Zavrieť

Porady

Usporiadat
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

endrju
Vytiahnuť iba tému?
V mojom prípade je to aj o "vytiahnutí" hotovosti z nejakého sponzorského účtu. Neviete o nejakom ?
Joj, taký sponzorský účet by sa nám zišiel viacerým. Ale neboj, keď narazíme na nejaký prameň, podelíme sa.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

čo tak 23.6.2006
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Muška
čo tak 23.6.2006
Bóžinku, to chceš do vtedy vydržať
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
A čo tak v piatok 16.6.2006 do Nitry .......baby hm?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Baby, my máme 16.6. - výročie......asi by bolo blbé keby to drahý oslavoval bezo mňa
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Muška
Baby, my máme 16.6. - výročie......asi by bolo blbé keby to drahý oslavoval bezo mňa
No to by bolo ozaj blbé .......tak nech príde aj on ....:p :p
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zitka, aby ma odhalil??? Veď ja chodím na pracovné stretnutia.
My sa totiž v BA stretávame dooooooosť často (podľa drahého), podľa nás doooooosť málo
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Muška
Zitka, aby ma odhalil??? Veď ja chodím na pracovné stretnutia.
My sa totiž v BA stretávame dooooooosť často (podľa drahého), podľa nás doooooosť málo
OK , ale ja za to nemôžem , že Ty máš zrovna na voľby výročie :p :p

Ale nie teraz vážne , treba sa mu povenovať ....
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zitka, už vieš prečo som sa Vás snažila presvedčiť na iný termín stretka v NR...
16.6. - sa mi proste nedá
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Muška
Zitka, už vieš prečo som sa Vás snažila presvedčiť na iný termín stretka v NR...
16.6. - sa mi proste nedá
Muška nevadí ,môžeme sa stretnút aj po 16.6. podľa dohody , ale neviem či zasa môj nepovie , že často som začala chodiť na stretkááá .......pracovné ...

Inak nás je máličko teraz v piatok ......
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Ahojte. Koná sa dnes stretko? Akosi je ticho. Asi ste si to nahradili posledným piatkom? Prajem všetkým aspoň krásny víkend.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

[quote=Beba]Ahojte. Koná sa dnes stretko? Akosi je ticho. Asi ste si to nahradili posledným piatkom? /quote]

Nenahradili koťuhy západniarske , preto som aj zostala v ten piatok definitívne trčať doma
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Keďže na budúci týždeň je stretko v Hungárii a teraz tu bolo a je málo ľudí tak stretko nebolo a dnes asi ani nebude
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Absenciáááááá Tak dobre, beriem to a dnes pôjdem na rande s niekým iným
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
overila som v kalendári a je to tak!!! v piatok zasa bude !!! a ja som vás (vlastnou absenčnou vinou) už táááák dávno nevidela. Je tu vôbec niekto kávychtivý alebo všetci lôchate kafčo kdesi pri mori? V BA pozostalí - kde a o koľkej?
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
všetci pri mori? či inej tekutine?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja som doma...a ťažko pracujem...
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Aj ja som doma - konečne. Už som sa v špitáli nudila. Na stretko by som prišla, ak by sa konalo, aspoň na chvíľu. Už mi chýbate.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
brm
ja som doma...a ťažko pracujem...
ťažko... to akože je ti zaťažko čo len jedným mozgovým závitom pohnúť? to sme na tom podobne
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
posúvam, piatok sa blíži závratnou rýchlosťou... asi ako tie búrky čo nám tuná vyschnutým už meteorológovia asi 2 týždne sľubujú. Neviem ako inde ale na Devíne fakt už asi 3 týždne ani kvapka. Večer keď polievam tak sa len tak zapráši, komáre sa splašia a o chvíľu je zem zasa suchá aké z toho vyplýva ponaučenie? že treba na kafčotreff logo nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať