Zavrieť

Porady

Usporiadat
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Pozdravuje vás ekin,dnes som s ňou bol
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Dámy a páni, prvý piatok v mesiaci je za nami a počas pobytu v Blave som v tejto téme nenašiel žiadneho organizátora stretka. Už nepijete kávu?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Benka,
nakoľko sa 30.9.2006 konala "husacinka" . Prvý piatok sme si odpustili.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

bepo
Pozdravuje vás ekin,dnes som s ňou bol
Za pozdrav ďakujeme

Porada expanduje aj za veľkú mláku A najmä stretká
Naposledy upravil endrju : 09.10.06 at 20:06 Dôvod: preklep :(
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
endrju
Porada expanduje aj za veľkú mláku A najmä stretká
...tak a máme za sebou aj historicky prvý Kafčotreff v USA. Účastníkom môžu ostatní ozaj len tíško závidieť.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

vazeni a mili...poradaci,
bola som ozaj rada, ze sa mi stretnutie s Bepom podarilo uspesne dotiahnut do konca, ze som nezabludila v San Franciscu a hlavne, ze sme sa vdaka modernej technike a neodmyslitelnym mobilom dokazali stretnut na takom mieste, kde bolo ludi ako u nas na prveho maja /kedysi/ .. a verte mi, pomohla aj nahoda, ze ma kedysi davno Beatka doviedla aj na scrabble, kde uz patrim k stalicam a mam tam aj novych znamych - a jedna z nich, slovenka zijuca tuna.. ma k Bepovi priviedla osobne. Spominam na chvile prezite s vami, ci uz tu..alebo aj na Krahuliach..a vzdialujem sa od ekonomiky asi tak, ako som teraz daleko od vas. Poznam vsak dobre plienky.... a ich obsah, par angl.slov - ktorym rozumeju deturence... a netrapim sa s DPH ci s novymi zakonmi..za tym jednym mi nie je luto..ale vsetko ostatne mi chyba . Priatelia, domov...ten krasny pocit stretnut cloveka... tu sa to akosi nestava. Takze chodim na tuto stranku, citam, citam...obcas tisko zavidim, ale viem, ze to uz nikdy nebude take, ako bolo . Prajem vam menej trapenia a zmien legislativy...prajem z duse, len keby to ti tam hore vyslysali:p
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

ekin
vazeni a mili...poradaci,
bola som ozaj rada, ze sa mi stretnutie s Bepom podarilo uspesne dotiahnut do konca, ze som nezabludila v San Franciscu a hlavne, ze sme sa vdaka modernej technike a neodmyslitelnym mobilom dokazali stretnut na takom mieste, kde bolo ludi ako u nas na prveho maja /kedysi/ .. a verte mi, pomohla aj nahoda, ze ma kedysi davno Beatka doviedla aj na scrabble, kde uz patrim k stalicam a mam tam aj novych znamych - a jedna z nich, slovenka zijuca tuna.. ma k Bepovi priviedla osobne. Spominam na chvile prezite s vami, ci uz tu..alebo aj na Krahuliach..a vzdialujem sa od ekonomiky asi tak, ako som teraz daleko od vas. Poznam vsak dobre plienky.... a ich obsah, par angl.slov - ktorym rozumeju deturence... a netrapim sa s DPH ci s novymi zakonmi..za tym jednym mi nie je luto..ale vsetko ostatne mi chyba . Priatelia, domov...ten krasny pocit stretnut cloveka... tu sa to akosi nestava. Takze chodim na tuto stranku, citam, citam...obcas tisko zavidim, ale viem, ze to uz nikdy nebude take, ako bolo . Prajem vam menej trapenia a zmien legislativy...prajem z duse, len keby to ti tam hore vyslysali:p
Som z Vášho stretka dojatá len to čítam, a čo potom ste museli byť Vy? Ekin všetko dobré
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

dakujem, ze ste na mna nezabudli....
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

ekin
dakujem, ze ste na mna nezabudli....
Ekin , ako by sme mohli ???

Veď prvé hromadné stretko na Krahuliach stálo za to A na priateľov sa nezabúda
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Ekin mám Ťa dodnes pred očami pri súpise účastníkov stretka na Krahuliach prvý večer pre potreby hotela a hneď mi je veselo
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ekin
dakujem, ze ste na mna nezabudli....
čo blbneš!!! Súhlas s Muškou a tie plienky vari len tiež onedlho skončia, či ako?! Zákony na teba predsa počkajú - čo bude treba nájdeš na porade tak sa netvár, akoby si už nebola naša

Amerika nie je všetko.
Dôležité bude stretko
v roku pána trebárs dvetisíc aj čosi
vrátiš sa, a na Krahuliach zistíš kto si.
Určite nie babka utopená v pokakaných plienkach,
ale slovenský ekonom (čiže poradák ) prítomný medzi nami
v mysliach našich a príjemných spomienkach.
Návrat - ten bude pre teba malina,
Porada rastie, neboj.
Dobehnúť zameškané? Postačí hodina
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

wowwww:p dakujeeeeeem, hned mi je veselsie
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

ekin
wowwww:p dakujeeeeeem, hned mi je veselsie
Evi, na Teba sa nedá zabudnúť ... a občas sa môžeš aj ozvať, nech vieme ako sa máš. Prajem Ti všetko dobré a užívaj si vnúčatká za veľkou mlákou.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

No....a prvý piatok je pred nami.

Niekoľkí si ešte pamätáme, že niektoré oslavy prebiehali v predvečer.

Takže /na príhovor niektorých poraďakov - aj mňa/ dávam návrh na stretko vo štvrok 30.11.2006.

Pricapujte poznámky, návrhy, už sa teším.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
jedine tak hlavné námestie pri punči
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Katka, to je dobrý nápad, a ak by to bolo vo štvrtok, tak tam možno nebude ani taký nátresk
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška
Katka, to je dobrý nápad, a ak by to bolo vo štvrtok, tak tam možno nebude ani taký nátresk
Jeeeej to je fakt dobrý nápad a pozerám do kalendára že by bola aj ďaľšia príčina si pripiť Ale ja by som mohla asi až okolo 20:00, alebo si skúsim prehodiť stretka v diári
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

brm
jedine tak hlavné námestie pri punči
Katka, Ty si ešte nedooslavovala?
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

katkaj
Jeeeej to je fakt dobrý nápad a pozerám do kalendára že by bola aj ďaľšia príčina si pripiť Ale ja by som mohla asi až okolo 20:00, alebo si skúsim prehodiť stretka v diári
Katarínka, ako tak čítam, viaceré Katarínky tu dlhšie oslavujú
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

ingi
Katarínka, ako tak čítam, viaceré Katarínky tu dlhšie oslavujú
Ingridka tak nemôžeme za to že máme také "skvelé" meno Ale vo štvrtok má meniny jeden poraďák, pravidelne sa zúčastňujúci na stretkách
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať