj
si tu nová, tak preto sa Ťa opýtam --- aké to tlačivá potrebuješ ???? čoho sa to týka??
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Skúsim nájsť, hádam sa nestratím . Platí zasa o 17,00 ? Ak sa mi podarí, prídem MHD a trocha neskôr.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
AVO+DENDA!!!!..bóžinkuchcem vás vidieť!!!To určite prídem, aj keby som podala DP v apríli!!! Kočky do PK trafíte..takže stretko v PK z BA tiež trafia!!

Teším sa tralala, tralala
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Hore Hron, dolu Hron ... ajajúúúúú

Prosím zmeny nahlasovať do 8.00 večer ... lebo je reálna šanca, že nereálne nepotrafíme

Heli tešíme sa ...
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
ALDA
Kočky do PK trafíte.
Heli si si istá? Ja? A po starej ceste?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
luebchenko
- dlhými nohami jedna z dotyčných osôb disponuje ,
- v hlbokom výstrihu chlpatá hruď ďalšieho kamoša nebude pre mňa príťažlivá ani po prižmúrení všetkých očí.
Názorný príklad významu definície! Niekto povie grupák, niekto vyššia moc ![/quote]

aj ja chcem ísť.... , jak Vám závidím - čo nemáte robotku? - ja strašne , alebo ste lepší a viete sa odreagovať , tak všetkých zdravím, užite si to aj za mňa!!!:p
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
AVO
Ďakujem ... netuším ... Poznám prístavný most Denda sa o chvíľu vráti, ona je navigátor ...
Janka, pozri si mapu napr. na www.atlas.sk.

Návrh trasy č.1.:

Na prvom zjazde z diaľnice na začiatku Bratislavy (Zlaté piesky) zídete z diaľnice a idete popri Zlatých pieskoch v smere do centra. Prejdete okolo Tesca a pokračujete po Rožňavskej ceste. Potom stále rovno, rovno, rovno, až kým nebudete mať napravo od seba Kaufland. Hneď za Kauflandom (tam, kde sú semafory pre chodcov) odbočíte doprava. O cca 30 m je križovatka, kde zabočíte doľava. Po 100 m je Pravda café.

Návrh trasy č.2.:

Po diaľnici prídete až pred Prístavný most. Na zjazde z diaľnice pred mostom zídete z diaľnice a dostanete sa na Bajkalskú. Po Bajkalskej idete rovno až k športovej hale Pasienky. Prejdete rovno cez križovatku pri športovej hale a za križovatkou - asi 30 m - je odbočka doprava, poza športovú halu. Odbočíte a pôjdete rovno cca 200 m až sa dostanete k veľkému parkovisku pred štadión Inter (ten rozoznáte podľa žltonatretých reflektorov umelého osvetlenia). A tam to už nájdete.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Jozef Mihál
Janka, pozri si mapu napr. na www.atlas.sk.
Jozef čo myslíš, čo robí Denisa?

A okrem toho, my prídeme z Rače. Ale hádam to zvládneme. Keď sme zvládli husacinu, zvládneme aj "hodinu pravdy".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať